Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Sariensis napisał:

Hiszpanie i Anglicy to są jednak jajcarze, rano zaprosili mnie na Światową Imprezę w centrum wystawienniczym, które właśnie zamieniono na umieralnię dla najciężej chorych na COVID-19, co prawda  przenieśli imprezę z maja na listopad, ale i tak jakoś dziwnie bym się czuł w miejscu w którym umarło tak wielu ludzi. Wszyscy w tej chwili powinni pójść drogą MKOL i odwołać wszystkie Światowe wydarzenia w zaplanowane na 2020r.

image.png.1a87f0095a0f10b1d5467684c847e4fc.png

Ja o zupie a kolega swoje.

Masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie, gdy jedni beztrosko wędrowali po górach, patrioci pomagali potrzebującym pomocy w Zagrzebiu, mieście które zostało podwójnie dotknięte tragedią. W czasie epidemii nawiedziło stolicę Chorwacji trzęsienie ziemi o sile 5,5 w stopnia w skali Richtera, Na zdjęciu widzicie kibiców Dinama, którzy pomagają ewakuować szpital matki i dziecka w Zagrzebiu 22.03.2020r.

image.png.6c04a445759a3cb528111f4558bf0fe1.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek może to porostu bycie realistą. No chyba że zaraz napiszesz że w Wielkanoc wirus wyparuje. To nawet nie optymistyczna wersja a raczej coś w rodzaju że ziemia jest płaska.

To Ci napisze. Po Wielkanocy nic się nie zmieni. Dalej uważaj że wszystko wróci do normy.

Ja mam wywalone na wirusa jestem zdrowy pewnie przejde go bezboleśnie lub nawet nie będę wiedział że go mam. Tyle. Jeśli Pisiorki chcą mieć na entą emeryture to wypuszcza ludzi prawie na Wielkanoc (do 11 kwietnia obowiązują obecne przepisy czyli wielkiej soboty) dziadki padną jak muchy i ZUS ogłosi nadwyżkę w budżecie😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę zabawna ta angielska nacja, która zorganizowała 12.03.2020 corona party w Liverpoolu wraz z armią 3000 zakażonych z Madrytu, są tak inteligentni, że powinniśmy czerpać z tej jakże nowoczesnej nacji przykład, rozpuścić wirus po kraju, zaprośmy udręczonych z Lombardii i Tyrolu na ski corona party w Szczyrku, mamy tyle śniegu, na świeżym powietrzu zapewne nikt się nie zarazi :) !

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w postępowej, alternatywnej rzeczywistości:

UE niepokoi węgierska walka z pandemią

 
W UE pojawiają się głosy zaniepokojenia węgierskimi przepisami w sprawie ochrony przed koronawirusem, zwiększającymi kompetencje rządu w czasie stanu zagrożenia. We wtorek mówili o tym szef MSZ Holandii i przewodniczący komisji wolności obywatelskich PE. Jak wiadomo Holandia jest zwolennikiem wykorzystywania procedury z art. 7 tak długo jak to jest potrzebne. Poparliśmy decyzje PE aby rozpocząć tę procedurę wobec Węgier. Jeśli nowo przyjmowane środki będą powodować nowe obawy powinniśmy się tym zająć" - mówił we wtorek brukselskim korespondentom podczas wideokonferencji minister spraw zagranicznych Holandii Stef Blok.
 
Może by tak Holandia zajęcia się swoimi obywatelami, którzy przywlekli zarazę m.in. do Szczyrku a przez nich zmarł starszy Polak!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

LUDZIE.... co wy za przeproszeniem chrzanicie. Mieszkam w największym mieście w tym kraju i wcale nie uważam, żebym miał gorzej czy lepiej.

Sytuacja jest wyjątkowa ale to nie znaczy, że jest nie do zniesienia, na wieczność, bez wyjścia itd. Jest trochę inaczej, trzeba się szybko przystosować, zaadaptować do nowej sytuacji zmienić na jakiś czas przyzwyczajenia, zaplanować działania inaczej i tyle. Dlaczego większość z Was Drodzy koledzy i koleżanki koncentruje się na negatywach, zajmuje się analizowaniem sytuacji (choć gówno wie zazwyczaj), myśleniem co będzie gdyby... itd.

Ludzie żyjcie, łapcie pozytywy. Nawet w najgorszych sytuacjach można się ich dopatrzyć. Taki Marcinn na przykład - da się kurde!

Chcesz iść do lasu na rower to nie zastanawiaj się złapią mnie, nie złapią mnie tylko idź z głową na karku. Przecież służby to nie są idioci i nie będą ganiać po lesie za jednym gościem na rowerze. Ale jak ich będzie dziesięciu w grupie to sam ich wydam w "ręce sprawiedliwości" - najlepiej byłoby od razu zarażać odmianą zapewniającą zgon i samoutylizację. Najmniej kłopotu.

Pozdrowienia serdeczne

To jest jakieś podejście. Dostosować się do sytuacji i cieszyć się wszystkim co pozytywne. I bardzo popieram, dzięki temu nie zwariujemy i nie będziemy próbowali wpędzić w to wariactwo innych forumowiczów. :)

Lecz niejeden laik jak ja próbuje dowiedzieć co nas czeka w przyszłoci. W tym celu sięga po tonę prasy w internecie, w której piszą same złe rzeczy. W tedy może odnieść wrażenie, że czeka nas taka przyszłość:

oryginal_1123648cfef962312_listopada.jpg

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Sariensis napisał:

Tymczasem w postępowej, alternatywnej rzeczywistości:

UE niepokoi węgierska walka z pandemią

 
W UE pojawiają się głosy zaniepokojenia węgierskimi przepisami w sprawie ochrony przed koronawirusem, zwiększającymi kompetencje rządu w czasie stanu zagrożenia. We wtorek mówili o tym szef MSZ Holandii i przewodniczący komisji wolności obywatelskich PE. Jak wiadomo Holandia jest zwolennikiem wykorzystywania procedury z art. 7 tak długo jak to jest potrzebne. Poparliśmy decyzje PE aby rozpocząć tę procedurę wobec Węgier. Jeśli nowo przyjmowane środki będą powodować nowe obawy powinniśmy się tym zająć" - mówił we wtorek brukselskim korespondentom podczas wideokonferencji minister spraw zagranicznych Holandii Stef Blok.
 
Może by tak Holandia zajęcia się swoimi obywatelami, którzy przywlekli zarazę m.in. do Szczyrku a przez nich zmarł starszy Polak!?

ciekawa logika. Ponieważ obywatele Holandii "przywlekli zarazę m.in do Szczyrku", to przedstawiciel tego kraju nie ma prawa wypowiadać się na temat przepisów o stanie praworządności w innym kraju UE? No gratuluję...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

LUDZIE.... co wy za przeproszeniem chrzanicie. Mieszkam w największym mieście w tym kraju i wcale nie uważam, żebym miał gorzej czy lepiej.

Sytuacja jest wyjątkowa ale to nie znaczy, że jest nie do zniesienia, na wieczność, bez wyjścia itd. Jest trochę inaczej, trzeba się szybko przystosować, zaadaptować do nowej sytuacji zmienić na jakiś czas przyzwyczajenia, zaplanować działania inaczej i tyle. Dlaczego większość z Was Drodzy koledzy i koleżanki koncentruje się na negatywach, zajmuje się analizowaniem sytuacji (choć gówno wie zazwyczaj), myśleniem co będzie gdyby... itd.

Ludzie żyjcie, łapcie pozytywy. Nawet w najgorszych sytuacjach można się ich dopatrzyć. Taki Marcinn na przykład - da się kurde!

Chcesz iść do lasu na rower to nie zastanawiaj się złapią mnie, nie złapią mnie tylko idź z głową na karku. Przecież służby to nie są idioci i nie będą ganiać po lesie za jednym gościem na rowerze. Ale jak ich będzie dziesięciu w grupie to sam ich wydam w "ręce sprawiedliwości" - najlepiej byłoby od razu zarażać odmianą zapewniającą zgon i samoutylizację. Najmniej kłopotu.

Pozdrowienia serdeczne

Mietku ale ja chodzę do lasu. Mam hektar swojego i nie zastanawiam się czy mnie złapią bo mnie mogą w d... pocałować. 

Na nartach jeżdżę (do wczoraj jeździłem dziś już się nie da) na swoim i mogą mnie w d.... pocałować. Cieszę się przyrodą a od weekendu i wiosną. Cieszę się też bo brak jest stada baranów którzy tylko smieca za to przyroda teraz żyje. Pelno saren jeleni lisów i zajacow. Same plusy zamykania was w mieszkaniach.

Oczywiście sam zadzwonie jeśli stado baranów postanowi przyjechać a najlepiej wjechać do lasu i kolejne tony śmieci zostawić zrobić grila i ognisko. 

Edytowane przez Marcin33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcin33 napisał:

Mietku ale ja chodzę do lasu. Mam hektar swojego i nie zastanawiam się czy mnie złapią bo mnie mogą w d... pocałować. 

Na nartach jeżdżę (do wczoraj jeździłem dziś już się nie da) na swoim i mogą mnie w d.... pocałować. Cieszę się przyrodą a od weekendu i wiosną. Cieszę się też bo brak jest stada baranów którzy tylko smieca za to przyroda teraz żyje. Pelno saren jeleni lisów i zajacow. Same plusy zamykania was w mieszkaniach.

No to niedługo wydepczesz taką ścieżkę jak pies wzdłuż parkanu.

Kogo to obchodzi, że ty masz hektar lasu. Ciesz się nim i nie siej paniki. Dla mnie święta nie są żadną cezurą bo od zawsze traktuje je jedynie jako wolne i okazje do organizacji czegoś naprawdę fajnego. Ktoś kto twierdzi, że po świętach wirus zniknie jest absolutnym kosmitą tylko, wybacz jak na razie tylko Ty twierdzisz, że jest taka opcja i słusznie oceniasz ją za bzdurną.

To, że wygaszanie ograniczeń będzie procesem trudnym i decyzyjnie bardzo złożonym jest oczywiste i ... współczuję decydentom.

Nie takie sytuacje już bywały i jakoś żyjemy więc głowa do góry stary i szukaj pozytywów. Masz las podziel się nim z tymi co nie mają.;)

Na hektarze wejdzie Ci 400 osób biorąc pod uwagę kwadra 5x5 na osobę.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin33 napisał:

Jacek Sasin gość radia zet. Lasy Państwowe zakazały wstępu do lasu. Macie odpowiedź czy można pojechać na rower do lasu samemu.

Kara 5 tysi.

Zakazem wstępu do lasu objętych jest 11 z 430 nadleśnictw, więc piszesz nieprawdę .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Annaa napisał:

Zakazem wstępu do lasu objętych jest 11 z 430 nadleśnictw, więc piszesz nieprawdę .

To minister Jacek Sasin powiedział nieprawdę?? Czyli nawet rząd już nie wie co się dzieje. Ja tylko cytuje co powiedział. Lasy Państwowe wprowadziły zakaz wstępu do lasu by tam się nie zbierali ludzie.

To już nawet rząd nie jest w stanie rządzić i mówić co jest prawdą a co nie. Chyba że Ty napisałaś nieprawdę. Koniecznie trzeba to sprawdzić. Jak dostanę odpowiedź wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mitek napisał:

No to niedługo wydepczesz taką ścieżkę jak pies wzdłuż parkanu.

Kogo to obchodzi, że ty masz hektar lasu. Ciesz się nim i nie siej paniki. Dla mnie święta nie są żadną cezurą bo od zawsze traktuje je jedynie jako wolne i okazje do organizacji czegoś naprawdę fajnego. Ktoś kto twierdzi, że po świętach wirus zniknie jest absolutnym kosmitą tylko, wybacz jak na razie tylko Ty twierdzisz, że jest taka opcja i słusznie oceniasz ją za bzdurną.

To, że wygaszanie ograniczeń będzie procesem trudnym i decyzyjnie bardzo złożonym jest oczywiste i ... współczuję decydentom.

Nie takie sytuacje już bywały i jakoś żyjemy więc głowa do góry stary i szukaj pozytywów. Masz las podziel się nim z tymi co nie mają.;)

Na hektarze wejdzie Ci 400 osób biorąc pod uwagę kwadra 5x5 na osobę.

Pozdrowienia serdeczne

Może pora zamiast kupować mieszkanie w bloku kupić sobie działkę i las oraz postawić dom. No nie bo przy tym trzeba robić a w bloku mam na wszystko w........ Za to wszyscy którzy kupili są obecnie u nas. Kampingi pełne kto ma to uciekł z miasta. Sąsiad uznał że sprzeda to dziadostwo w mieście po wszystkim i na stałe się przeprowadza. Będzie miał do Katowic ponad godzinę do pracy ale i święty spokój. Każdy wybrał jak żyć więc niech teraz żyje a nie płacze że on niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze! Wątek świetnie "żyje" i ma się wspaniale, jednak jego tytuł jest nietrafiony! Gdy był zakładany, a jakże, był O.K., ale teraz? Z taką niesmiałością proponuję zamknąc go i załozyć nowy- "Kiedy  i gdzie  po koronawirusie, znów  pojedziemy na narty?"

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kbe napisał:

ciekawa logika. Ponieważ obywatele Holandii "przywlekli zarazę m.in do Szczyrku", to przedstawiciel tego kraju nie ma prawa wypowiadać się na temat przepisów o stanie praworządności w innym kraju UE? No gratuluję...

Nie ma prawa, ponieważ instytucja, która reprezentuje kompletnie zawiodła w czasie epidemii pozostawiając państwa samym sobie, solidarność europejska jest tylko pustym frazesem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Marcin33 napisał:

Może pora zamiast kupować mieszkanie w bloku kupić sobie działkę i las oraz postawić dom. No nie bo przy tym trzeba robić a w bloku mam na wszystko w........ Za to wszyscy którzy kupili są obecnie u nas. Kampingi pełne kto ma to uciekł z miasta. Sąsiad uznał że sprzeda to dziadostwo w mieście po wszystkim i na stałe się przeprowadza. Będzie miał do Katowic ponad godzinę do pracy ale i święty spokój. Każdy wybrał jak żyć więc niech teraz żyje a nie płacze że on niema.

Boże,chłopie ....

Zacznij Ty już lepiej pogodę przepowiadać , tudzież ewentualnie podpowiadać jak powinno się palić w piecu na wungiel

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumer napisał:

Drodzy Forumowicze! Wątek świetnie "żyje" i ma się wspaniale, jednak jego tytuł jest nietrafiony! Gdy był zakładany, a jakże, był O.K., ale teraz? Z taką niesmiałością proponuję zamknąc go i załozyć nowy- "Kiedy  i gdzie  po koronawirusie, znów  pojedziemy na narty?"

Poruszyłem już ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Podrzucam linka: https://www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=11893&fbclid=IwAR1SD_8IySq30qSIPoE7hOGAepg5yL_Upe0j0iP_doEqv9kqUB8n43gDFsI

Od piątku nie będzie już można pracownikom DE-PL przekraczać granic bez odbycia obowiązkowej kwarantanny za wyjątkiem kierowców zawodowych, pilotów i kapitanów statków. Dotyczy to całej granicy RP.

U nas na wsi panika.....

Pozdrawiam i życzę zdrowia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, barattolina napisał:

Hej !

Podrzucam linka: https://www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=11893&fbclid=IwAR1SD_8IySq30qSIPoE7hOGAepg5yL_Upe0j0iP_doEqv9kqUB8n43gDFsI

Od piątku nie będzie już można pracownikom DE-PL przekraczać granic bez odbycia obowiązkowej kwarantanny za wyjątkiem kierowców zawodowych, pilotów i kapitanów statków. Dotyczy to całej granicy RP.

U nas na wsi panika.....

Pozdrawiam i życzę zdrowia. 

Polacy pracujący na codzień za granicą jak w Zgorzelcu czy Cieszynie idą na przymusowy urlop lub do pośredniaka.

https://www.zinfo.pl/artykuly/31553

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ziemowit napisał:

Polacy pracujący na codzień za granicą jak w Zgorzelcu czy Cieszynie idą na przymusowy urlop lub do pośredniaka.

Do pośredniaka nie pójdą bo więcej jak 2 osoby to juz zgromadzenie a przy obecnych restrykcjach, obniżonej ilości obsługujących urzędników, kolejka przed urzędem pracy może być potraktowana jak manifestacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojgoc napisał:

Odstaw to co pijesz.

 Nie piję alkoholu, a jak chcesz się prżekonać dlaczego, to zapraszam po epidemii do mnie na trening ;) , będziesz miał okazję udowodnić ile jesteś na prawdę wart :) . Szczekać każdy potrafi, gorzej sprawy się mają w realu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...