Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Witajcie!

Mam do sprzedania dwa jednodniowe skipassy do Jasna-Chopok ważne do końca sezonu 2019/2020, które można załadować na aktywną kartę Go-Pass. Otrzymałem je w ramach odszkodowania za niewykorzystany dzień z powodu zamknięcia wyciągów. Dodatkowo posiadam dwa tzw. "sorry voucher'y", czyli skipassy w specjalnej cenie 22euro do wykorzystania na dowolny dzień, również do końca sezonu. Z tego co wiem od TMR zarówno skipass i "sorry voucher" po wybraniu daty, mogą być doładowane na konto znajomego. W załączniku screen Gopass i mail od TMR.

Cena do uzgodnienia (promocyjna oczywiście).

Zapraszam do kontaktu. Kamil

Telefon 723-210-029

Skipass.JPG

Mail.JPG

• JC locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By piosliw
      Narty:
      Dynastar Speed WC FIS GS FACTORY (R21 WC) - 2016/17
      Długość - 195cm
      Promień skrętu - 35m
      Wiązania:
      Look SPX 15 ROCKERFLEX
      Siła wypięcia - 7-15 DIN
      Narty zostały kupione jako nowe w październiku 2018. Były na nogach przez +/- 25h, co daje < 10h faktycznej jazdy. Przy transporcie były zawsze spięte czterema rzepami. Mają fabryczne krawędzie i strukturę ślizgu. Powierzchnia ślizgu bez głębszych zarysowań. Do uzyskania pełnego potencjału krawędzie wymagają kosmetycznego serwisu. Laminat od góry w bardzo dobrym stanie, jest delikatnie zarysowany w dolnej części od przewozu w kolejkach gondolowych. Wbrew powszechnej opinii narty nie są bardzo wymagające, zapewniają niespotykaną stabilność i bezpieczeństwo. Z powodzeniem można nawet jeździć tyłem. Nierówności na stoku przestają być wyczuwalne. Przyjemność i wrażenia z jazdy nie do opisania.
      Cena: 1600zł do drobnej negocjacji, tylko odbiór osobisty w Gliwicach.

• By lokiec3
      Jak w temacie z racji tego, że Kurza Góra zamknęła się już na amen zostały mi chyba ze trzy vouchery na karnety całodniowe na wszystkie ośrodki z Grupy Pingwina. Cena za jeden po kosztach zakupu 47 pln. Możliwość wysyłki pliku emalią. Kontakt PW. Pozdrawiam.
    • By Remrod
      ODSPRZEDAM - 14.03 - 22.03.2020 - Gaby - Hotel Moderno***   Stoki MONTE ROSA / CERVINIA   odsprzedam 1 miejsce w hotelu z wyżywieniem śniadanie + obiadokolacja w pokoju 3 osobowym, razem z przejazdem autokarowym   Cena 1870 zł ale myślę że się dogadamy. Proszę o kontakt pod numerem: 535 780 625  
    • By kmarcin
      Mam do odsprzedania vouchery wymienne na skipassy w Szwajcarii Bałtowskiej https://www.szwajcariabaltowska.pl/ po cenie, po której kupiłem je przed sezonem za 50% ceny.
      3x skipass 3 godzinny dla dorosłych - 34,5 zł za sztukę , cena normalna 69 zł.
      2x skipass 3 godzinny ulgowy - 32 zł za sztukę, cena normalna 64 zł.
    • By a_bizon
      Sprzedam dwa vouchery wymienne na 2 całodzienne karnety do wykorzystania w wybranym Ośrodku Narciarskim: Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej, Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Kurza Góra w Kurzętniku i Skolnity w Wiśle.
      Karnety do wykorzystania w dowolnym dniu sezonu narciarskiego 2019/2020.
      Cena 80zł/szt.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...