Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Godzinę temu, Sławek Nikt napisał:

Adn. 1. Rozumiem, że doskonale Ją znasz i ma możliwość tzw. obiektywnej oceny sytuacji, a nie polega na lekarzu z Łodzi i jego wykresach choć niektóre jego zdania prezentują się sensownie.

Adn. 2. Ja też mogę podać liczby i rozumiem, że nie weźmiesz ich poważnie pod uwagę, dlaczego zatem bierzesz, aż tak poważnie liczby podawane przez kogoś bez rzeczywistej możliwości ich weryfikacji ?

Adn. Jeśli uważasz, że tefałen i tefałpe grają do dwóch różnych bramek to coś mi się wydaje, że jesteś w błędzie.

Sądząc z Twoich postów i komentarzy wiesz trochę więcej niż inni lub/i potrafisz to jakoś lepiej przeanalizować. Ja jestem w tym słaby ale za to nie oglądam żadnej telewizji. Czy mógłbyś jakoś w prosty sposób opisać sytuację, może być na priv. Zwłaszcza punkt 3

Pozdrowienia

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ziemowit napisał:

Ja z obawy przed wirusem robię sobie urządzeniami do stosowania w domu testy na ciśnienie, cukier, cholesterol i parę innych bo podobno wirus lubi osoby z takimi kłopotami. Cukier i cholesterol idealny o każdej porze dnia, ciśnienie chyba nie bo jest "wysokie prawidłowe" 😬, mierzone porządnym urządzeniem, nie byle nadgarsteokwym. Czas schudnąć :)

Dobrze jest przynajmniej raz w roku robić sobie taki dokładniejszy przegląd. Morfologia i biochemia krwi. Badanie ogólne moczu. Do tego RTG klatki piersiowej oraz EKG. Co 5 lat można też zrobić echo serca. Tak just in case.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ziemowit napisał:

Ja z obawy przed wirusem robię sobie urządzeniami do stosowania w domu testy na ciśnienie, cukier, cholesterol i parę innych bo podobno wirus lubi osoby z takimi kłopotami. Cukier i cholesterol idealny o każdej porze dnia, ciśnienie chyba nie bo jest "wysokie prawidłowe" 😬, mierzone porządnym urządzeniem, nie byle nadgarsteokwym. Czas schudnąć :)

A po co robisz takie rzeczy? Nie lepiej po prostu żyć... Zabijesz sam siebie stresem o wskaźniki.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sławek Nikt napisał:

Człowiek komputer czyli Gates już buduje fabryki, choć jeszcze nie ma szczepionki ... I dlaczego takie fabryki buduje pan Bil, a nie państwowe.

Gdzie Gates buduje tą fabrykę i co to ma być za fabryka? 
 

Co do Twojego pytania, to znakomita większość leków i szczepionek produkowana jest przez prywatne firmy farmaceutyczne, a nie państwowe. W sumie nic dziwnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

 

Sądząc z Twoich postów i komentarzy wiesz trochę więcej niż inni lub/i potrafisz to jakoś lepiej przeanalizować. Ja jestem w tym słaby ale za to nie oglądam żadnej telewizji. Czy mógłbyś jakoś w prosty sposób opisać sytuację, może być na priv. Zwłaszcza punkt 3

Pozdrowienia

Jak ktoś zaczyna udział w wątku tak

W dniu 14.03.2020 o 22:14, Sławek Nikt napisał:

Jestem aktualnie na 30 stronie wątku i już widzę jak co poniektórzy zmieniają zdanie ... Jak dotrę do końca to pewnie coś tam zacytuję ... A cytat ten długi będzie  🤣

to musisz wiedzieć z jak wysoko kwalifikowanym recenzentem masz do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fredek321 proponuję Ci wizytę u psychiatry. Minusowanie moich, jakichś starych wypowiedzi, to wg mnie oznaka, że nie wytrzymujesz napięcia związanego z koronawirusem.

Jakie są Twoje intencje? Czy to zachowanie jest zdrowe? A może, to jest jakaś zemsta?

Naprawdę warto byś się nad sobą zastanowił.

Spytam jeszcze raz: jaki jest Twój cel pobytu na forum? Chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, poznać, kulturalnie podyskutować?

A może lubujesz się w wątku pandemicznym i z samo zachwytem przeglądasz swoje stare wypowiedzi (minusy, które mi podarowałeś, to strona 20 i 24) ...i czytając go, po kilka razy, przy okazji, podarowujesz czerwieńce, ot tak przy okazji swoim "ulubionym" dyskutantom? A może wstydziłeś się tak na bieżąco je dawać? Bałeś? Nie bój się - rób, to o czasie.

Twoje zachowanie jest tragikomiczne i moim zdaniem świadczy o bardzo słabej samoocenie oraz kompleksach.

Obudź się Chłopie! Przestań ośmieszać.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marboru napisał:

@fredek321 proponuję Ci wizytę u psychiatry. Minusowanie moich, jakichś starych wypowiedzi, to wg mnie oznaka, że nie wytrzymujesz napięcia związanego z koronawirusem.

Jakie są Twoje intencje? Czy to zachowanie jest zdrowe? A może, to jest jakaś zemsta?

Naprawdę warto byś się nad sobą zastanowił.

Spytam jeszcze raz: jaki jest Twój cel pobytu na forum? Chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, poznać, kulturalnie podyskutować?

A może lubujesz się w wątku pandemicznym i z samo zachwytem przeglądasz swoje stare wypowiedzi (minusy, które mi podarowałeś, to strona 20 i 24) ...i czytając go, po kilka razy, przy okazji, podarowujesz czerwieńce, ot tak przy okazji swoim "ulubionym" dyskutantom? A może wstydziłeś się tak na bieżąco je dawać? Bałeś? Nie bój się - rób, to o czasie.

Twoje zachowanie jest tragikomiczne i moim zdaniem świadczy o bardzo słabej samoocenie oraz kompleksach.

Obudź się Chłopie! Przestań ośmieszać.

Cześć

Mariusz czyżbyś był tak czuły na punkcie podarowanych przez kogoś jakichś minusów? To raczej chyba trochę dziecinne, nie uważasz? Masz pretensję do kogoś że tak czy inaczej Cię ocenił, Chłopie... Nawet jeżeli,... to znasz swoją wartość i wartość tego co piszesz, chrzań gościa i się nie przejmuj.

Szczerze: Naprawdę przejmujesz się jakimkolwiek "minusowaniem" jakichkolwiek wypowiedzi w sieci kogokolwiek przez kogokolwiek? Szczerze?

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirusprof-michal-kaczmarczyk-politycy-nie-sluchaja-lekarzy/4xt8qhk 

„.... Celem walki z epidemią nie powinno być powstrzymywanie rosnącej liczby zakażeń, bo to niewykonalne, ale ograniczenie liczby zakażeń w grupie najwyższego ryzyka...””.... Nakłady finansowe ....powinny koncentrować się wokół grup ryzyka: seniorów, osób zakażonych i pracowników ochrony zdrowia.....

„....Strategia totalnego "lock-down" doprowadzi do katastrofy. Należy stopniowo przywracać funkcjonowanie gospodarki i życia społecznego...”

„....działania władz powinny zmierzać w pierwszej kolejności do ograniczenia liczby zgonów, a nie liczby zakażeń....”

„....Ludzie zaczynają umierać nie z powodu COVID-19, ale z powodu braku dostępu do świadczeń medycznych niezbędnych w walce z innymi chorobami....”

 „....Jeśli politycy ....nie zidentyfikują ....prawidłowo istoty kryzysu, to efekty będą katastrofalne, dużo poważniejsze niż COVID-19....”

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marboru napisał:

@fredek321 proponuję Ci wizytę u psychiatry. Minusowanie moich, jakichś starych wypowiedzi, to wg mnie oznaka, że nie wytrzymujesz napięcia związanego z koronawirusem.

Jakie są Twoje intencje? Czy to zachowanie jest zdrowe? A może, to jest jakaś zemsta?

Naprawdę warto byś się nad sobą zastanowił.

Spytam jeszcze raz: jaki jest Twój cel pobytu na forum? Chcesz się z kimś zaprzyjaźnić, poznać, kulturalnie podyskutować?

A może lubujesz się w wątku pandemicznym i z samo zachwytem przeglądasz swoje stare wypowiedzi (minusy, które mi podarowałeś, to strona 20 i 24) ...i czytając go, po kilka razy, przy okazji, podarowujesz czerwieńce, ot tak przy okazji swoim "ulubionym" dyskutantom? A może wstydziłeś się tak na bieżąco je dawać? Bałeś? Nie bój się - rób, to o czasie.

Twoje zachowanie jest tragikomiczne i moim zdaniem świadczy o bardzo słabej samoocenie oraz kompleksach.

Obudź się Chłopie! Przestań ośmieszać.

Ktoś Ci wmówił (a może Ty sam), że jesteś autorytetem. Zrobił Ci straszną krzywdę.

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Mariusz czyżbyś był tak czuły na punkcie podarowanych przez kogoś jakichś minusów? To raczej chyba trochę dziecinne, nie uważasz? Masz pretensję do kogoś że tak czy inaczej Cię ocenił, Chłopie... Nawet jeżeli,... to znasz swoją wartość i wartość tego co piszesz, chrzań gościa i się nie przejmuj.

Szczerze: Naprawdę przejmujesz się jakimkolwiek "minusowaniem" jakichkolwiek wypowiedzi w sieci kogokolwiek przez kogokolwiek? Szczerze?

Pozdrowienia

Ja rozumiem @marboru . Przynajmniej konstruktywnie skrytykował fredka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gerald napisał:

Ja rozumiem @marboru . Przynajmniej konstruktywnie skrytykował fredka.

Cześć

Konstruktywnie???

Dlatego napisałem post, że tu są tylko pretensje o minusy. Jakie minusy, stary??? Co to kogo obchodzi??? Rozmawiamy, są osoby, które się zgadzają i takie co się nie zgadzają - przecież to norma.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Konstruktywnie???

Dlatego napisałem post, że tu są tylko pretensje o minusy. Jakie minusy, stary??? Co to kogo obchodzi??? Rozmawiamy, są osoby, które się zgadzają i takie co się nie zgadzają - przecież to norma.

Pozdrowienia

Ale z Tobą można się nie zgadzać - i Ty odpisujesz. Ty wchodzisz w polemikę, z którą się dalej można ewentualnie nie zgadzać. Fredek daje minusa i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mitek napisał:

Mariusz czyżbyś był tak czuły na punkcie podarowanych przez kogoś jakichś minusów? To raczej chyba trochę dziecinne, nie uważasz? Masz pretensję do kogoś że tak czy inaczej Cię ocenił, Chłopie... Nawet jeżeli,... to znasz swoją wartość i wartość tego co piszesz, chrzań gościa i się nie przejmuj.

Szczerze: Naprawdę przejmujesz się jakimkolwiek "minusowaniem" jakichkolwiek wypowiedzi w sieci kogokolwiek przez kogokolwiek? Szczerze?

@Mitek znasz mnie wiele lat. Po prostu reaguję na iracjonalne zachowanie innych. Dlaczego? 

Jestem wiele lat na forum, poznałem tu masę świetnych ludzi, ludzi którzy przestali pisać. Przestali przez właśnie takich użytkowników jak @fredek321. Mnie jakieś minusy nie ruszają, innych tak. 

I moim zdaniem należy reagować, by to forum, w odróżnieniu od innych miejsc w sieci było lepsze. 

Ni to narciarz...a lekarz? Takie "hejtowanie" starych postów (jeden z nich, to jedynie link do strony zewnętrznej), to mądre zachowanie? 

Gość z Kosmosu i tyle...

...a Skionline, to forum narciarskie, a nie kosmiczne. 

Pozdro! 

Edytowane przez marboru
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Mariusz czyżbyś był tak czuły na punkcie podarowanych przez kogoś jakichś minusów? To raczej chyba trochę dziecinne, nie uważasz? Masz pretensję do kogoś że tak czy inaczej Cię ocenił, Chłopie... Nawet jeżeli,... to znasz swoją wartość i wartość tego co piszesz, chrzań gościa i się nie przejmuj.

Szczerze: Naprawdę przejmujesz się jakimkolwiek "minusowaniem" jakichkolwiek wypowiedzi w sieci kogokolwiek przez kogokolwiek? Szczerze?

Pozdrowienia

Mam podobne odczucia. Chłopaki (razem z JC) są przewrażliwieni na tym punkcie. Więcej dystansu panowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lika napisał:

Mam podobne odczucia. Chłopaki (razem z JC) są przewrażliwieni na tym punkcie. Więcej dystansu panowie.

Nie. Normalnie nikt z nas nie byłby przewrażliwiony. Ja śmigałbym gdzieś w ukraińskich górach (lub z braku śniegu w Alpach). Ale sytuacja nas uziemiła. Inaczej to forum by tak nie żyło teraz. SERIO, zaglądałbym tu maks raz na tydzień, podobnie jak na fejsbuka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gerald napisał:

Nie. Normalnie nikt z nas nie byłby przewrażliwiony. Ja śmigałbym gdzieś w ukraińskich górach (lub z braku śniegu w Alpach). Ale sytuacja nas uziemiła. Inaczej to forum by tak nie żyło teraz. SERIO, zaglądałbym tu maks raz na tydzień, podobnie jak na fejsbuka.

Gdzieś już wcześniej wspomniałem o tym ;)

Stuprocentowa zgoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marboru napisał:

@Mitek znasz mnie wiele lat. Po prostu reaguję na iracjonalne zachowanie innych. Dlaczego? 

Jestem wiele lat na forum, poznałem tu masę świetnych ludzi, ludzi którzy przestali pisać. Przestali przez właśnie takich użytkowników jak @fredek321. Mnie jakieś minusy nie ruszają, innych tak. 

I moim zdaniem należy reagować, by to forum, w odróżnieniu od innych miejsc w sieci było lepsze. 

Ni to narciarz...a lekarz? Takie "hejtowanie" starych postów (jeden z nich, to jedynie link do strony zewnętrznej), to mądre zachowanie? 

Gość z Kosmosu i tyle...

...a Skionline, to forum narciarskie, a nie kosmiczne. 

Pozdro! 

Cześć

Mariusz bądźmy szczerzy.

Znamy się i Cię lubię, ale  nienawidzę autokreacji - znasz mnie. Fredek pisze całkiem składnie i sensownie, zachęcając do pozytywnego - w sensie społecznym - postępowania. Jest w tym momentami agresywny i upierdliwy ale idea jest słuszna. Jeżeli rzeczywiście grzebał po postach z przed wieków i stawiał minusy dla idei to jest dupkiem i tyle - Fredek - jesteś czy nie?

Natomiast to, że Ty tam kiedyś trafiłeś na lekarza, który był durniem, trudno. Ja też, nie raz, ale to nie zmienia faktu, że to dzięki nim masz nogę a nie kikut.

Ale jeżeli tak nie robił to zastanów się co robisz...

takie czasy - taki świat - takie pisanie. I tyle.

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, koliber napisał:

A jak to możliwe, że jadąc autostradą, niemal co minutę mija mnie ktoś jadący na oko 200 km/h (i jeszcze ma pretensję, że ktoś jadący maksymalne, dozwolone 140 km/h blokuje mu pas), choć podobno są wysokie mandaty za przekraczanie prędkości?

500zl to maksymalna kwota mandatu w PL. Gdyby za takie 200 km/h dostał 5tys zł mandatu, a przy recydywie 10 tys zł, to by grzecznie jechał 140-150 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...