Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

W treści zakładu nigdzie nie było,że Ty masz gdzieś wjechać czy nie wjechać,sugerowałem przeczytać ze zrozumieniem treść posta przed podjęciem zakładu.To Ty wymyśliłeś sobie,że masz tam wjechać,by uniknąć kompromitacji.Rozumiem,że w obliczu kompromitacji zwiększasz aktywność,by wyjść z tego bez strat,ale już za późno.

Oczywiście nie liczyłem na żadne beneficja z żartobliwego zakładu,a tymczasem nieoczekiwanie one się pojawiły.To wiedza,jak można w banalny sposób obnażyć całą osobowość przed innymi forumowiczami,którzy mogliby przez przypadek próbować wejść z Tobą w relacje skutkujące efektami materialnymi-wspólne rezerwacje ,wspólny wyjazd,zakup czegoś...Nic dziwnego,że z taką egzaltacją próbujesz to wszystko odkręcić,pisząc banialuki i pogrążając się dalej,gdy tylko milczenie pomogłoby Ci zminimalizować straty reputacji...

Nie to, że się czepiam, ale nie napisałeś też, że wjedziesz podczas przeglądu technicznego ... I czytanie ze zrozumieniem nie ma tu nic do rzeczy bo dla zwykłych ludzi kolejka jest wtedy zamknięta na cztery spusty i ten, kto wpuszcza w trakcie przeglądu gościa bez uprawnień sporo ryzykuje ... Podstępem czyli umyślnym wprowadzeniem w błąd tym, że nie napisałeś wszystkiego stówkę jednak wygrałeś. Ślij na priv numer konta.

 

I trochę poważniej w kwestii wirusa.

brut.jpg

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, moruniek napisał:

Dane z dziś. Włochy: zgony + 793, nowe przypadki +6 557.

spacer.png

Wychodzi na to, ze statystycznie we Włoszech w tym momencie na Covid19 umiera ktoś częściej niz co 2 minuty. Tyle w temacie tych co pitola o niskiej śmiertelności i tego, ze na malarie umiera więcej osób, wiec nie ma sie co przejmować. We Włoszech ludzie umierają mniej więcej od 3 tygodni i na ten moment tak sie to „rozkręciło” a niestety chorych i ofiar ciagle przybywa i końca nie widać.
 

Znam przypadek osoby z Włoch której zmarł w zeszłym tygodniu na Covid19 Ojciec. Na pogrzebie był ten człowiek i jeszcze jedna osoba. Jego brat z uwagi na kwarantannę domowa nie mógł przyjechać... na następny dzień zmarła im Matka. Tez Covid19.

 

  • Thanks 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi na razie siedzą jako tako w domach, a mimo to i tak w dalszym ciągu przegrywają z epidemią. Ale co będzie gdy zrobi się tam bardzo ciepło? Oni nienawidzą siedzieć na tyłu w jednym miejscu, kulturowo nie są do tego przyzwyczajeni.

Ja obecnie nie widzę nadzieji dla Włoch na zwycięstwo z tą epidemią. Za 2 miesiące dowiem się czy się myliłem.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ziemowit napisał:

Włosi na razie siedzą jako tako w domach, a mimo to i tak w dalszym ciągu przegrywają z epidemią. Ale co będzie gdy zrobi się tam bardzo ciepło? Oni nienawidzą siedzieć na tyłu w jednym miejscu, kulturowo nie są do tego przyzwyczajeni.

Ja obecnie nie widzę nadzieji dla Włoch na zwycięstwo z tą epidemią. Za 2 miesiące dowiem się czy się myliłem.

Cześć

Sama wygaśnie. Nie przejmuj się chłopie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zareagowali Hiszpanie na widok naszego Dreamlinera na lotnisku TFS:

Wow!! Otra de las grandes sorpresas de estos días y probablemente la última ya que en breve deja de operar TFS y solo quedará operativo para algún vuelo programado y vuelos de mercancías.
Boeing 787-900 de la compañía LOT Lot Pollish Airlines realizando el vuelo con la ciudad de Varsovia (WAW).
Foto de nuestro amigo Renato.

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sariensis napisał:

Tak zareagowali Hiszpanie na widok naszego Dreamlinera na lotnisku TFS:

Wow!! Otra de las grandes sorpresas de estos días y probablemente la última ya que en breve deja de operar TFS y solo quedará operativo para algún vuelo programado y vuelos de mercancías.
Boeing 787-900 de la compañía LOT Lot Pollish Airlines realizando el vuelo con la ciudad de Varsovia (WAW).
Foto de nuestro amigo Renato.

 

 

Super zareagowali. Szkoda ze nie po polsku :). Angielski jeszcze zrozumiem, ale jeszcze trochę pojawia się tu teksty po norwesku, arabsku itp

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arti51 napisał:

Super zareagowali. Szkoda ze nie po polsku :). Angielski jeszcze zrozumiem, ale jeszcze trochę pojawia się tu teksty po norwesku, arabsku itp

Wujka googla spytaj co znaczy WOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sariensis napisał:

Tak zareagowali Hiszpanie na widok naszego Dreamlinera na lotnisku TFS:

Wow!! Otra de las grandes sorpresas de estos días y probablemente la última ya que en breve deja de operar TFS y solo quedará operativo para algún vuelo programado y vuelos de mercancías.
Boeing 787-900 de la compañía LOT Lot Pollish Airlines realizando el vuelo con la ciudad de Varsovia (WAW).
Foto de nuestro amigo Renato.

Może w końcu lenie zabiorą się do roboty i wyremontują porządnie drogi dojazdowe. Barajas idealnie pokazuje hiszpanski styl pracy, maniane i nieróbstwo. Jedno z najgorszych lotnisk jakie znam. Samolot potrafi 20 minut jeździć zanim dokołuje do terminalu...

Co do samego komunikatu, to WOW jest, że cokolwiek wylądowało.

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sariensis napisał:

Wujka googla spytaj co znaczy WOW!

Zapytałem. Nie powiedział. A resztę rozumiem ze masz w czterech literach. Jeżeli podniecasz się WOW na widok samolotu PLL LOT to już mi nie odpisuj. A jeżeli uważasz że wujek google przetłumaczy wszystko to zrób to Ty jako zamieszczający wiadomość, a nie licz na to ze wszyscy sobie przetłumaczą. Dla mnie dno.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ziemowit napisał:

Ja obecnie nie widzę nadzieji dla Włoch na zwycięstwo z tą epidemią.

Bez przesady, Włosi czy inne nacje to nie dinozaury. Ludzkość tak szybko nie wyginie. Jednak, trzeba się głęboko zastanowić nad nowym porządkiem świata po "Pandemii"  bo że taki nastąpi wydaje się naturalne. Po pierwsze a być może najważniejsze, zostanie zablokowana migracja, bo wrócą granice ściśle kontrolowane po to by powstrzymać tego virusa

Edytowane przez Akartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mysiauek napisał:

Może w końcu lenie zabiorą się do roboty i wyremontują porządnie drogi dojazdowe. Barajas idealnie pokazuje hiszpanski styl pracy, maniane i nieróbstwo. Jedno z najgorszych lotnisk jakie znam. Samolot potrafi 20 minut jeździć zanim dokołuje do terminalu...

TFS to Tenerife Sur, Barajas to jest faktycznie katastrofa, TFS też nie lubię, latam zazwyczaj na TFN Los Rodeos, znane z najtragiczniejszej kraksy lotniczej w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Forum polskie to i tekst również powinien być po polsku z linkiem do oryginału ... Piszę to w kontekście walki o poprawną pisownię ... Bo z tłumaczeniem to jakoś poradzę ... 😉

W dużym skrócie, bardzo żałuja, że tak wspaniały samolot Polskich Linii Lotniczych widza prawdopodbnie po raz ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Forum polskie to i tekst również powinien być po polsku z linkiem do oryginału ... Piszę to w kontekście walki o poprawną pisownię ... Bo z tłumaczeniem to jakoś poradzę ... 😉

Walczysz z wiatrakami. Im więcej języków tym bardziej ktoś poważny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sławek Nikt napisał:

I ja to bardzo, bardzo szanuję, ale czy w takim razie tak trudno poświęcić jeszcze chwilkę na choćby streszczenie w ojczystym języku ... ?

Też się zastanawiam. Ale zawsze to lepiej poświęcić chwilkę na idiotyczny komentarz : Wujka googla spytaj co znaczy WOW!.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...