Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, fredek321 napisał:

Coś optymistycznego na początek dnia.

Polska przez 10 dni z 17 na 355, Włosi z 21 na 2036.

Przy 2000 zdjagnozowanych zachorowań włoscy politycy siedzieli cicho w obawie przed oburzeniem obywateli: "Jak to kwarantanna, cały ten wirus to bujda na resorach a my nic nie zarobimy!".

U nas dało się wyczuć podobne podejście na samym początku, patrząc po tym co pisano na pierwszych stronach tego i podobnych tematów, ale jakoś tak dużo szybciej przyszła zmiana nastrojów.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barattolina napisał:

Dlaczego? Chodzi o system ubezpieczeń zdrowotnych i o to, że tym którzy są poza nim nie robi się testów? O leczeniu nie wspominając. 

Ludzie boją się konsekwencji finansowych wizyty u lekarza. Dodatkowo na początku lekceważono problem.

Edytowane przez fredek321
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fredek321 napisał:

hahaha, tymczasem właśnie pewna instytucja prosi mnie o złożenie oferty na maseczki, ...., 1100 sztuk. k....a , hahahah na przelew, tymczasem MOQ (Minimum Order Quantity) wynosi 10000 szt na 100% przedpłatę, takie są realia Panie i Panowie, głupich nie sieją a biznes nie lubi być frajerem nawet w czasie epidemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 23:31, janek57 napisał:

Burmistrz Mediolanu myśli racjonalnie . Niestety większość ulega nieuzasadnionej panice i histerii. Na powikłania pogrypowe umiera codziennie kilkakrotnie  więcej osób niż na tego ,,koronowirusa'' ,czy jak mu tam. Mam wykupione dwa miejsca na termin 20-29.03.2020 i mam zamiar pojechać nawet na własne ryzyko. Miejsce to region Lombardia gdzie histeria uderzyła ludziom do głowy, konkretnie Santa Caterina,niedaleko Bormio .To ma być małżeński wyjazd turystyczno- narciarski (zona nie jest narciarką) i zrobię wszystko aby doszedł do skutku, nawet jak liczba ofiar we Włoszech wzrośnie o wiele. Ile ludzi dziennie ginie w wypadkach samochodowych? Może zrezygnujmy w ogóle z podróży ,a najlepiej nie wychodzić z domu. Nie dajmy się zwariować!

Jeżeli tylko Biuro nie odwoła wyjazdu to jesteśmy oboje zdecydowani ,nawet jeżeli trzeba będzie podpisać jakieś zobowiązanie np. leczenia na własny koszt koronawirusa. Nic takiego nam na 100 procent nie grozi!Dalej twierdzę ,że jest to histeria ,w części rozdmuchana przez środowisko lekarskie .Nie wszyscy lekarze poddają się panice co widać po niektórych ich wypowiedziach w mediach. Zaraz spadną gromy, ,,Biorę to na klatę''. 

No i jak tam @janek57 ? Spakowany jesteś? Rozumiem, że jedziesz... przecież nic na 100% Ci nie grozi...

 

Wiem... Pewnie nie powinienem tego pisać, ale jakoś nikt z tych chojraków nie posypał głowy popiołem i nie napisał słowa  "... przepraszam, pomyliłem się w ocenie..."

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zaba_osw napisał:

ie powiniene

ale jednak napisałeś - uwielbiam takie teksty

Wczoraj rano pojechałem do Aldika po papier toaletowy a że ciągle jeszcze wożę na dachu skrzynkę na narty to jakiś zupełnie mi nieznany gnojek uznał za stosowne mnie na ten temat zagadać.

Mniej więcej w ten deseń :  he he he - co koniec sezonu ? he he he - po co jeszcze ta skrzynia he he he ?

Jak mu powiedziałem że właśnie wróciłem z Innsbrucka to porzucił swój pusty  wózek, wskoczył do auta i odjechał z piskiem opon.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jeeb napisał:

ale jednak napisałeś - uwielbiam takie teksty

Wczoraj rano pojechałem do Aldika po papier toaletowy a że ciągle jeszcze wożę na dachu skrzynkę na narty to jakiś zupełnie mi nieznany gnojek uznał za stosowne mnie na ten temat zagadać.

Mniej więcej w ten deseń :  he he he - co koniec sezonu ? he he he - po co jeszcze ta skrzynia he he he ?

Jak mu powiedziałem że właśnie wróciłem z Innsbrucka to porzucił swój pusty  wózek, wskoczył do auta i odjechał z piskiem opon.

Ale ty to jesteś gość!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jeeb napisał:

ale jednak napisałeś - uwielbiam takie teksty

Wczoraj rano pojechałem do Aldika po papier toaletowy a że ciągle jeszcze wożę na dachu skrzynkę na narty to jakiś zupełnie mi nieznany gnojek uznał za stosowne mnie na ten temat zagadać.

Mniej więcej w ten deseń :  he he he - co koniec sezonu ? he he he - po co jeszcze ta skrzynia he he he ?

Jak mu powiedziałem że właśnie wróciłem z Innsbrucka to porzucił swój pusty  wózek, wskoczył do auta i odjechał z piskiem opon.

 

 

 

Też jeżdżę ze skrzynką, jak mnie ktoś zagada to powiem, że dopiero co wydostałem się z Lombardii. 

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...