Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Author napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałeś bo nie napisałem wprost a @Mitek się dosrywa a jak taki myśliciel z niego to powinien zrozumieć. Chodzi o genezę większości tego typu wirusów czyli kwestie odzwierzęce. Innymi słowy targi dzikich zwierząt, które są tam zabijane i robi się wielki kocioł. Ma ktoś cokolwiek ciekawego do powiedzenia to proszę ale bez kretyńskich aluzji o epokowej wypowiedzi bo nad tym głowią się tęższe głowy niż my tu razem wzięci z Mitkiem na czele. No chyba, że od razu zakładamy iż to broń biologiczna to nie ma tematu. 

Przeciez odposalem, w Chinach zostal ten prceder zakazany, w innych krajach azjatyckich nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sariensis napisał:

Zapomniałeś o jednym istotnym fakcie, ja mam tam kupić karnet i wyjechać kolejka legalnie..., wiec chyba tak średnio to wygląda, nie ma sezonu, nie ma narciarstwa, i nie rozpowszechniające nieprawdziwych informacji w stanie epidemii, dajecie zły przykład, forum czyta bardzo dużo ludzi, chcecie, żeby sie zjawili w weekend zamiast w lasach na Jaworzynie, bo poszła fama, ze w niedzielę będzie jezdzic Kolejka ...? Dorośnijcie w koncu i zacznijcie myśleć, myślenie nie boli!

10 godzin temu, Sariensis napisał:

Zacytuj, dowodem miał być zakup przeze mnie karnetu i wyjazd kolejka, Niedoczytałeś, oj jaka szkoda, to teraz ja pojadę w niedzielę na Jaworzynę, zrobię zdjęcie zamkniętych kas..., nart nie chcę, nie lubię tej marki, za to lubię coś zrobić pro publico bono I jak zobaczę, że zdrowie I życie pracowników pana kierownika jest zagrożone w stanie epidemii, to wezwę odpowiednie służby, aby sprawdziły, czy przeglad akurat w niedzielę tuż po ogloszeniu epidemi jest absolutnie konieczny a pan kierownik wyposażył podwładnych w konieczne środki bezpieczeństwa do wykonania pracy w celu jego beztroskiego zjazdu na nartach....

W treści zakładu nigdzie nie było,że Ty masz gdzieś wjechać czy nie wjechać,sugerowałem przeczytać ze zrozumieniem treść posta przed podjęciem zakładu.To Ty wymyśliłeś sobie,że masz tam wjechać,by uniknąć kompromitacji.Rozumiem,że w obliczu kompromitacji zwiększasz aktywność,by wyjść z tego bez strat,ale już za późno.

Oczywiście nie liczyłem na żadne beneficja z żartobliwego zakładu,a tymczasem nieoczekiwanie one się pojawiły.To wiedza,jak można w banalny sposób obnażyć całą osobowość przed innymi forumowiczami,którzy mogliby przez przypadek próbować wejść z Tobą w relacje skutkujące efektami materialnymi-wspólne rezerwacje ,wspólny wyjazd,zakup czegoś...Nic dziwnego,że z taką egzaltacją próbujesz to wszystko odkręcić,pisząc banialuki i pogrążając się dalej,gdy tylko milczenie pomogłoby Ci zminimalizować straty reputacji...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
  • Haha 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sariensis napisał:

Jak to jakie, napisz gdzie i kiedy a kupię karnet i pojadę z tym narciarzem rzeczoną kolejką ;) , o ile oczywiście będzie możliwe legalne poruszanie się po kraju ...

A jednak, mam cytować dajej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

To wiedza,jak można w banalny sposób obnażyć całą osobowość przed innymi forumowiczami,którzy mogliby przez przypadek próbować wejść z Tobą w relacje skutkujące efektami materialnymi-wspólne rezerwacje ,wspólny wyjazd,zakup czegoś...

Obnażę moja “osobowość” bardziej, to o czym piszesz jest absolutnie niewykonalne, niczego nie zamierzam z kimkolwiek z forumowiczów kupować, rezerwować, wspólnie wyjażdżać, i nawet spotykać się, takie decyzje podjałem już w zeszlym sezonie i okazały się jak na razie słuszne, jestem póki co bez strat ;) ze strony nowych “”przyjaciół”, aktywność na forum sulcesywnie zmniejszam. jak bardzo chcesz to mogë się zwinać  w jednej chwili, reputacja na forum jest mi absolutnie zbyteczna, niby o czym ona świadczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się teraz dzieje nie będzie bez wpływu na następny sezon. Można zapomnieć na jakiś czas o kolejnych inwestycjach. Narzekający na duże kolejki w Szczyrku czy Białce, w końcu będą mogli sobie pojeździć bez patrzenia na narciarską "stonkę". Nie chcę być Kassandrą ale wiele ośrodków będzie miała mega problem. Obym się mylił. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tankowiec napisał:

Zaczynają się zakazy wejścia do lasu. Możecie mi powiedzieć po c.huj?

https://zakazywstepu.bdl.lasy.gov.pl/zakazy/?fbclid=IwAR1xXThLq4n2eKOlG8L1_OQMfGR_I-cy9xRh1jJMibJW2BI9puJcDF-Z0K4

Chodzi o zatrzymanie ludzi w domach.

A tu coś dla wyznawców spisków i innych trolli silących się na oryginalność. Po prostu dowód na to, że Włosi zawyżają liczbę zgonów. "70 trumien z ciałami zmarłych w Bergamo na północy Włoch wywiozły stamtąd dziś ciężarówki wojskowe do innych rejonów kraju, gdzie zostaną poddane kremacji - podały media. To kolejny transport zwłok z miasta pogrążonego w epidemii koronawirusa."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zibi28 napisał:

To co się teraz dzieje nie będzie bez wpływu na następny sezon. Można zapomnieć na jakiś czas o kolejnych inwestycjach. Narzekający na duże kolejki w Szczyrku czy Białce, w końcu będą mogli sobie pojeździć bez patrzenia na narciarską "stonkę". Nie chcę być Kassandrą ale wiele ośrodków będzie miała mega problem. Obym się mylił. 

I tak o prawie żadnych inwestycjach nie było słychać, już kiepska zima zniechęciła do tego. Jedynie Czesi planowali wymianę kanapy na Cervenohorske Sedlo na wyprzęganą i drugą w ośrodku Ski-Kralicak. W Polsce i Słowacji raczej zastój. Wprawdzie TMR przedstawiał rozmaite plany, ale to raczej przed corocznym zjazdem akcjonariuszy, by mieć argument, że są imponujące plany.

Mnie bardziej ciekawi frekwencja wyborcza - czy potwierdzą się słowa niektórych forumowiczów, że Polacy poważnie obawiają się wirusa i nie wychodzą z domów.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fredek321 napisał:

Niezmiennie uważam, że wybory będą przesunięte.

Pod warunkiem że wprowadzą stan wyjątkowy lub stan klęski żywiołowej. Według mnie wybory się odbędą. Rząd zmieni narracje trochę pogrzebie  się w statystykach i ogłosi się wielkie zwycięstwo z wirusem.

Edytowane przez tankowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 09:18, barattolina napisał:

Dlaczego? Chodzi o system ubezpieczeń zdrowotnych i o to, że tym którzy są poza nim nie robi się testów? O leczeniu nie wspominając. 

czyli 40 mln amerykanów jest poza systemem ubezpieczeń....

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ubezpieczenie-w-usa-co-dziesiatego,13,0,1905421.html

Edytowane przez Kodomita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankowiec napisał:

Dla rządu przesunięcie wyborów na jesień to katastrofa.

Dla ludzi nieprzesunięcie.

 

I troszkę innej beczki

Sąd aresztował na trzy miesiące 54-latka, który uciekł w czwartek ze szpitala zakaźnego w Zgierzu (Łódzkie), gdzie przebywał z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem. Mężczyzna został zatrzymany po kilku godzinach. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Edytowane przez fredek321
  • Like 4
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka służy do osiągnięcia dwóch celi. Zdobycia oraz utrzymania władzy. Cała reszta to teatr da ''maluczkich''.

"Myślałem prędzej nierządem się parać i w domy publiczne inwestować. Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem. I przekonałem się, że lepiej przestawać z kurwami, bo kurwy mają chociaż jakiś swój honor i jakieś zasady".

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...