Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cysiu napisał:

jak myślisz ile jeszcze spadnie?

Oby jak najwięcej, przy takiej fali paniki bez podstaw ekonomicznych, Hell is the limit ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Sariensis said:

Oby jak najwięcej, przy takiej fali paniki bez podstaw ekonomicznych, Hell is the limit ;) .

po pęknieciu bańki dotcomów spadł w ok. 1000 pkt, ciekawe czy przebije

 

min. było 977.98, a spadł z ok. 2500

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie pisałem by nie bagatelizować tego wirusa ale to co się teraz dzieje w naszym kraju to jest czysty debilizm. W Krakowie 1 przypadek a panika jak by wojna szła. Byłem dziś w kilku sklepach od rana to nie do uwierzenia co ci ludzie wyprawiają. Jak to się przedłuży do miesiąca i więcej to chyba moja firma upadnie. Jeszcze zamknęli durnie Tatry. Żeby co świstaka nie zarazić? Kwintesencja zidiocenia. Im bardziej Polska firma w tym coś mniejszego jakieś biuro tym ludzie żyją normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Plywak napisał:

po pęknieciu bańki dotcomów spadł w ok. 1000 pkt, ciekawe czy przebije

Tylko zawieszenie notowań może powstrzymać ten rajd, różnica w funkcjonowaniu giełdy w tej chwili jest ogromna, de facto to nie ludzie a maszyny decydują na giełdach w obecnych czasach, jeśli boty uznały, że ma spadać, to będzie spadać dopóki ... :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Author napisał:

Wprawdzie pisałem by nie bagatelizować tego wirusa ale to co się teraz dzieje w naszym kraju to jest czysty debilizm. W Krakowie 1 przypadek a panika jak by wojna szła. Byłem dziś w kilku sklepach od rana to nie do uwierzenia co ci ludzie wyprawiają. Jak to się przedłuży do miesiąca i więcej to chyba moja firma upadnie. Jeszcze zamknęli durnie Tatry. Żeby co świstaka nie zarazić? Kwintesencja zidiocenia. Im bardziej Polska firma w tym coś mniejszego jakieś biuro tym ludzie żyją normalnie. 

a może coś się stało, a my o tym nie wiemy? Np. wybuch w Czarnobylu początkowo ukrywano...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wpadnij na Forex i do boju ;)

A ceny nieruchomosci... taniej nie bedzie :)

Dziękuję postoję. Mogę nawet coś ugrać, a broker i tak mi nie odda kasy.

Kiedyś grałem na FX, przez rok. Trochę zarobiłem, ale teraz nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko.

Co do nieruchomości to ceny już mocno wzrosły, potencjał do spadków jak najbardziej jest.

 

Cytat

No to jeszcze o TPN TPN się zamyka
 

To są kpiny jakieś.

Czyli zamiast samotnej wycieczki w góry, lepiej spotkać się ze znajomymi w centrum handlowym?

 

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

Komunikat ośrodka Jasna na Słowacji

Ze względu na środki zapobiegawcze przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 zamykamy ośrodek narciarski JASNA od piątku 13.3.2020r. do 26.3.2020r. Będziemy informować o ponownym otwarciu i bieżących wydarzeniach. Dziękujemy za wyrozumiałość i doceniamy Wasze wsparcie.

😞

Tak miał post wyglądać. jC, zadowolony? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spiochu napisał:

To są kpiny jakieś.

Czyli zamiast samotnej wycieczki w góry, lepiej spotkać się ze znajomymi w centrum handlowym?

Więcej niż kpiny. To w góry na przykład Beskidy, Babia, Pilsko też nie bardzo? Komuś to już solidnie wali na dekiel tym bardziej, że miejscowe z Podhala mogą sobie hasać do woli. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Author said:

Więcej niż kpiny. To w góry na przykład Beskidy, Babia, Pilsko też nie bardzo? Komuś to już solidnie wali na dekiel tym bardziej, że miejscowe z Podhala mogą sobie hasać do woli. 

Po raz setny: w tych działaniach nie chodzi o to, żeby zamknąć TPN, tylko o to żeby zniechęcić ludzi do pojechania do Zakopca i ogólnie przemieszczania się. Np. byłby ciepły weekend, to masz 100 tys. turystów, którzy będą chcieli dychnąć w górach, a tak to nigdzie nie pojadą. Ośrodki narciarskie też nie zamykają po to, że jest jakieś niesamowite prawdopodobieństwo zarażenia się jeżdżąc na nartach, tylko, że nie chcą, żeby ludzi się przemieszczali i roznosili to po całej europie.

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichalR napisał:

Wiatr jeszcze ujdzie, niestety często pojawia się opad.

Cześć

Dzisiaj w tym największym deszczu wracaliśmy z Rybelkiem z pracy. Wiało podobno 9m/s i samo jechało, ciepło, pachniało wiosną, tęcza. Generalnie super.

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...