Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka.

Prof. Krzysztof Simon, konsultant wojewódzki ds. chorób zakaźnych, a jednocześnie ordynator oddziału zakaźnego szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu poinformował dziś, że mąż kobiety - czwartej pacjentki z Wrocławia - także był zarażony, ale przeszedł zakażenie bezobjawowo. Para opiekuje się siedmiomiesięcznym dzieckiem. Cała rodzina została objęta kwarantanną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gerald napisał:

Kompletna nieodpowiedzialność. Patrzcie jaka duża grupa.

obraz.thumb.png.03f10891d21d8f6d230919cbeae9a79b.png

Grupa jak to grupa, ale odległości 1 metra to nie trzymaja na pewno ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

Grupa jak to grupa, ale odległości 1 metra to nie trzymaja na pewno ;) .

Podobno nawet i to może w niektórych sytuacjach nie wystarczyć wg. chińskich naukowców. Jak masz pecha to zarazisz się z 5 metrów. ;)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są mendy, hehe:

 

"Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik stwierdził, że to niewyobrażalne, aby wierni nie modlili się w kościołach. Powiedział również, że przewodniczący KEP zachęca, by na mszach świętych była śpiewana suplikacja, w której padają słowa "Od powietrza, głodu, ognia i wojny wybaw nas Panie!""

  • Like 6
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

 

Jazda na nartach nie jest ani odrobinę bardziej niebezpieczna,niż wyjście do sklepu po jedzenie,nieodzowne.Jadę sam,autem,a nie publicznym,Krynica póki co nie jest czerwoną strefą,podobnie jak moja miejscowość,40km od Krynicy,jeżdżę talerzykiem,bez kontaktu z innymi osobami,na trasie też nie ma okazji do spoufalania się z kimkolwiek.Nie idę tam do knajpy,nie nocuję.Zakup karnetu to jedyny moment newralgiczny,mam sposób,by go nie dotknąć.

Napisze jeszcze raz, oglądaj filmik tak długo aż zrozumiesz. na razie nie zrozumiałeś nic. Cały czas myślisz przez pryzmat własnej osoby, a nie rozprzestrzeniania się epidemii. Ułatwię Ci zrozumienie filmiku, zwróć uwagę na fragment o przemieszczaniu się i odpowiedz na pytania:

1. Czy musisz pójść na zakupy?

2. Czy musisz pójść do pracy?

3. Dlaczego już nie musisz pójść do szkoły?

4. Czy musisz pójść do kawiarni?

5. Czy musisz pojechać na narty?

Pamiętaj, że Twoja indywidualna ocena ryzyk jest bez jakiegokolwiek znaczenia.

  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ziemowit napisał:

Wiesz, że zamknięcie prawie wszystkiego NA ROK! zmiecie gospodarkę Europy i doprowadzi do takiego bezrobocia i biedy jakiej nie widzieliśmy od stanu wojennego 1981?

Gospodarka cofnie się o 40 lat.

przecież o to chodzi...czego Ty nie rozumiesz?

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kodomita napisał:

jak na razie to PIS zamknął ich 40 panie lekarz?...może prawdę napisać a nie kłamać jak większość kasty lekarskiej?

Daj mu spokój bo jest oderwany od rzeczywistości. Służba zdrowia nie radzi sobie z leczeniem na bieżąco o czym świadczą kolejki do specjalisty od kilku miesięcy do kilku lat czy operacjami gdzie trzeba czekanie liczyć w latach.

Jednak cały czas pisał i pisze że wszystko jest gotowe na epidemie. Śmiać mi się chce. Propaganda PiS już nawet na narty dociera. Najgorsze że on naprawdę może w to wierzyć i to jest smutne.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MichalR napisał:

Opanuj się chłopie, jak chcesz się babrać w polityce to nie to forum.

jakiej polityce?...cały ten "wiarus" to polityka...ogłupiania ludzi...dlaczego nie jest odwołany zjazd chasydów w Leżajsku (kilkaset osób)...Defender 2020 ok 40 tys ludzi?...może zaraz nam pan lekarz odpiszę że to nie dobra jest i nie mieścić się w żaden katalog🤣

  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin33 napisał:

Daj mu spokój bo jest oderwany od rzeczywistości. Służba zdrowia nie radzi sobie z leczeniem na bieżąco o czym świadczą kolejki do specjalisty od kilku miesięcy do kilku lat czy operacjami gdzie trzeba czekanie liczyć w latach.

Jednak cały czas pisał i pisze że wszystko jest gotowe na epidemie. Śmiać mi się chce. Propaganda PiS już nawet na narty dociera. Najgorsze że on naprawdę może w to wierzyć i to jest smutne.

nic dodać nic ująć 10/10👍

  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fredek321 napisał:

Napisze jeszcze raz, oglądaj filmik tak długo aż zrozumiesz. na razie nie zrozumiałeś nic. Cały czas myślisz przez pryzmat własnej osoby, a nie rozprzestrzeniania się epidemii. Ułatwię Ci zrozumienie filmiku, zwróć uwagę na fragment o przemieszczaniu się i odpowiedz na pytania:

1. Czy musisz pójść na zakupy?

2. Czy musisz pójść do pracy?

3. Dlaczego już nie musisz pójść do szkoły?

4. Czy musisz pójść do kawiarni?

5. Czy musisz pojechać na narty?

Pamiętaj, że Twoja indywidualna ocena ryzyk jest bez jakiegokolwiek znaczenia.

1. Nie, wystarczy że mi ktoś przyniesie piwo. (możesz to być Ty - wtedy gwarantuje nie opuszczanie domu do września).

2. Nie muszę, ale powinienem, ponieważ nie jestem pracownikiem korpo/biurowym, więc cały ten szał nie dotyczy mojej pracy :D

3. Nie dotyczy.

4. Nie muszę, w domu mam swoją tańszą kawę. Niech kawiarnie padną.

5. Nie mogę, ponieważ i tak nie ma śniegu. Poza tym mam rozwalone kolano, co w związku z brakiem możliwości konsultacji ortopedycznej i tak zamyka błędne koło. Co w związku z moją indywidualną oceną jest bezznaczenia, bo i tak nie ja za to zapłacę 🙂

Edytowane przez Gerald
  • Like 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kodomita @Marcin33 Obaj reprezentujecie typowy polski jad, wylewający się na co dzień na ulicach, w sklepach, w internecie, wśród ludzi. 

@JC Ten watek moim zdaniem powinien zostać zamknięty, po co on tu komu jak już wszystko wiadomo? Pomyśl o tym bo mdło się robi od czytania co poniektórych wpisów.

  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościoła się czepiają gdzie jest z 500 osób raz w tygodniu ale nie przeszkadza park otwarty codziennie mieszczący 10 tys osób

https://podroze.onet.pl/aktualnosci/koronawirus-w-polsce-czy-park-wodny-suntago-zostanie-zamkniety/s18z40e

O sklepach gdzie codziennie jest tysiące osób nawet nie wspomnę. Zamknąć co mi nie pasuje zostawić co pasuje. Albo wszystko albo nic tyle w temacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalR napisał:

@Kodomita @Marcin33 Obaj reprezentujecie typowy polski jad, wylewający się na co dzień na ulicach, w sklepach, w internecie, wśród ludzi. 

 

Prawda boli?...jaki jad?...czytanie własnie tych glupot pożalsięboże lekarzy chodzących na pasku korpo farmaceutycznych to jest dopiero porażka. To właśnie ty uprawiasz próbę podziału na dobre i złe posty...adminem jesteś?

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Robur82 napisał:

Tak miejcie dalej w gaciach, panikujcie, giełda sie wali, ropa za pól darmo.

Ja ide jutro na giełde na zakupy, a wy sprzedawajcie co macie za bezcen

Dopiero jutro hahahaha......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Robur82 napisał:

Bo dopiero dziś wieczorem zobaczyłem notowania, i gęba zaczęła sama się śmiać

To lepiej nie zbliżaj się do giełdy, taka dobra rada, inaczej sprzedaż mi za 3 miesiacę za grosze liżac rany ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym,którzy nie ulegają wzmożeniu,a raczej stoicko chcą  się zadumać nad stanem swiata,polecam wycinek rzeczywistości z otoczenia medialnego i mojego osobistego:

Trzecia osoba w państwie,z wykształcenia prof.medycyny,torakochirurg,już po ogłoszeniu włoskiego zagrożenia jedzie na narty do Włoch,zabierając ochroniarzy,by go chronili przed wirusem,a po powrocie wszystko robi inaczej,niż zalecają aktualne procedury.

Przed chwilą zadzwonił do mnie mój osobisty kolega-lekarz,by skonsultować kierunek wyjazdu na narty w okolicach tego weekendu.

Międzynarodowa ekipa,z którą sporo podróżowałem po dalekich krajach na rowerze,jedzie aktualnie na rowerach z Rio do Tokio w ramach tradycyjnej wyprawy olimpijskiej,odwiedzając po drodze multum krajów,ludzi,promów,samolotów...https://www.bicycle.pl/ a po oglądaniu olimpiady wrócą do Polski i kilku innych krajów ,albo i nie...Możecie się jeszcze zarejestrować i dołączyć.

Z mojej strony żadnego wartościowania...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 4
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek fajny. Taka relacja na żywo jak w onecie😀 Tylko szkoda że są tu ludzie którzy sieją propagandę niczym Holecka w wiadomościach. Wystarczy pisać prawdę. Każdy z nas ma w rodzinie czy znajomych szeregowego pracownika służby zdrowia i wie że tam jest to wszystko na granicy zawalenia. Wystarczy spytać. Kogoś na stołku to nawet nie warto bo pewnie to z namaszczenia człowiek wierny partii. My tu gadu gadu a kolejne 4 osoby.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...