Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, fredek321 napisał:

Klasa średnia to dużo więcej niż dochód. Nie wszystkich lekarzy można zaliczyć do klasy średniej i nie dochód będzie tu decydujący. Istotna jest rola tej klasy w funkcjonowaniu społeczeństwa.

@fredek321 brniesz w zaparte i dalej się pogrążasz... Przez to stajesz się mało wiarygodny w innych swoich wypowiedziach.

Sam cytujesz GIS, a negujesz Polski Instytut Ekonomiczny...czyżbyś posiadał wiedzę z tego zakresu lepszą niż oni?

To jak z Tobą jest? Jedna instytucja dla Ciebie ma wiarygodność, a inna nie?

Zatrzymajmy się, wróćmy.

Ty wiesz co oznacza pojęcie "klasy średniej"? Tak z definicji?

To najprostsza, z najprostszych z Wikipedii (wejdź w link i przeczytaj):  https://pl.wikipedia.org/wiki/Klasa_średnia

Mój kolega jest chirurgiem tak jak Ty, w szpitalu w Iłży (to nie jest wielka Łódź), orientuję się ile zarabia - i z całą pewnością należy do klasy średniej. To osoba o olbrzymiej kulturze osobistej, sznycie środowiska niczym z czasów przedwojennych, ale również osoba z odpowiednim poziomem życia i majątku. Z całą pewnością szpital w Iłży płaci mniej niż w Łodzi - w podtekstach, w trakcie Twoich wypowiedzi (również tych z tematu o SMR) odniosłem wrażenie, że narzekasz na swoje dochody... Pytanie teraz: dlaczego nie zaliczasz się do klasy średniej? I jeśli zarabiasz mniej, nie łapiąc się w kryterium dochodowe - to dlaczego?

Z jednym się z Tobą zgodzę. W ujęciu społecznym - klasa średnia, to również odpowiedni poziom wykształcenia i przede wszystkim kultury osobistej oraz inteligencji (to nie idzie niestety w parze).

Wielokrotnie używałeś w tym wątku, w stosunku do innych Forumowiczy słów, które później były cenzurowane...

To tak dla Ciebie, do przemyśleń.

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldek~ napisał:

A co się zacznie dziać jak wywołasz ogólną panikę i każdy nawet z przeziębieniem, gorączka zacznie dzwonić na pogotowie lub sam jedzie do szpitala?

Skoro uważasz, że wszyscy w koło do panikarze i debile, którzy będą jeździć do szpitala z przyziębieniem, z resztą niezgodnie z zaleceniem to po co nas pytasz o zdanie? :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marboru napisał:

Wielokrotnie używałeś w tym wątku, w stosunku do innych Forumowiczy słów, które później były cenzurowane...

Usunięto jeden mój post, który nie odnosił się do osoby tylko do propozycji organizowania zajęć grupowych dla dzieci. Jestem chirurgiem i nazywam rzeczy i ludzi po imieniu. Każda teoria spiskowa spotka się z moim ostrym komentarzem i czerwona strzałką, podobnie jak każdy komentarz mówiący, że "w każdej plotce jest ziarno prawdy".

6 minut temu, marboru napisał:

Z jednym się z Tobą zgodzę. W ujęciu społecznym - klasa średnia, to również odpowiedni poziom wykształcenia i przede wszystkim kultury osobistej oraz inteligencji

To klucz.

6 minut temu, marboru napisał:

w trakcie Twoich wypowiedzi (również tych z tematu o SMR) odniosłem wrażenie, że narzekasz na swoje dochody

Mylne wrażenie.

Mimo wszystko pozdrawiam.

Piotr

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, expat napisał:

Wy tu gadu,gadu a my z Arturem na Trading Jam Session z Zaorskim kasę tłuczemy ;) Mariusz, Ty jesteś bankier - jakie trendy obstawiasz?

@expat Piotr, Ty wiesz dużo w temacie, trendy znasz, i masz świadomość zarabiania dużej kasy w tak dynamicznych czasach. Chcesz się skonsultować - dzwoń :) Dawno nie gadaliśmy.

Aaaa nie dodałeś jeszcze, że bankier inwestycyjny jestem - "najgorszy" z możliwych bankierów ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marboru napisał:

@expat

Aaaa nie dodałeś jeszcze, że bankier inwestycyjny jestem - "najgorszy" z możliwych bankierów ;) 

oż Ty Ty, i tu informacje ujawniasz przeciwko ziomkom ;) ? Ty niedobry, a na poważnie kolejne cenne informacje dla potrafiących wyciągać właściwe wnioski. Kolejną Światową imprezę mi przeniesiono na listopad 2020, ciekawe w tym jest to, że tacy jak ja dostarczają rozwiązania o znaczeniu krytycznym i zazwyczaj rządy otaczają nas swego rodzaju "troską" z uwagi na strategiczne znaczenie tego co robimy ..., resztę musicie sami sobie wywnioskować:

 

The health, safety and wellbeing of our visitors, exhibitors, staff and speakers has always been our number one priority. For this reason, we've decided to move Critical Communications World to 3-5 November 2020 at IFEMA, Madrid.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barattolina napisał:

zasługujesz na złoty medal za świetną organizacje czasu :)

Napisanie kilku słów na tym forum w przerwie pisania procedur na wypadek ...., rozmów ze służbami Wojewody, Urzędu Marszałkowskiego, PSP, Konsultantami itp. pozwala nie zwariować. Tu są inne emocje, czasami nawet szczery śmiech.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jeeb napisał:

sam bym pojechał - prawdopodobieństwo zarażenia w wielkim mieście jest znacznie większe niż w wysokich górach

to co się dzieje, to juz powoli jest jakaś paranoja, np. na Wyspach Kanaryjskich nie można wychodzić z domu i jeździć na rowerze samotnie, na świeżym powietrzu, ale za to można stać kilka godzin w tłumie potencjalnie zarażonych w kolejce do odprawy na lotniskach ;) , oczywiście Hiszpanie kontynentalni mogą nadal przylatywać na wyspy :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fredek321 napisał:

Napisanie kilku słów na tym forum w przerwie pisania procedur na wypadek ...., rozmów ze służbami Wojewody, Urzędu Marszałkowskiego, PSP, Konsultantami itp. pozwala nie zwariować. Tu są inne emocje, czasami nawet szczery śmiech.

No i jeszcze te operacje gdzieś trzeba pomieścić przecież? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Napisanie kilku słów na tym forum w przerwie pisania procedur na wypadek ...., rozmów ze służbami Wojewody, Urzędu Marszałkowskiego, PSP, Konsultantami itp. pozwala nie zwariować. Tu są inne emocje, czasami nawet szczery śmiech.

Widzisz, czasami możesz normalnie bez zbędnych epitetów. Pozostań przy tematyce medycznej, a na pewno zyskasz spore grono zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, marboru said:

 

@Plywak najwyraźniej, podobnie do Ciebie @fredek321 ma zero luzu, spinka poziom hard. 

 

Na razie to ty przeżywasz, że ci ktoś dał minusika :D Fora traktuję rozrywkowo. Uważam, że to co wkleiłeś to reptiliańskie bzdury, dlatego zaminusowałem. Nie lubię teorii spiskowych.

Ja gdzieś napisałem jakieś głupoty, to pokaż, chętnie skoryguję swoją wypowiedź.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

Pozostań przy tematyce medycznej,

Sugerujesz, że mam nie reagować na depopulacje, oszukujące wszystkich spalarnie odpadów, tajemniczą drogę ścieków, podział Polski na strefy, tylko medialne zgony we Włoszech itp. Nie skorzystam z tej sugestii.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fredek321 napisał:

Sugerujesz, że mam nie reagować na depopulacje, oszukujące wszystkich spalarnie odpadów, tajemniczą drogę ścieków, podział Polski na strefy, tylko medialne zgony we Włoszech itp. Nie skorzystam z tej sugestii.

Hej, myślę że conajmniej dla nas obu przesłanie brzmi "Nie karmić Trolla" ;) Daj znać na PW jakbyś miał wątpliwości.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fredek321 napisał:

Sugerujesz, że mam nie reagować na depopulacje, oszukujące wszystkich spalarnie odpadów, tajemniczą drogę ścieków, podział Polski na strefy, tylko medialne zgony we Włoszech itp. Nie skorzystam z tej sugestii.

to jest tematyka medyczna, w szerokim tego słowa znaczeniu, dyskusję o klasie średniej raczej już sobie odpuść. @expat ładnie napisał, wiesz zawsze znajdzie ktoś, kto wyprodukuje jedna kulkę lodów więcej ;) , cytując klasyka :) . Wrzuć na luz, nie jest tak tragicznie, mi nawet ten wirus pasuje, chociaż nie powinienem tego pisać na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...