Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kwarantanna, samoizolacja - co robisz w tym czasie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zabawiłem w wertykulator. Od - nastu lat brałem maszynę z wypożyczalni i walczyłem cały jeden dzień żeby doprowadzić trawnik po zimie do porządku.

W tym cholernym roku metalowe grabki i trzy dni minęły jak mgnienie oka, poczucie że zapracowałem na wieczorne piwo bezcenne 😀

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2020 o 21:12, gruchauho napisał:

Ja ostatnio oddaje się gastronomii. Oprócz marynowanych karkówek na grilla, sałatek i lassange staram się przygotować pizzę neapolitańską najbardziej zbliżoną do tej prawdziwej włoskiej :)

Od jazdy na nartach również nie stronię.

 

U nas podstawą okazał się kamień szamotowy i piec opalany drewnem. Z piekarnika taka nie wychodziła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej popylam w izoaciji ;) wyrabiam 10 km z gradientem 10 w czasie 1 h . Latam w granicach 76 do 86 % tętna maksymalnego ( świadomie dla podbiegów ) 
4CC53513-F3DC-4C32-A63A-930DB480CB99.thumb.jpeg.dea52285989d7600f744f660fbddb87b.jpeg

1DB735A7-F35D-4700-AA36-5A734A0A56F7.thumb.png.5c88182fe40cda04bdad514dae673d13.png

od wtorku po Świętach nie godzina a 2 godziny  ;)

Czy 30 czy 47 decyzja do 10 czerwca

798B102C-63DC-4711-8733-0C1B6B1C237F.thumb.png.cf5cca8021a819a39bc2439e810dfae9.png

CBDD41BE-BFCD-4289-864A-2DAF8B24ADC1.thumb.png.e91c457760865dfcedca675ef6a4e9c8.png

Pozdrawiam trenujących;) w zaciszach wszelakich ;) byle w izolacji 

mirekn 

 


 

 

l

Edytowane przez mirekn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

U Nas nowy sprzęt wjechał bo stary był dla leszczy🤪 , no i na nowo odkryta zajebista gra w kometkę😋

20200408_130916-01.jpeg

Cześć

Zwymiaruj boisko jak należy - ja robiłem z kolorowej linki na przykład. Sprawdź dokładnie wysokość siatki i miejsc dookoła i zacznijcie grać w badmintona.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Zwymiaruj boisko jak należy - ja robiłem z kolorowej linki na przykład. Sprawdź dokładnie wysokość siatki i miejsc dookoła i zacznijcie grać w badmintona.

Pozdrowienia serdeczne

Narazie gramy na słowo honoru😛, sznur zakupiony trza tylko zwymiarować pole do gry i turniej można zoorganizować💪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/9/2020 at 9:26 AM, MAIKEL 1977 said:

U Nas nowy sprzęt wjechał bo stary był dla leszczy🤪 , no i na nowo odkryta zajebista gra w kometkę😋

20200408_130916-01.jpeg

Tylko nie pisz kometka 😱.  Serce mi się od razu kroi.

Jak już jest siatka i chcesz rozegrać turniej to tylko badminton.

Pozdrawiam

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś z Was otrzymać ostatnio SMS-sa od operatora z informacją, że przekroczył granicę i powinien poddać się z domownikami kwarantannie, pomimo iż granicy wcale nie przekroczył? Sytuacja miała miejsce po przejechaniu normalną drogą publiczną, cały czas po polskiej stronie, niedaleko granicy. W pasie przygranicznym czasem zdarza się, że telefon łapie sygnał zagranicznego operatora.

Edytowane przez tanova
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...