Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majówka 2020 w Alpach


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tanova napisał:

@JC A ja bym obejrzała chętnie vlogi z Karyntii i Finlandii. Będą?

Tak, będą. Trochę cała sytuacja przystopowała moje reżyserskie zapędy. Przez tydzień, córka anektowała mój komputer na potrzeby zdalnego nauczania. Musiałem odkopać i ożywić mój stary laptop i już biorę się do roboty 😉

Ostatnio dobyłem twórczą rozmowę z @marboru dot. możliwości nagrania vlogów bez wyjazdów i mamy kilka pomysłów. Oby jak najwięcej z tych pomysłów udało mi się zrealizować, no i żeby Wam się spodobały.

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, JC napisał:

Tak, będą. Trochę cała sytuacja przystopowała moje reżyserskie zapędy. Przez tydzień, córka anektowała mój komputer na potrzeby zdalnego nauczania. Musiałem odkopać i ożywić mój stary laptop i już biorę się do roboty 😉

Ostatnio dobyłem twórczą rozmowę z @marboru dot. możliwości nagrania vlogów bez wyjazdów i mamy kilka pomysłów. Oby jak najwięcej z tych pomysłów udało mi się zrealizować, no i żeby Wam się spodobały.

@marboru mógłby robić vlogi ze swoich wypraw z Paulą ale nie tylko tych zimowych. Cała seria z wypraw po Polsce, szczytach i okolicach Kieleckich dla mnie osobiście byłaby mega interesująca. No ale to już mają w jakiejś części za sobą ;) 

Czasem jak oglądałem relacje zdjęciowe Marboru to sobie myślałem, że chętnie bym film obejrzał po prostu :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JC nie ma co mitrężyć, zakasuj rękawy i dawaj Vlogi...bo na tej kwarantannie idzie zbzikować :D 

@mysiauek też o tym myślałem, by coś podobnego kręcić... Szczerze? Same relacje i zdjęcia, ich segregacja itd zajmują dużo czasu...przy vlogach, należało by, montażowi poświęcić minimum ok 10-20 godzin na odcinek...a to nie wszystko. Trzeba by było coś do kamery mówić. A do tego chyba talentu nie ma :( Ja tylko w realu taki wygadany, kamera mnie usztywnia :) 

Może kiedyś?

Zobaczymy.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

 

 Trzeba by było coś do kamery mówić. A do tego chyba talentu nie ma :( Ja tylko w realu taki wygadany, kamera mnie usztywnia :) 

Może kiedyś?

Zobaczymy.

To nagrywaj bez pokazywania Twarzy. Nie zrozum mnie źle ,ładny nawet jesteś...Po prostu relacjonujesz coś... a głównym tłem jest to, o czym opowiadasz...Wygadany jesteś, to fakt, ale to chyba zaleta...Np. zrób film z kajaków...Płyniecie rzeką i opowiadasz co się dzieje wokół Was,jakieś ciekawostki, historia miejsca...takie tam:)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Annaa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jeeb napisał:

pytanie było o ALPY a nie Karakorum  

tylko dodam, że i tak wszystkie wyprawy w Himalajach zostały wstrzymane (zawrócone do domu) i jest zakaz wspinania obecnie, więc i tak dyskusja w obszarze bujania w obłokach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jeeb napisał:

a dziękuje - świetnie, tym bardziej że mam kumpla,

który codziennie jeździ w Alpach na nartach wraz z rodziną, przysyła piękne foty i nie pozwala stracić nadziei. 

Coś kręcisz, wczoraj to tam jeździł na rowerze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jeeb napisał:

prasa mnie nie interesuje a Ischgl ma i tak u mnie prze...ane bo nie wolno chodzić nocą w butach narciarskich

Nocą to można wpaść w Ischgl do baru  u Vikinga po darmową wkładkę z Covid-19 do Aperolu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...