Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, piotr polok said:

ja mam wyjaz w dolomity Kronpplatz w 1.03 z primoris biurem, od wczoraj zaraziło się tylko 200 osób za nie cały tydzień 800 osób katastrofa i biuro jedzie mówi że nie można zrezygnować!!! jak kwarantanna autokaru lub hotelu to na własną odpowiedzialność!! w jakim kraju my żyjemy!!! minister nie zakazał wiec trzeba jechać..chorzy ludzie...

odsprzedaj wyjazd ministrowi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze o osobach starszych:

Dziś mama opowiedziała mi, że na emeryckiej imprezie ostatkowej, jedna z Pań (60+ a może i 70+) przebrała się za koronowirusa. ;)

Jak widać, Ci najbardziej zagrożeni, wcale się nie boją, a tu młode chłopy trzęsą portkami.

 

Fredek, kolejna szansa na minusika ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marboru napisał:

Nie ma jak zdrowe podejście

czy zdrowe to czas pokaże

Ciekawe czy gdy teoretycznie ktoś z Twojej rodziny zachoruje i będzie w ciężkim stanie w szpitalu to też będziesz tak pisał ?

Bo trochę ludzi już zmarło na tego wirusa i  pomijając czy u nas jest zagrożenie większe czy mniejsze to takie wpisy to brak szacunku dla chorych, zmarłych i ich rodzin.

Napiszę więcej ktoś kto ich zaraził być może też myślał ja Ty....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marboru napisał:

W Polsce odwołuje się imprezy masowe, ze względu na Koronawirusa...a oglądam sobie teraz na Eurosporcie 1 zawody Puchary Świata, z Austrii... i kibiców narciarstwa alpejskiego aż pęka w szwach na trybunach :) 

Nie ma jak zdrowe podejście ;):) 

A tam z Austrii, niedawno się skończył Puchar kobiet w super-g w La Thuile w dolinie Aosty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kodomita napisał:

Mnie osobiście jedno dziwi?,,,dlaczego nie pokazali w żadnej tv świata osoby.która wyzdrowiała i przeżyła tego "wirusa"?...wszystkie mapy na czerwono..będzie się działo🤨

A pokazują tych chorych? Gdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ch4rvel napisał:

A tam z Austrii, niedawno się skończył Puchar kobiet w super-g w La Thuile w dolinie Aosty 😉 

Jest takie powiedzenie o tysiącach much, które nie mogą się mylić...  żeby nie było tak z tym La Thuile... 😉 

Różne jest jednak podejście do sprawy, Szwajcarzy odwołali salon samochodowy w Genewie i do któregoś tam marca zabronili organizacji imprez masowych przyciągających zdaje się ponad tysiąc osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sapient napisał:

czy zdrowe to czas pokaże

Ciekawe czy gdy teoretycznie ktoś z Twojej rodziny zachoruje i będzie w ciężkim stanie w szpitalu to też będziesz tak pisał ?

Bo trochę ludzi już zmarło na tego wirusa i  pomijając czy u nas jest zagrożenie większe czy mniejsze to takie wpisy to brak szacunku dla chorych, zmarłych i ich rodzin.

Napiszę więcej ktoś kto ich zaraził być może też myślał ja Ty....

Chorowałeś kiedyś na grypę?

Jeśli tak, to również zarażałeś. W związku z tym pytanie: masz pewność, czy wszyscy, których teoretycznie mogłeś zarazić, wyzdrowieli? ...Czy może jednak nie masz pewności i przez przypadek uśmierciłeś jakąś staruszkę, na którą kichnąłeś w autobusie? Sumienie myślę, że raczej masz spokojne...

Zadam Ci jeszcze jedno pytanie - czy jesteś pewien, że już w tej chwili ktoś Ciebie nie zaraził tym "medialnym" koronawirusem? Na zakupach, na stacji benzynowej (wczoraj, dzisiaj rano)?

Jeśli nie masz tej pewności - to unikaj Ludzi, bo możesz już w tej chwili być potencjalnym zabójcą nie zdając sobie z tego sprawy.

  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marboru napisał:

W związku z tym pytanie: masz pewność, czy wszyscy, których teoretycznie mogłeś zarazić, wyzdrowieli

Nie nie mam. Za to swoim postępowaniem ograniczam ryzyko, zamiast starać się go bagatelizować i pomija

12 minut temu, marboru napisał:

"medialnym" koronawirusem?

to znaczy że co ? nikt nie umarł ? nikt nie choruje? nie ma zagrożenia ? temat grypy sobie daruj bo koronowirus to nie grypa 

 

12 minut temu, marboru napisał:

Jeśli nie masz tej pewności - to unikaj Ludzi, bo możesz już w tej chwili być potencjalnym zabójcą nie zdając sobie z tego sprawy

Widzisz ja świadomie nie mam zamiaru narażać się na kontakt z zarażonymi np. poprzez wyjazd do Włoch  , Ty  za to nie masz z tym problemu. 

I tej różnicy nie pojmujesz o czym świadczą Twoje wpisy w tym temacie. Wirus zapewne dotrze i do Twojej okolicy i mojej też,to kwestia czasu...

 

ps. Nie nie chorowałem na grypę nigdy! 

Edytowane przez Gość
grypa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kodomita napisał:

oczywiście że ukrywa  jak i inne rządy ukrywają prawdziwe dane.

CHRL na pewno mówią prawdę:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Może inaczej, jeżeli nie ukrywa, to jeszcze gorzej. Wtedy wychodzi na to że nasze Państwo jest tak nieudolne, że tych przypadków nie potrafi zdiagnozować.

Sorry, nie jesteśmy zieloną wyspą, jak od kilku lat próbują nam wmówić. 

z całym szacunkiem "rząd polski" to grupa rekonstrukcyjna i raczej po nich nie ma co się spodziewać jakiejkolwiek prawdy,natomiast sytuacja jest bardzo poważna i żadne mycie rąk,maseczki chirurgiczne itp nic tu nie pomogą.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kodomita napisał:

"rząd polski"

nic nie nie ukrywa bo to nie CHRL 

Tu nic nie da się ukryć, bo jesteśmy wolni i świadomi👍💪...uwaga nie wszyscy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sapient napisał:

nic nie nie ukrywa bo to nie CHRL 

Tu nic nie da się ukryć, bo jesteśmy wolni i świadomi👍💪...uwaga nie wszyscy :D:D

rozbawiłeś mnie do łez🤣😂....wolni i świadomi😁

Już jest stanowisko prezydenta że każdą osobę z podejrzeniem katarku można hospitalizować pod rygorem przymusu...zaczyna się,a jeszcze nie ma oficjalnie ogłoszonej epidemii w PL?.. o co kaman?

https://dzienniknarodowy.pl/prezydent-kazda-osobe-ktora-moze-byc-zakazona-koronawirusem-mozna-zatrzymac-i-poddac-kwarantannie/?fbclid=IwAR1WQ0tZz7wXFIiEMIZ1U9lML75QMrNtoOwFM94FBlPOfDhdHkOTiFvP6h0

Edytowane przez Kodomita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze kilka słów do tematu gdyż sam stoję przed przed dylematem i decyzją  opłaconego wyjazdu w Alpy, może nie włoskie ale tuż przy samej granicy ,i teraz pytanie; tak jak nie którzy tutaj koledzy mają podejście lajtowe do tematu ,czy również mając na uwadze własne  dziecko,też  bez żadnego zawachania podjęliby  decyzje wyjazdu ,osobiście sam o siebie nie muszę dbać i się obawiać ,ale o rodzinę i dzieciaka chyba już tak ,gdyż rodzic podejmuje za dziecko  decyzje i bierze odpowiedzialność w całości za jego zdrowie 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kodomita napisał:

rozbawiłeś mnie do łez

przecież napisałem "nie wszyscy" :D

Po za tym to co  cytujesz to po prostu takie mamy prawo nikt nic nie wprowadził dodatkowo

Cytat

Pozwalają na to obowiązujące przepisy ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziemowit napisał:

Panowie spokojnie bo patrzeć na to trudno, tak duża polaryzacja poglądów wylewa się z powyższych postów.

a skąd polaryzacja?...po prostu ci co minusują nie mogą się pogodzić z faktami tylko fantazjują 1 m nad ziemią😁

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andre372 napisał:

Dopisze kilka słów do tematu gdyż sam stoję przed przed dylematem i decyzją  opłaconego wyjazdu w Alpy, może nie włoskie ale tuż przy samej granicy ,i teraz pytanie; tak jak nie którzy tutaj koledzy mają podejście lajtowe do tematu ,czy również mając na uwadze własne  dziecko,też  bez żadnego zawachania podjęliby  decyzje wyjazdu ,osobiście sam o siebie nie muszę dbać i się obawiać ,ale o rodzinę i dzieciaka chyba już tak ,gdyż rodzic podejmuje za dziecko  decyzje i bierze odpowiedzialność w całości za jego zdrowie 

Miałem ten sam dylemat,  za mnie zdecydował los. Mały złapał zapalenie płuc, wyjazd odwołalem z perspektywą odliczenie A tydzień dwa. Ale tak jak pisałem nie płacę zaliczek, w8ec przeprosiłemi napisałem że się odezwę asap. 

A na Twój dylemat nie ma dobrej odpowiedzi, ale nie dajmy się zwariować. Ja bym pojechał, żona średnio... zobaczymy myślę że za tydzień będzie już jasność jak ten sty się rozrasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...