Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czy Waszym zdaniem w Polsce będzie jeszcze w tym miesiącu chodziła jakaś kolejka,a w niej będzie narciarz,z nartami,który będzie sobie zjeżdżał po wyjechaniu kolejką?

Stawiam 100 zł. że, nie chyba, że na jakieś mega prywatne życzenie w co również wątpię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mirekn napisał:

Liczyłem na Kasprowy i ostatni tydzień kwietnia ale jestem pesymistą. Święta 12/13 więc raczej nie ma co liczyć (bo za wcześnie) a od poniedziałku 20-go nie będzie im się chciało/opłacało (tak sobie myślę).

Pozdrawiam

mirekn

Coś czuję że zostają lodowce od czerwca/ lipca optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arti51 napisał:

Sorry ale czegoś nie trybie. :). Tam jest właśnie napisane że 6k. A dokładnie 5986.

Przez chwilę było 15k. Nie zmienia to faktu, że Włochów uratować może tylko rozwiązanie chińskie.

Edytowane przez fredek321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

W Polsce stan epidemii, szkoły zamknięte do świąt. Na razie....

Widziałem. Ale wśród polityków dalej są przepychanki czy wybory mają się odbyć czy nie. Jak w obecnym czasie słucham niektórych typu Sasin to "nóż się w kieszeni otwiera". Po trupach i wirusie do władzy :(.

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spiochu napisał:

Jeszcze 2-3 mies i we Włoszech będzie po wszystkim.

Ciekawe jak długo będzie to trwało u nas?

W Chinach, pomimo początkowo większej skali problemu oraz nieporównywalnie większego państwa, już chyba wszystko zmierza do końca. Pewnie dlatego, że wladze chińskie wzięły ludzi za mordy. Tymczasem rozlaźli Europejczycy płaczą, że nie mogą jechać na narty, wymieniają się psami, aby wyjść na dwór i nie być zatrzymanymi przez policję  .... nie jestem więc optymistą.

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spiochu napisał:

Jeszcze 2-3 mies i we Włoszech będzie po wszystkim.

Bez szans. Liczba ofiar będzie ponad 100tyś być może bliżej 250tyś 

Przykre to ale tak to wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Za 2 miesiące we Włoszech będzie szczyt zachorowań.

Nie wcześniej? Liczba zarażonych jest pewnie kilku(nasto?)krotnie zaniżona.

 

Cytat

Bez szans. Liczba ofiar będzie ponad 100tyś być może bliżej 250tyś 

Przykre to ale tak to wygląda....

Ja zakładam, że ofiar będzie bardzo dużo. Może i więcej niż podajesz. Nie mniej jednak rozwinie się to bardzo szybko.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spiochu napisał:

Nie wcześniej? Liczba zarażonych jest pewnie kilku(nasto?)krotnie zaniżona.

Na pewno. Populacja 60 mln. 50-80% do zarażenia. Podwajają co 5 - 5,5 dnia. Można próbować liczyć, ale nie mam siły. Przed chwilą odebrałem wiadomość, że mój internista jest ujemny, więc chyba się napiję. Bo szykowałem plan kwarantanny całego szpitala.

  • Thanks 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Hextor napisał:

Tak myśle ze w sytuacji kiedy codziennie ktoś ucieka z kwarantanny 5 tys kary to za mało. Przecież to połowa miesięcznej pensji w korpo. Powinni na czas zarazy podnieść do 50 klocków, to by się ludzie 2 razy zastanowili przed ucieczką.

I prawie przewidziałem przyszłość. Właśnie podnieśli do 30k ;)

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

Czy Waszym zdaniem w Polsce będzie jeszcze w tym miesiącu chodziła jakaś kolejka,a w niej będzie narciarz,z nartami,który będzie sobie zjeżdżał po wyjechaniu kolejką?

Nie, i jak już się gdzieś szwędacie, to przynajmniej nie piszcie na forum o tym, bo za chwile przez was nam wprowadzą stan wyjątkowy i będzie przeje.ne jak w Hiszpani, gdzie nie można wyjść z domu w tej chwili..., kto się pęta bez celu ten na glebę i baaardzo wysoki mandat dostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 20:34, Tomekmdze napisał:

Ciekawe, czy na grypę ktoś umarł w tym roku w Europie? Ktoś coś, jakieś dane :D ? Niech panika trwa. Do Bergamo nie polecę wizzairem to polecę ryianairem, odwołają to polecę do Barcelony,Neapolu,Catanii albo Aten w dobrej cenie :) Szykuje się rewelacyjny rok pod względem odwiedzonych miast :D

Hmmm, i jak tam plany podboju Europy za grosze? 🤔

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...