Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

Dietmar Hopp, którego firma jest bliska wynalezienia szczepionki na koronawirusa, zapowiedział, że nie ma możliwości, aby jego biznes przejął Donald Trump. Hopp to też właściciel klubu Hoffenheim z Bundesligi i wróg numer 1 części niemieckich fanów.

NzE3MC5qYRskUTtwGgpsDmcJbypcU2JYMBF3YRpH

Miliarder wśród wielu swoich biznesów ma też firmę CureVac - jest jej największym udziałowcem, ma 80 procent akcji. Przedsiębiorstwo od stycznia pracuje nad lekiem, który zatrzyma najnowszego koronawirusa i jest na dobrej drodze do sukcesu.  Plan jest taki, żeby na początku lata zaprezentować wyniki badań. O postępie prac wiedzą Amerykanie, prezydent Donald Trump chciał kupić firmę, kilka dni temu jej przedstawiciele byli nawet w USA na spotkaniu.

Do przejęcia jednak nie dojdzie. Jak piszą niemieckie media, Trump chciał mieć szczepionkę tylko na rynek amerykański. W niedzielę "Frankfurter Allgemeine Zeitung" napisał: "Wysiłki Trumpa napotkały na opór głównego inwestora. Nazywa się Dietmar Hopp".

Sam Hopp też jest cytowany: - Mamy nadzieję szybko rozwinąć efektywną szczepionkę na koronawirusa. Tak, aby każdy mógł po nią sięgnąć. Nie tylko w regionie, ale też solidarnie - na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, koliber napisał:

Większość ludzi poza TV i internetem żyje normalnie, w większości zakładów pracy czy wśród znajomych ludzie sobie z tego głównie żartują.

No ja się z żartowaniem na przykład wczoraj nigdzie nie spotkałem. Raczej przygnębienie z powodu zabijania gospodarczo sporej grupy ludzi. Do tego ludzie są tak wściekli na wpuszczanie tej całej masy przez granice, że nawet szkoda cytować epitetów. Przez granice od przynajmniej 10 dni nie powinna się nawet mysz przedostać za wyjątkiem kwestii transportowych. W Krakowie drugi przypadek to znowu paniusia co przytargała to z Austrii. Kwarantanna tych przyjezdnych to też kpina. No ale cóż nadal wielu ma świetne nastroje. 

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Author napisał:

No ja się z żartowaniem na przykład wczoraj nigdzie nie spotkałem. Raczej przygnębienie z powodu zabijania gospodarczo sporej grupy ludzi. Do tego ludzie są tak wściekli na wpuszczanie tej całej masy przez granice, że nawet szkoda cytować epitetów. Przez granice od przynajmniej 10 dni nie powinna się nawet mysz przedostać za wyjątkiem kwestii transportowych. W Krakowie drugi przypadek to znowu paniusia co przytargała to z Austrii. Kwarantanna tych przyjezdnych to też kpina. No ale cóż nadal wielu ma świetne nastroje. 

LotDoDomu to niestety polityka. Z epidemiologią nie ma nic wspólnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarioJ napisał:

W jakich godzinach i jakie przejście? Możesz coś więcej podać ?

To skandaliczne.

Z tego co widze to rysuja sie 3 niezalezne rzeczywistosci:

1) Ta z TV

2) Ta obecna na forach internetowych

3) No i ta realna

Pytanie tylko czy tej trzeciej blizej do drugiej czy pierwszej?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, MarioJ said:

W jakich godzinach i jakie przejście? Możesz coś więcej podać ?

To skandaliczne.

Jak się dowiem, to napiszę, ale nie jest dziwne, że Google maps pokazuje "czysty" przejazd przez Olszynę?

image.png.e6b0e3515f5f10e44f6b344cb5c72d3d.png

No chyba, że jest zamknięte to przejście i źle pokazuje trasę. tu piszą, że czynne:

https://www.money.pl/gospodarka/przekraczanie-granicy-na-nowych-zasadach-nawet-szesc-godzin-oczekiwania-na-wjazd-i-wyjazd-z-niemiec-6489452781942401a.html

 

 

image.png

Edytowane przez Plywak
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi nie wyciągnęli żadnych wniosków z błędów Włochów. "Dworce Paryża i innych dużych miast pełne są osób, które chcą wyjechać do rodzin lub swoich domów na wsi przed wejściem w życie administracyjnego nakazu pozostawania w domu." Najpierw się zamyka, a informuje jak wszystko jest zamknięte.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, moruniek napisał:

W Hiszpanii mocno nieciekawie się robi obecnie.

Na poziomie 6 tyś. przypadków moja koleżanka STUDENTKA MEDYCYNY na wymianie w Hiszpanii dodawała na ig fotki jak radośnie robi zakupy w zatłoczonym centrum handlowym... Także tam już jest pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tatita napisał:

Na poziomie 6 tyś. przypadków moja koleżanka STUDENTKA MEDYCYNY na wymianie w Hiszpanii dodawała na ig fotki jak radośnie robi zakupy w zatłoczonym centrum handlowym... Także tam już jest pozamiatane.

Wirus mówi o takich "pożyteczni idioci".

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekma napisał:

tak oczywiscie, to zwykly skladnik grypy i w poprzednich latach co roku umieralo 300-400 osob we Wloszech podczas jednej doby...normalka

Gratuluje logiki

Widzisz, moja znajoma ma rodzinę w Włoszech w tej części gdzie tyle osób umiera, zapytała ich czy znają kogoś, lub ich znajomi znają kogoś kto umarł - odpowiedź NIE! Straszyło mnie również dwóch znajomych Włochów,  co tam się dzieje. Pytanie skąd wiesz, odpowiedź Media, powiedziałem to zadzwoń do rodziny i zapytaj czy ktoś umarł i go znają, co się okazało - nie znają.

Pewnie ze może się zdarzyć że ktoś umarł, bo to normalna grypa, ale nie tyle osób jak oficjalnie się podsje.

A w mediach trupów przybywa jak grzybów po deszczu, a ludek wierzy.

Musicie dalej siedzieć w domach, proponuję okna i drzwi taśmą zakleić, tak na wszelki wypadek.

Założę się się że część z Was czeka już na szczepionkę 😂

 

 

 

  • Like 1
  • Downvote 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldek~ napisał:

Widzisz, moja znajoma ma rodzinę w Włoszech w tej części gdzie tyle osób umiera, zapytała ich czy znają kogoś, lub ich znajomi znają kogoś kto umarł - odpowiedź NIE! Straszyło mnie również dwóch znajomych Włochów,  co tam się dzieje. Pytanie skąd wiesz, odpowiedź Media, powiedziałem to zadzwoń do rodziny i zapytaj czy ktoś umarł i go znają, co się okazało - nie znają.

Pewnie ze może się zdarzyć że ktoś umarł, bo to normalna grypa, ale nie tyle osób jak oficjalnie się podsje.

A w mediach trupów przybywa jak grzybów po deszczu, a ludek wierzy.

Musicie dalej siedzieć w domach, proponuję okna i drzwi taśmą zakleić, tak na wszelki wypadek.

Założę się się że część z Was czeka już na szczepionkę 😂

 

Tak szalonej teorii w tym wątku jeszcze nie było. 

Czyli informacje o liczbie zmarłych we Włoszech to wielkie oszustwo...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldek~ napisał:

Widzisz, moja znajoma ma rodzinę w Włoszech w tej części gdzie tyle osób umiera, zapytała ich czy znają kogoś, lub ich znajomi znają kogoś kto umarł - odpowiedź NIE! Straszyło mnie również dwóch znajomych Włochów,  co tam się dzieje. Pytanie skąd wiesz, odpowiedź Media, powiedziałem to zadzwoń do rodziny i zapytaj czy ktoś umarł i go znają, co się okazało - nie znają.

Pewnie ze może się zdarzyć że ktoś umarł, bo to normalna grypa, ale nie tyle osób jak oficjalnie się podsje.

A w mediach trupów przybywa jak grzybów po deszczu, a ludek wierzy.

Musicie dalej siedzieć w domach, proponuję okna i drzwi taśmą zakleić, tak na wszelki wypadek.

Założę się się że część z Was czeka już na szczepionkę 😂

 

Ja zakleję okna i drzwi taśmą, jak Ty sobie zakleisz klawiaturę taśmą 😂

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, waldek~ napisał:

Widzisz, moja znajoma ma rodzinę w Włoszech w tej części gdzie tyle osób umiera, zapytała ich czy znają kogoś, lub ich znajomi znają kogoś kto umarł - odpowiedź NIE! Straszyło mnie również dwóch znajomych Włochów,  co tam się dzieje. Pytanie skąd wiesz, odpowiedź Media, powiedziałem to zadzwoń do rodziny i zapytaj czy ktoś umarł i go znają, co się okazało - nie znają.

Pewnie ze może się zdarzyć że ktoś umarł, bo to normalna grypa, ale nie tyle osób jak oficjalnie się podsje.

A w mediach trupów przybywa jak grzybów po deszczu, a ludek wierzy.

Musicie dalej siedzieć w domach, proponuję okna i drzwi taśmą zakleić, tak na wszelki wypadek.

A średnia wieku ofiar śmiertelnych (rzekomo z tego akurat powodu) jeszcze wyższa niż była - 80 lat u mężczyzn i 84 u kobiet. Chciałbym tyle dożyć.

https://pulsmedycyny.pl/covid-19-we-wloszech-wskaznik-smiertelnosci-to-58-proc-985156

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fredek321 napisał:

Przestańmy karmić trolle. Same znikną.

Cześć

T nie jest śmieszne Fredek. Takich kosmitów jest coraz więcej niestety. Dostęp do informacji spowodował w sporej części społeczeństwa katastrofę mentalną.

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Plywak napisał:

Jak się dowiem, to napiszę, ale nie jest dziwne, że Google maps pokazuje "czysty" przejazd przez Olszynę?

image.png.e6b0e3515f5f10e44f6b344cb5c72d3d.png

 

 

Wydaje mi się że nie włączyłeś u siebie opcji Natężenie ruchu,

ja widzę wszędzie korki na otwartych przejściach.

Przejąłem się tym, bo to już jest poważna sprawa, żeby te wszystkie osoby z zagranicy szły na kwarantannę i nie może być dużych dziur.

Nawet już się zbierałem do pisania do jakiegoś dużego medium.

olszyna_korek.jpg.522746c57950f509df751ae51048dc09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, MarioJ napisał:

Przejąłem się tym, bo to już jest poważna sprawa, żeby te wszystkie osoby z zagranicy szły na kwarantannę i nie może być dużych dziur.

Mają pecha bo mogą być na kwarantannie 2 razy, po powrocie i drugi raz jak faktycznie się zarażą. Kwarantanna to bardzo niekomfortowa sprawa, bo nie można wyjść do żadnego sklepu przez 2 tygodnie żeby zrobić jakiekolwiek zakupy. Osoby, które nie zrobiły zapasów wcześniej i nie mają w okolicy znajomych i rodziny mogą być trochę w ciemnej d... https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-nie-ma-planu-kto-dowiezie-zywnosc-osobom-w-kwarantannie-6487446319167105a.html

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...