Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Sariensis napisał:

Nie Ty/Wy  tylko my , spiskowcy :) :) :) , którzy chcą zniewolić ludzkości wg. teorii płaskoziemców.

Już nawet poważni naukowcy o tym pisali porównując możliwości 5G do HAARP. Przeczytaj ten fragment: ☠️ 💀

Cytat

eksperymentatorzy latami sprawdzali, jak daleko można się w tym zdalnym sterowaniu ludzkim bioprocesorem posunąć. Czy można z normalnego, porządnego człowieka uczynić pijaka, pedofila, terrorystę samobójcę? Zmienić komuś orientację seksualną? Wywołać zdalnie raka, cukrzycę, udar lub zawał? Wreszcie czy można spowodować, że kochająca matka zabije własne dzieci? A wszystko to na żywym, ludzkim i najczęściej niczego nieświadomym materiale…

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/144324-5g-narzedzie-masowej-kontroli-umyslu-wyklad

😆🤣

Edit: dobra, koniec żartów bo jeszcze ktoś mnie zgłosi za offtop.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ziemowit napisał:

Już nawet poważni naukowcy o tym pisali porównując możliwości 5G do HAARP. Przeczytaj ten fragment: ☠️ 💀

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/144324-5g-narzedzie-masowej-kontroli-umyslu-wyklad

😆🤣

Ja nie muszę czytać, ja w tym siedzę od lat, teraz was zaczipujemy i będziemy wami władać jak lalkami hahahahaha..... :) .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

U mnie na wsi dziki chodziły po ulicach nawet, jak nie było zarazy, sarny i borsuki też się zdarzały. Teraz siedzą po krzakach, bo w weekendy cały Szczecin pędzi autami do lasu, strach wyjść na drogę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tanova napisał:

U mnie na wsi dziki chodziły po ulicach nawet, jak nie było zarazy, sarny i borsuki też się zdarzały. Teraz siedzą po krzakach, bo w weekendy cały Szczecin pędzi autami do lasu, strach wyjść na drogę.

Do mnie pod ogrodzenie podchodziły czasem nawet łosie. Teraz pod ogrodzeniem w weekendy parkują auta, a "mistrzowie" potrafią stanąć nawet w bramie. Po prawdzie jednak, borsuka nigdy u nas nie widziałem a parę bielików a i owszem.    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu coś na temat szerzenia się teorii spiskowych i 5G: https://cyfrowa.rp.pl/technologie/45520-pandemie-spowodowaly-sieci-5g-wielu-w-to-wierzy?utm_source=rp&utm_medium=teaser_redirect

Piszą tu, że niektórzy wierzą w to, że wirusa można wywołać zdalnie. Natomiast inni wierzą, że wirusa nie ma, tylko za pomocą 5G piorą ludziom mózgi. :) Tylko kim są ci tajemniczy "oni" o których się pisze? :)

Ciekawe czy któregoś dnia niektórzy naprawdę zaczną nosić te aluminiowe czapki.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, moruniek napisał:

Do mnie pod ogrodzenie podchodziły czasem nawet łosie. Teraz pod ogrodzeniem w weekendy parkują auta, a "mistrzowie" potrafią stanąć nawet w bramie. Po prawdzie jednak, borsuka nigdy u nas nie widziałem a parę bielików a i owszem.    

Borsuka widziałam raz - ze dwa lata temu. Stał przy szosie - wyglądało, jakby łapał stopa :D. To chyba nietypowe zachowanie dla takich płochliwych zwierząt, może był chory.

Swoją drogą ...

My Dziki, pytamy Czy w związku z wirusem będziemy odstrzeliwać ludzi?

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ziemowit napisał:

Tu coś na temat szerzenia się teorii spiskowych i 5G: https://cyfrowa.rp.pl/technologie/45520-pandemie-spowodowaly-sieci-5g-wielu-w-to-wierzy?utm_source=rp&utm_medium=teaser_redirect

Piszą tu, że niektórzy wierzą w to, że wirusa można wywołać zdalnie. Natomiast inni wierzą, że wirusa nie ma, tylko za pomocą 5G piorą ludziom mózgi. :) Tylko kim są ci tajemniczy "oni" o których się pisze? :)

Ciekawe czy któregoś dnia niektórzy naprawdę zaczną nosić te aluminiowe czapki.

Jak to kto, panie oni to sa “reptilianie” hahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 10:04, Marcin33 napisał:

Rząd twierdzi że przestał leczyć bo wszystkie siły są skierowane na leczenie wirusa. Zmarl facet który nie doczekał testu a miał wszystkie objawy. Zmarl w domu bo mu w nim kazali siedzieć i czekac na test. Tak leczy. Totalna zapasc. Pisiury dalej twierdzą że w kraju jest normalnie brak stanu wyjątkowego.

lekarz fredek napewno jest innego zdania🤨

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria wdraża program testów przesiewowych. Chcą robić 15 000 testów dziennie. https://www.derstandard.at/jetzt/livebericht/2000116083997/eu-setzt-schuldenregeln-wegen-corona-krise-aus-115-600-arbeitslose?responsive=false

My też powinniśmy. Jak kilkukrotnie przedstawiciele WHO podkreślili, kwarantanna to tylko część planu, żeby wygrać trzeba wirusa ścigać. Podobną strategię wdrażają Czesi.

Austriacy dziś odebrali również 130 ton sprzętu ochronnego przywieziony 2 samolotami transportowymi z Chin. 👌 👍

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fredek321 napisał:

"W tym rozporządzenia będzie obowiązywał zakaz wychodzenia z domu poza naprawdę pilnymi sytuacjami." Prof. Szumowski

Coś ala stan wyjątkowy...tylko, bez wyjątkowego. We wszystkim czuć politykę i majowe wybory... 

Żenująca sytuacja. 

Pisałem tydzień temu, że taki stan jest szykowany. Niestety wg mojej opinii za późno, za wolno to się zadziało. 

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"W tym rozporządzenia będzie obowiązywał zakaz wychodzenia z domu poza naprawdę pilnymi sytuacjami." Prof. Szumowski

I jak ma to formalnie wyglądać? 

Jak jest definicja pilne. Co z przemieszczaniem (samochodem) między miastami/województwami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marboru napisał:

Coś ala stan wyjątkowy...tylko, bez wyjątkowego. We wszystkim czuć politykę i majowe wybory... 

Żenująca sytuacja. 

Pisałem tydzień temu, że taki stan jest szykowany. Niestety wg mojej opinii za późno, za wolno to się zadziało. 

Wybory? Mariusz, prosze Cię...

Lista kandydatów jest tak żenująca, że Duda wygrywa nawet jakby te wybory się odbyły za 5 lat. 

Biedroń, Hołownia, Kidawa? Kosiniak? Opozycja zaorała się sama, ale to już od paru lat nie powinno nikogo dziwić w tym kraju.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do was.

Chcę wiedzieć czy będę mógł wsiąść w auto i pojechać na samotną wycieczkę w górki na szlak, lub wsiąść na rower i pojechać na samotną wycieczkę do lasu? Czy w świetle nowych obostrzeń to będzie jeszcze możliwe?

Zwariuję siedząc w domu tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, gregor_g4 napisał:

Wybory? Mariusz, prosze Cię...

Lista kandydatów jest tak żenująca, że Duda wygrywa nawet jakby te wybory się odbyły za 5 lat. 

Biedroń, Hołownia, Kidawa? Kosiniak? Opozycja zaorała się sama, ale to już od paru lat nie powinno nikogo dziwić w tym kraju.

Żebyś się Ty, i inni nie zdziwili tak jak pewien "Myśliwy co miał osobistego Szoguna"... 

Wybory Prezydenckie, wygrany, jak historia pokazała mogą być zaskakujące. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Spiochu napisał:

I jak ma to formalnie wyglądać? 

Jak jest definicja pilne. Co z przemieszczaniem (samochodem) między miastami/województwami?

A nie Mówiłem? Niebawem się dowiesz, wojsko I Policja beda patrolowac ukice i sprawdzać dosłownie każdego, gleba i bardzo wysokie kary dośięgna każdego, kto nie uzasadni swojego szwędania się bez ważnego powodu, tak to wyglada w Hiszpanii od paru dni, Policja I wojsko sa na kazdym zjezdzie a autostrady, drogi lokalnej i sprawdzaja doslownie każego kto podjezdza na punkt kotrolny, a teraz mowżesz napisać, sorry miałeś rację, niepotrzebnie pisałem o swoich beztroskich włóczęgach po Pilsku!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...