Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maaiqel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam drobny dylemat zastanawiam się nad kupnem nart głównie interesuje mnie head jezdzilem już na wielu modelach i markach nart od komórek po amatorskie gigantki i w moim odczuciu najlepiej mi się jeździło na head supershape speed 177 cm i 170 (powiem szczerze że na tych dłuższych znacznie przyjemniej) :) , dodam że mam 180 cm i 93 kg wagi i lubie szybką dynamiczną oraz płynną jazdę średnimi łukami najbardziej co do tras najwięcej frajdy sprawiają mi te oznaczone na czerwono i czarno no chyba że z dziewczyną razem śmigamy to i wtedy niebieskie sie tez jeździ znacznie częsciej, moje pytanie jest następujące jak się mają takie nartki head supershape i speed do headów WCR i Race Pro, które byście mi doradzili i ew. jaka długość ? Dodam że buty mam z flexem 130 Lange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się to bierze, że ludzie potrzebują impulsu, porady, wskazania co i jak robić?   Z opisu widać ze narciarz obeznany z jazdą i radzi sobie, powinien doskonale wiedzieć jakich nart potrzebuje.  Rozumiem, ktoś zaczyna przygodę z nartami.... Takie zapytania o wybór czegoś nie dotyczą tylko nart. Z racji moich zainteresowań motoryzacją  często spotykam się z pytaniami do publiki o kolor, jaki wybrać,  o felgi i wiele innych rzeczy. Widocznie rozwija sie nam i umacnia era ludzi wykonujących polecenia.           Ps, kup se czerwone albo czarne narty, będą pasowały do stoków po których śmigasz!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na supershape i.speed, ale jeździłem na przyszłorocznych magnumach i race pro. Pisałem o tym w wątku o warunkach narciarskich. Na pewno race pro sztywniejsze i dają większa pewność wraz z prędkością. Obie narty fajne, ale ja sobie na przyszły rok wezme pewnie race pro. Nie jestem w stanie odnieść tego jednak do supershape i.speed , bo to jeszcze inna narta. Moim zdaniem wypróbuj i sam sie przekonaj... z opisu wynika, ze jeździsz dobrze lub bardzo dobrze, wiec na pewno takie race pro ogarniesz. Dla zaciemnienia obrazu - Head ma jeszcze z serii WCR nartę o oznaczeniu speed i speed pro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maaiqel napisał:

Dzięki wielkie wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi :) pomogliscie mi się utwierdzić w moim przekonaniu ( Race Pro ) taki jest mój wybór :) Pzdr.

Od siebie mogę dodać, że przyszłoroczne e-Race Pro, różnią się konstrukcyjnie od nart z sezonów przeszłych. Ile jest w tych "innowacjach" marketingu, a ile rzeczywistych zmian - ciężko mi powiedzieć, ale zwracam uwagę na fakt, że narta przyszłoroczna od tej z sezonów przeszłych różni się nie tylko szatą graficzną. A wygląd ma IMHO - choć rzecz gustu - naprawdę fajny. HEAD poszedł generalnie w duży minimalizm jeżeli chodzi o szatę graficzną. Tutaj narta zestawiona z przyszłoroczną Magnumką:

image.thumb.png.18523f864088db405d1d33d6085725e3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki wielkie za tak rzeczowe podejście do sprawy magnumka też fajna nartka z ciekawą grafiką :) hmm ciekawe... bardzo chętnie bym dorwał na test przyszłoroczne race pro może wsumie warto wstrzymać się do początku zimy 20/21 i wtedy podjąć decyzję ostateczną czy tegoroczne i race czy już na te nowe jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...