Narty - skionline.pl
Jump to content

Narty dla kobiety

Lula
 Share

Recommended Posts

15 minut temu, Jeeb napisał:

jak już to te w wersji Carbon ale normalne też świetne

...........

Ty już swoje koleżance doradziłeś w temacie więc dopóki grzecznie nie przeprosisz sugerowałbym siedzieć cicho.

Edited by Mitek
  • Like 1
  • Haha 1

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeżeli Flair to wyższy. SC będzie porównywalne z najwyższymi Flairami SC. To dobry pomysł dla osoby, która ambitnie chce robić postępy.

Opisane Flairy - zachowawczy wybór dla pani po 40, która już nie zrobi postępów. ;)

Pozdrowienia

Czyli rozumiem, że wybrać Flair 76 Elite. Dziękuje Mitek. Jesteś bardzo pomocny.

• 3 weeks later...
  • 2 years later...
W dniu 7.03.2020 o 17:19, Zagronie napisał:

Mój wnuk, któremu wmusiłem nieco techniki od jego czterech  lat, zaczynając naukę od czerwonej trasy(dlatego, że to modne). Po dziesięciu latach, w czasie których  wzdragał się przed ćwiczeniami, twierdząc, że umie jeździć. Otóż w zeszłym roku osiągnął wg. swego smartfona na szerokich nartach ponad  70 km/g Jurgowie. Pojechałby szybciej, tylko  stok mu nie pozwalał.  

A tu przykład jego jazdy z tego sezonu. Ja doskonale wiem, ile mu brakuje.  Pierwsze to śmig. Gubi się w krótkich skrętach. I mu nie leżą. O dalszych sprawach nie wspominam. Szybkość ma różne oblicza. Jechać szybko na pałę,  to prawie każdy potrafi.

Zagronie

W dniu 7.03.2020 o 18:53, Mitek napisał:

Cześć

Piękne okoliczności przyrody tylko narciarz ledwo stoi na nartach.

Od początku widać, że był po prostu źle uczony, niestety.

Jak chcecie wychować porządnych narciarzy a nie umiecie uczyć to oddajcie ich w ręce specjalistów po prostu.

chodzi mi przejazd o którym Mitek napisał że ledwo stoi na nartach a Ty nie potrafisz uczyć

Nie wiem o co chodzi.  W każdym razie wnuk z tego tematu, jak miał 4,5 roku to tak jeździł(link).  Jak teraz jeździ to wiem doskonale. Tematy narciarskie mnie teraz nie interesują. Powrócę do nich być może jesienią.  Z pewnością wrócę na stok.  To mnie tylko interesuje.

Pozdrawiam

• Like 1