Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kwarantanna, samoizolacja - co robisz w tym czasie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tanova napisał:

Szkoda,że nie mam żony, która piecze takie frykasy ;).

Ja jestem tak zarobiona przez tą zdalną pracę, że ledwie mam czas wyskoczyć na godzinę lub dwie na rower. Dobrze, że mąż ogarnie trochę w domu i koło domu.

Mam tak samo. Zauważyłem ciekawą rzecz, ludzie zamiast rozmawiać że sobą, zaczeli pisac maile w nawet najprostszych sprawach!

Moja odpowiedzieć często brzmi: może byście się spotkali/Może byśmy się spotkali , pogadali i szybko sprawy załatwili?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze, na weekend:D Chleb wiejski i ciabatty "biga"  

Smaku ciabatty nie będę opisywał, żeby was nie denerwować. 

 

chleb.jpeg

ciabat.jpeg

ciabat kroma.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Uwaga jest już najnowsze zalecenie Ministerstwa Zdrowia i Premiera w sprawie biegania na świeżym powietrzu!

‍♂ Dozwolone jest bieganie maksymalnie dwóch osób w odstępie 280cm.
Jeżeli są to członkowie rodziny wówczas odległość między nimi może wynosić 160cm.
Jeżeli śpią w jednym łóżku - 120cm.

‍♂ Biegać można w godzinach:
07:00 - 09:00
16:00 - 18:30
23:00 - 02:15

Zabronione jest bieganie następujących par:

Zięć z teściową
Synowa z teściową
Małżeństwo w separacji
Rodzeństwo pokłócone o spadek

Zakaz obejmuje również bieganie ze sobą dwóch szwagrów - grozi to zbyt długim pobytem po treningu pod sklepem monopolowym.

‍♂ Bezwzględny zakaz biegania obejmuje osoby o imieniu: Marcin, Paweł, Andrzej, Krzysztof oraz Anna, Martyna, Katarzyna i Wiktoria.

‍♂ Zakaz biegania obejmuje także osoby spod znaku koziorożca, raka, wodnika oraz panny.

‍♂ Nie należy biegać w celu poprawy wydolności fizycznej. Osoby, u których stwierdzi się zwiększoną formę, zostaną rozstrzelane przed Ministerstwem Zdrowia.

‍♂ Można biegać w lesie pod warunkiem, że minimum 60% drzewostanu tego lasu stanowi sosna.
W przypadku lasów z przewagą grabów oraz jesionów maksymalny dystans jaki można pokonać to 11,7km w tempie nie szybszym niż 6:10/km.
W lasach bukowych dozwolone jest bieganie tylko małżeństw oraz bliźniaków jednojajowych.

‍♂ Osoby poniżej 18 roku życia mogą biegać w pojedynkę pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodziców, upoważnienia naczelnika Urzędu Skarbowego oraz adnotacji komornika.

‍♂ Dopuszcza się bieg na mszę świętą pod warunkiem, że kościół nie jest w stylu gotyckim, ani nie jest pod wezwaniem świętego Antoniego.

‍♂ Biegacze powinni mijać się w odległości większej niż 5 metrów. Zasada jest taka, że z drogi ustępuje młodszy. Musi to uczynić nawet jeśli na poboczu są pokrzywy, akacje czy barszcz Sosnowskiego.
Jeżeli po obu stronach drogi znajduje się przepaść, wówczas obaj biegacze skaczą w dół, serdecznie się wcześniej pozdrawiając, unosząc prawą dłoń.

‍♂ Podczas biegania nie należy nadeptywać na łączenia płyt chodnikowych, nie wolno smarkać - połykamy gile solidnie się zaciągając. Można kaszlnąć co 2km pod warunkiem, że nie pada akurat deszcz ani deszcz ze śniegiem.

Pełny tekst rozporządzenia
 
 
 
  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2020 o 21:13, surfing napisał:

Kontrola kwarantanny  :) 

Do nietypowej kontroli doszło w Nowym Dworze Gdańskim w województwie pomorskim. Policjanci, którzy sprawdzali czy dwójka małych dzieci przebywa w kwarantannie, postanowili przygotować dla nich specjalny układ taneczny.

 

 

Ciekawe czy są świadomi do jakiego kawałka tańczyli? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mifilim napisał:

Znajomość choreografii w tym wypadku raczej potwierdza fakt bycia zupełnie nieświadomym szczególnego znaczenia tejże pieśni w pewnych kręgach ...😂

 

A może po prostu mają jak to się mówi trochę jajec i dystans do siebie. Nie mogą mieć...?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oddaje się gastronomii. Oprócz marynowanych karkówek na grilla, sałatek i lassange staram się przygotować pizzę neapolitańską najbardziej zbliżoną do tej prawdziwej włoskiej :)

IMG_20200325_122549.thumb.jpg.11906b1b1725bb0ff03335009ad65397.jpg

IMG_20200325_221059.thumb.jpg.f0520eb06e3f814114351bba3bd12654.jpg

 

Od jazdy na nartach również nie stronię.

IMG_20200321_145816.thumb.jpg.618d15795917febedaf023eb6c8b329a.jpg

 

IMG_20200321_150050.thumb.jpg.5f16bb2bef840088f751a1099596d0e8.jpg

 

Edytowane przez gruchauho
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...