Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, wojgoc napisał:

Ja właśnie wróciłem 

 Kaszlesz? W niedzielę byłem z żona na COS , jedzac ciasto trochę się zakrztusiła ciastkiem, jak to przy niedzieli ludzi było sporo, nie chiałbyś widzieć ich min, gdy zapytałem żonę czy ma pierwsze objawy koronawirusa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, siluete napisał:

BTW, jest ktoś w tej chwili we włoskich ośrodkach? Jak to wyglada od środka? Jakieś korki ma autostradach? Pustki w sklepach, zamknięte wyciągi itp? Czy wszystko normalnie funkcjonuje?

Wszystko normalnie funkcjonuje - panika jest tylko w polskich mediach...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

 Kaszlesz? W niedzielę byłem z żona na COS , jedzac ciasto trochę się zakrztusiła ciastkiem, jak to przy niedzieli ludzi było sporo, nie chiałbyś widzieć ich min, gdy zapytałem żonę czy ma pierwsze objawy koronawirusa ;) .

Nie, jeszcze nie😁.

Ale we wtorek ludzi na stoku było jak w „mrowisku”😁, a od środy sie przerzedzilo😧- skoro to Bawaria to może  to efekt zwycięstwa Bayernu😉 w LM

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JurekByd napisał:

Wszystko normalnie funkcjonuje - panika jest tylko w polskich mediach...

Znajomi są od wczoraj w Fugen(AT)- zero paniki,masek i cebuli pokrojonej w plastry przy łóżku . Kaltenbach np. wczoraj zatłoczony. Warunki narciarskie dobre.

P.s Panika też chyba wybuchła np.w Rossmann w moim mieście ,wszystkie antybakteryjne preparaty wymiecione.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Annaa napisał:

P.s Panika też chyba wybuchła np.w Rossmann w moim mieście ,wszystkie antybakteryjne preparaty wymiecione.

Całe szczęście oprócz spanikowanych ludzi podsycanych nawzajem i przez media, wybuchła fala czarnego humoru (krytykowana przez media zresztą). Oto moje najlepsze hity:

obraz.png.938ee09fdd75b6818880425e879df6dd.png

Oczywiście może koronawirus i się połakomić na 2600, ale ciężko nie zgodzić się tym:

obraz.png.3d38e64a7136e5baebb523cbe9ae7e9d.png

I jak zawsze można liczyć na A.S. Bytom

obraz.png.805ea326144b1a318d40b9c8fbcd5942.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Annaa napisał:

 

P.s Panika też chyba wybuchła np.w Rossmann w moim mieście ,wszystkie antybakteryjne preparaty wymiecione.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, przynajmniej wszędzie będzoe czysto :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, amuu napisał:

Jakieś źródło tych wieści?

Na pewno jest jedna pacjentka - 83 latka w Trento, zdiagnozowana wczoraj wieczorem. (za corriere della sera/ corriere.it)

Skąd @wldi wziął informacje o 3 osobach to nie wiem - ja nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...