Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kiki napisał:

właśnie mowią w tv-Polska jako pierwsza w europie wprowadza kontrole snitarne na  WSZYSTKICH granicach. także  pociągi i porty

siedzieć i zostwiać kkasę u nas-śnie jest, taniej i zdrowiej ;)

to będą mega korki na wybranych przejściach granicznych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kiki napisał:

właśnie mowią w tv-Polska jako pierwsza w europie wprowadza kontrole snitarne na  WSZYSTKICH granicach. także  pociągi i porty

siedzieć i zostwiać kkasę u nas-śnie jest, taniej i zdrowiej ;)

Czyli w najbliższy weekend 1,5 godz. w kolejce na Kotelnicę i godzina na Pasiekę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tresor napisał:

Czyli w najbliższy weekend 1,5 godz. w kolejce na Kotelnicę i godzina na Pasiekę;)

więc trzeba jechać w tygodniu-ja takk zrobiłem. czas do wyciągu 30sekund :D 

a wieczorem kaarnet wieczorny na termy i jest bosko. wczoraj sniegu było dużo!

Edytowane przez kiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mianowicie wdrażamy kontrole sanitarne na granicy z Niemcami i Czechami, na głównych przejściach - poinformował premier. Jak dodał, rozwiązaniem tym będą objęte cztery przejścia na granicy z Niemcami i jedno przejście na granicy z Czechami.

- Od dziś wdrażamy kompleksowy system ochrony granic. Jest to pierwsze tego typu działanie w Europie. Dziś o godz. 15 zostanie uruchomionych pięć punktów - mówi z kolei Mariusz Kamiński. - To są te miejsca, gdzie rejsowe busy i autobusy przekraczają granicę polską. Od jutra zostaną wprowadzone w 100 proc. przejść - dodaje szef MSWiA.


a ja wczoraj rzutem na taśmę wróciłem z Czech, uff 

Edytowane przez MarioJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cosworth240 napisał:

W KRK mamy pierwszy przypadek. Z tego co podała prasa, około 60-letni Pan, który wrócił z nart we Włoszech...  

 Nic dodać, nić ujać-żałosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sariensis napisał:

 W KRK mamy pierwszy przypadek. Z tego co podała prasa, około 60-letni Pan, który wrócił z nart we Włoszech...  

Nic dodać, nić ujać-żałosne!

no i dobrze, już to ma za sobą i tak każdy musi się zarazić prędzej czy później

  • Like 2
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekM napisał:

Tam otwarte?

Ale mu doj#bałem, od razu dzień bardziej udany... Bardzo prostym i zawistnym człowieczkiem trzeba być żeby cieszyć się że ktoś nie pojedzie na długo wyczekiwany urlop.

  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kael napisał:

Ale mu doj#bałem, od razu dzień bardziej udany... Bardzo prostym i zawistnym człowieczkiem trzeba być żeby cieszyć się że ktoś nie pojedzie na długo wyczekiwany urlop.

Ale o co chodzi? Pytam się, czy tam otwarte. Nie czytam komunikatów gdzie co i jak. Opanuj się chamie.

  • Thanks 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii już 140 przypadków. Dzisiaj wirusa rozpoznano u 15 osób w Ischgl: https://kurier.at/chronik/oesterreich/coronavirus-mehr-als-100-infizierte-in-oesterreich-aktuelles-im-live-ticker/400775276 Nie zdziwię się, jeśli w ciągu kilku najbliższych dni zostanie podjęta decyzja o zamknięciu tego ośrodka.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie korona wirusa, który podobno przeniósł się z latajacych ssaków:

 

Pani w szkole na lekcji biologii pyta

Dzieci jak się nazywa takie zwierzatko, które lata jak ptak, a ptakiem nie jest, takie trochę podobne do myszki?

zapada cisza,..., aż nagle z końca sali Jasiu pewnym tonem krzyczy-TOPERZ!!!

Pani odpowiada

Jasiu-nieTOPERZ

Jasiu na to

Jak nie TOPERZ, to ja kurde nie wiem!

:) :) :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...