Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mitek napisał:

To jest właśnie klasyczne sianie paniki.

Klasyczne sianie paniki jest kiedy ktoś celowo wyolbrzymia. Wydaje mi się, że @Sariensis ma atak poważnego pietra (nie wyolbrzymia celowo, więc nie jest to klasyczne sianie :P )

Z innej beczki, jak 3 kolejne dni z rzędu Włochy zanotują spadek nowych przypadków to będę się bardzo cieszył. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spiochu napisał:

Skoro znasz złote zasady, to dlaczego nie korzystasz?

Nic dziś nie piłem, ale to chyba błąd.

Najśmieszniejsze jest że najpierw wrzucałeś zdjęcia karnawału a teraz kliniki.

Co będzie kolejne, jak zmieni się moda?

Karnawał jest konsekwencja epidemii, być może i u nas ludzie po przejsciu epidemii wyjda na ulice i będa sie bawić tworzac nowa tradycje. Jedno nie wyklucza drugiego a wrécz sa nierozerwalnie zwiazane ze soba. Warto znać historię-uwierz :) !

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, moruniek napisał:

Koronawirus. Jak szpital w Grójcu padł pod ciężarem własnych błędów

Nawet jeśli dziennikarz nieco podkręcił emocje, to jest to opis przerażającej niekompetencji. Gdzie był Dyrektor Medyczny, bo zarząd to zwyczajowo "fachowcy" z nadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ziemowit napisał:

Klasyczne sianie paniki jest kiedy ktoś celowo wyolbrzymia. Wydaje mi się, że @Sariensis ma atak poważnego pietra.

Z innej beczki, jak 3 kolejne dni z rzędu Włochy zanotują spadek nowych przypadków to będę się bardzo cieszył. :)

Cześć

Lubi cwaniakować to nie się boi ale nich nie zaraża tym innych. Teksty typu: Hiszpania upada itd. Jak z kiepskiego filmu. Hiszpania ma ponad 45 milionów ludzi i niecałe 30000 przypadków. Zmarło 2200, to nawet nie jest 1 tysięczna procenta.

Jak ktoś się przyzwyczaił do cieplarni to się trzęsie ze strachu.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Spiochu napisał:

 Wysokie stypendia za wyniki w nauce. itd.

A skąd żeś takie coś wytrzasnal? W kraju gdzie od co najmniej  20 lat  promuje się prymitywny konsumpcyjny styl życia , gdzie za sukces uważa się uczestnictwo w telewizyjnych programach o gotowaniu  dorosłych ale i dzieci,  gdzie promowaniu fryzjerstwa czy "krolowego zycia" dzbanów poświęca się więcej czasu i uwagi niż nauce,  chcesz płacić za myślenie?  

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fredek321 napisał:

Nawet jeśli dziennikarz nieco podkręcił emocje, to jest to opis przerażającej niekompetencji. Gdzie był Dyrektor Medyczny, bo zarząd to zwyczajowo "fachowcy" z nadania.

Cześć

Nie wiem jakie są zależności służbowe ale osoba lub parę idzie za kratki w trybie przyspieszonym.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A skąd żeś takie coś wytrzasnal? W kraju gdzie od co najmniej  20 lat  promuje się prymitywny konsumpcyjny styl życia , gdzie za sukces uważa się uczestnictwo w telewizyjnych programach o gotowaniu  dorosłych ale i dzieci,  gdzie promowaniu fryzjerstwa czy "krolowego zycia" dzbanów poświęca się więcej czasu i uwagi niż nauce,  chcesz płacić za myślenie? 

Wybacz, musiałem zbłądzić.

Wracam do oglądania "netfiksa" ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bumer napisał:

W kraju gdzie od co najmniej  20 lat  promuje się prymitywny konsumpcyjny styl życia , gdzie za sukces uważa się uczestnictwo w telewizyjnych programach o gotowaniu  dorosłych ale i dzieci,  gdzie promowaniu fryzjerstwa czy "krolowego zycia" dzbanów poświęca się więcej czasu i uwagi niż nauce,  chcesz płacić za myślenie?  

To ta nowa klasa średnia, o której tu tak szumnie pisano ;)

 

2 minuty temu, Mitek napisał:

Nie wiem jakie są zależności służbowe ale osoba lub parę idzie za kratki w trybie przyspieszonym.

Chciałbym, ale nie wierzę.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sariensis każdy ma prawo się bać, ja też się trochę boję. W sumie jestem w domu uziemiony a miałem planowo być teraz na nartach w WildkogelArena i nie pier...lić głupot na jakimś forum. Moim zdaniem do początku procesu upadku Hiszpanii to jeszcze długa droga. I mam ogromną nadzieję, że dużo szybciej się uporają z pandemią.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ziemowit napisał:

@Sariensis każdy ma prawo się bać, ja też się trochę boję. W sumie jestem w domu uziemiony a miałem planowo być teraz na nartach w WildkogelArena i nie pier...lić głupot na jakimś forum. Moim zdaniem do początku procesu upadku Hiszpanii to jeszcze długa droga. I mam ogromną nadzieję, że dużo szybciej się uporają z pandemią.

Jakbyś nie zauważył to ten proces trwa już od dawna, epidemia i pogłębienie braku prespektyw wśród mlodych ludzi nasili ruchy separatystyczne w tym kraju.

 

P.S. Mi to bardzo odpowiada ;) .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sariensis napisał:

Jeszcze jedno, zdjęcie przysłała mi żona mojego znajomego z Madrytu, David i Maria maja klinikę dentystyczna, dotychczas wiedli dosc wygodne życie myślac, że sa bezpieczni mieszkjac w swoim 200 metrowym, luksusowym apartamencie na Gran Via w Madrycie, dzis trzęsa się ze strachu, gdy Hiszpania właśnie upada..., coś jeszcze chcesz dodać? Tak się umiera na corona virusa, łóżek dawno zabrakło! Personel medyczny również umiera, jest go coraz mniej a chorych coraz więcej!!!

image.png.699bb219610c91bb006aa5bc2d8f65fa.png

Ty masz fobie popisywania sie znajomościami?😧
Nie wystarczy napisać, ze „moi znajomi” z Madrytu bez tych wszystkich dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sariensis napisał:

Jakbyś nie zauważył to ten proces trwa już od dawna, epidemia i pogłębienie braku prespektyw wśród mlodych ludzi nasili ruchy separatystyczne w tym kraju.

 

P.S. Mi to bardzo odpowiada ;) .

Odpowiadają Ci ruchy separatystyczne w Hiszpanii??? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojgoc napisał:

Ty masz fobie popisywania sie znajomościami?😧
Nie wystarczy napisać, ze „moi znajomi” z Madrytu bez tych wszystkich dodatków.

Nie wystarczy, ..., fobie hahhahaha ... to ci ciekawostka ornitologiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kółka różańcowe i ornitologów zdjęcie rysuje kiepski obraz sytuacji bo pokazuje ledwo dyszących potencjalnych pacjentów którzy chcą się gdzieś dostać na jakiekolwiek leczenie bo mają konkretne duszności.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień wstecz fajnie się czytało. Byliście dla mnie źródłem nr 1 w temacie Covid.  Taki agregator wiadomości. Pomijałem lekturę dużych serwisów - ten temat zaspokajał me potrzeby.

 Niestety, ostatnimi dniami wraz z przerażającym skalą rozwojem sytuacji widać zastraszającą polaryzację zacnego towarzystwa. Osobiste aluzje, wycieczki robią się nie do zniesienia.

Smutne jest to, że w odległej przyszłości kiedy wrócimy do właściwych dyskusji, być może  ciężko będzie o merytoryczną i zdroworozsądkową opinię/poradę. Bo jeden będzie pragnął dosrać drugiemu, w imię jakiś zaszłości. 

Takie tam osobiste przemyślenia, pora do wyra. 

pzdr

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lika napisał:

Jeszcze tydzień wstecz fajnie się czytało. Byliście dla mnie źródłem nr 1 w temacie Covid.  Taki agregator wiadomości. Pomijałem lekturę dużych serwisów - ten temat zaspokajał me potrzeby.

 Niestety, ostatnimi dniami wraz z przerażającym skalą rozwojem sytuacji widać zastraszającą polaryzację zacnego towarzystwa. Osobiste aluzje, wycieczki robią się nie do zniesienia.

Smutne jest to, że w odległej przyszłości kiedy wrócimy do właściwych dyskusji, być może  ciężko będzie o merytoryczną i zdroworozsądkową opinię/poradę. Bo jeden będzie pragnął dosrać drugiemu, w imię jakiś zaszłości. 

Takie tam osobiste przemyślenia, pora do wyra. 

pzdr

@lika  to jest pierwszy etap frustracji. Ten internetowy. Ja się boję tego na ulicach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. @JC

W tym wątku dalej będą przewodzić (co chyba zrozumiałe):

- frustracja

- złość

- panika

- wzajemne niezrozumienie

Oraz wiele innych.

@JC

Apeluję do Ciebie (choć Cię nie znam). Zamknąć wątek. Nie ma to już nic wspólnego z wyjazdem na narty. I utworzyć inny wątek.

Apeluję o duży szacunek wzajemny pomiędzy sobą.

Wiele z nas będzie tutaj pisało pod wpływem dużej frustracji, wpływem alko itd. Tak wiem.

Jest sens ciągnąć to pt. "czy jechać na narty?"

 

Edytowane przez Gerald
  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek jest dobry, jakby to nie zabrzmiało, lepiej jesli frustracje wylewa się na forum niż w kolejce do apteki, piekarni, szpitala, a niestety takie obrazki teraz sa częstym widokiem. Śmiało, możecie wylewać na mnie pomyje, przyjmę wszystko dzielnie i nawet dam się wciagnac w pyskówki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gerald napisał:

Panie i Panowie. @JC

W tym wątku dalej będą przewodzić (co chyba zrozumiałe):

- frustracja

- złość

- panika

- wzajemne niezrozumienie

Oraz wiele innych.

@JC

Apeluję do Ciebie (choć Cię nie znam). Zamknąć wątek. Nie ma to już nic wspólnego z wyjazdem na narty. I utworzyć inny wątek.

Apeluję o duży szacunek wzajemny pomiędzy sobą.

Wiele z nas będzie tutaj pisało pod wpływem dużej frustracji, wpływem alko itd. Tak wiem.

Jest sens ciągnąć to pt. "czy jechać na narty?"

 

Ja mogę zmienić tytuł, natomiast nie mam wpływu na to, co Wy napiszecie. To Wasze opinie.
A to, że nie tylko w tym temacie, są osoby, które nie potrafią uszanować odmiennych opinii innych użytkowników, nie potrafią użyć odpowiednich argumentów, dla których jedyną formą jest ubliżanie innym, to na to nie mam wpływu.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz 16 kwietnia będziemy debatować nad możliwościami 

image.thumb.png.259a4e57ecca19a6f9612b446f802005.png

 

a teraz czekam na najciekawsze teorie spiskowe z tym związane, bo czyż nie jest podejrzane, że będziemy dyskutować nad 5G w czasie, gdy na świecie panuje pandemia? Czy szczepionka przeciw Covid-19, jak twierdzą płaskoziemcy, pozwoli nam was kontrolować ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sariensis napisał:

juz 16 kwietnia będziemy debatować nad możliwościami 

image.thumb.png.259a4e57ecca19a6f9612b446f802005.png

 

a teraz czekam na najciekawsze teorie spiskowe z tym związane, bo czyż nie jest podejrzane, że będziemy dyskutować nad 5G w czasie, gdy na świecie panuje pandemia? Czy szczepionka przeciw Covid-19, jak twierdzą płaskoziemcy, pozwoli nam was kontrolować ;) ?

Cześć

A co to jest 5G nad którym mam niby dyskutować?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...