Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Marcin33 napisał:

Jakiś wyrok sądu?? Jakaś sprawa się tocząca?? Weź daj sobie siana tu i skieruj swoje roszczenia do odpowiedznich instytucji. Jeśli by mi ojca zabili lekarze to pewnie nawet czasu bym nie miał tu pisać. Ogarnij się. To forum o narciarstwie.

Tu ten wpis jest tyle wart co olci. Sory ale swe roszczenia kieruj do odpowiednich instytucji.

Jakie roszczenia? Stwierdzam fakt i tyle. Sądzisz, że nie byłem wściekły i nie stać mnie na prawników? Wiesz w ogóle jak się takie sprawy ciągną? To sam idz do prawnika to się dowiesz. Cała sprawa mądralo jest o tyle ważna, że zaraz wielu ludzi będzie w podobnym kłopocie bo ktoś zmarł nie udzieliwszy mu pomocy bo ważniejszy był korono wirus. W Krakowie tak sporym mieście jeden słownie przypadek a zobacz co się dzieje w szpitalach. Udzielasz się na 73 stronie forum narciarskiego gdzie rozmawiamy o chorobie więc ponownie twierdzę, że masz rozdwojenie jażni. 

Edytowane przez Author
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwarantanna domowa czyli bez żadnej kontroli ! Można było się spodziewać 

W razie W pietrek wyskoczy po kostki do kibla jak się skończą, przecież nikt mu nie zabroni 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sapient napisał:

Kwarantanna domowa czyli bez żadnej kontroli ! Można było się spodziewać 

W razie W pietrek wyskoczy po kostki do kibla jak się skończą, przecież nikt mu nie zabroni 

Sluzby nie sa w stanie skontrolowac wszystkiego.

To jest taki test na ile rozsadnym jestesmy spoleczenstwem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olo napisał:

Panika i zamykanie wszystkiego są właśnie po to, żeby w ogóle ktokolwiek ze służby zdrowia zajmował się ludźmi w wieku 75 lat.

Chłopie, weź kalkulator, wykonaj kilka działań, ile mamy ludzi, ile statystycznie umiera, ile to wymaga respiratorów i ile ich mamy. Za tydzień lub dwa będzie problem z załatwieniem respiratora dla dziecka, jeśli będzie tego wymagało, nie będzie ich dla ludzi w sile wieku dobrze rokujących, a Ty chcesz je rezerwować dla ludzi 75+ i nawet myślisz, że to może się udać?

Społeczeństwo, które chce ratować ludzi starych kosztem młodych i kosztem przyszłych pokoleń jest w ostatnim stadium degeneracji, jest skazane na zagładę.

Mamy ostatnie dni dobroci dla starszych, niech szybko chorują bo za chwilę nie dość że respiratora nie dostaną, to łóżka na korytarzu też dla nich nie będzie.

 

Edytowane przez Szymon_K
  • Thanks 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chłopie, weź kalkulator, wykonaj kilka działań, ile mamy ludzi, ile statystycznie umiera, ile to wymaga respiratorów i ile ich mamy. Za tydzień lub dwa będzie problem z załatwieniem respiratora dla dziecka, jeśli będzie tego wymagało, nie będzie ich dla ludzi w sile wieku dobrze rokujących, a Ty chcesz je rezerwować dla ludzi 75+ i nawet myślisz, że to może się udać?

Społeczeństwo, które chce ratować ludzi starych kosztem młodych i kosztem przyszłych pokoleń jest w ostatnim stadium degeneracji, jest skazane na zagładę.

Mamy ostatnie dni dobroci dla starszych, niech szybko chorują bo za chwilę nie dość że respiratora nie dostaną, to łóżka na korytarzu też dla nich nie będzie.

Daj spokój. Ludzie nie chcą słyszeć prawdy.  Skoro nawet lekarz tego nie pojmuje to nie ma się co dziwić zwykłym Mirkom.

Większość baranów myśli, że kilka tygodni kwarantanny i wszystko wróci do normy. Politycy tylko dostosowali się do społecznych żądań.

Miłościwie panujący jarosław, doskonale wie, że te działania nic nie dadzą, ale u władzy się utrzyma i to najważniejsze.

 

  • Like 2
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szymon_K napisał:

Chłopie, weź kalkulator, wykonaj kilka działań, ile mamy ludzi, ile statystycznie umiera, ile to wymaga respiratorów i ile ich mamy. Za tydzień lub dwa będzie problem z załatwieniem respiratora dla dziecka, jeśli będzie tego wymagało, nie będzie ich dla ludzi w sile wieku dobrze rokujących, a Ty chcesz je rezerwować dla ludzi 75+ i nawet myślisz, że to może się udać?

Społeczeństwo, które chce ratować ludzi starych kosztem młodych i kosztem przyszłych pokoleń jest w ostatnim stadium degeneracji, jest skazane na zagładę.

Respiratory respiratorami ale to wszystko nawet jak by nam spadło z nieba trzeba obsłużyć. Kasia z ulicy tego nie zrobi. Znajoma z sanepidu już mi mówi, że jest coraz słabiej z dokładnymi testami na tego wirusa. Wszyscy są coraz bardziej padnięci bo badanie nie trwa minutę i jest skomplikowane oraz obarczone ścisłymi procedurami. 

@Spiochu tylko, że tym co są u koryta nic specjalnie się nie stanie a pozostali będą płakać. Teraz będzie na co zwalić winę jak pół i tak wątłej gospodarki podupadnie. 

Edytowane przez Author
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jedziecie w temacie równo 😁

Ja zaczęłam się jednak zastanawiać jak tu rozplanować przyszły sezon. Na początek grudnia chciałabym rozpocząć sezon gdzieś wysoko w Austrii, jeszcze nie wiem gdzie - może Ischgl? Potem na Sylwka koniecznie Włochy, chyba Cofosco. Następne będą ferie, no i tutaj będzie na 100% Saalbach. Pytanie co zrobić jeszcze na początku Marca ? Może Francja (teren narciarski dla mnie jeszcze dziewiczy)?
 

Chyba ze na Sylwka Soelden a potem na początku marca Colfosco? No nie wiem, nie wiem...

No i gdzie w przyszłym roku będzie wirus ?? Nie jestem przekonana czy planowanie następnego sezonu w obecnych okolicznościach jest rozsądne. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

Planujecie już wakacje? Ciekawe selfie może być z edycji 2020 ;) 

Ja mam mnóstwo planów (i żadne nie związane z wylegiwaniem się), ale cholera wie czy do tego czasu wszystko będzie normalne.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie drodzy, to forum narciarskie A nie lekarskie. 74 strony to chyba rekord na tym forum tylko pytanie po co ? Jest psndemie należy zachować spokój i umiar i będzie dobrze. Eksperci co gadają o panice niech sobie jada do Mediolanu i zobaczą jak jest. Niech nawet się zaraża bo przeca nie jest groźne. Ludzie na całym świecie na to umierają ale nie jest źle, grunt aby jechać na narty. Niektórzy to naprawdę powinni się ogarnąć. Co ktoś z obsługi ma się narażać bo ty chcesz pojeździć?  Totalny idiotyzm i tyle. Za rok pojezdzicie no chyba ze nie przezyjecie tego czegos podobnego dp grypy. Nastepny sezon szybko przyjdzie, i widzimy sie na stokach. Pzdr

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali sobie już siana ci co tu o morderstwo oskarżają. Temat jak każdy inny ale od oskarżenia są inne instytucje. Obecnie trzeba żyć i tyle. Ja dzień nr 2 i ani do sanepidu ani do NFZ dodzwonić się nie mogłem. Tylko info że zapisali mój nr i zadzwonią. Jutro do pracy. Zadam pytanie czemu rząd całkowicie nie wstrzymał komunikacji krajowej. To podstawa. Znów działania opóźnione. Znów w tyle. Narazie powinno pozostać tylko poruszanie się samochodem. Samoloty pociągi i autobusy powinny zostać w całej Polsce wstrzymane. Cały czas o krok do tyłu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, waldek~ napisał:

Czytałem co piszecie do tego momentu.......... i to piszą dorośli ludzie, słowa chyba lekarza.

Na szczęście jest tutaj parę osób myślących. Wpadnę znowu za jakiś czas zobaczyć jak wróci zdrowy rozsądek.

Życie obnaża głupotę trolli błyskawicznie. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-lombardii-brakuje-miejsc-w-kostnicach,nId,4381508

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...