Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Filmowa jazda po stokach


Sportego360

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim.

Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle :( (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.

Najprościej byłoby przyporządkować ośrodek do emotikona, ale nie wiem czy nie będzie to naruszenie regulaminu. Nie chciałbym też by ktoś pomyślał, że chce głosowanie wykorzystać by zdobyć tu punkty aktywności. Bynajmniej. Ten sposób wydaje mi się najprostszy i przy okazji może to być dobra zabawa.

Mój pomysł to :

- ośrodek 1 - thanks

- ośrodek 2 - Haha

- ośrodek 3 - Confused

- ośrodek 4 - Sad

- ośrodek 5 - Downvote

- ośrodek 6 - Like

Oczywiście jak ten sposób głosowania nie narusza regulaminu to wrzuce nazwy ośrodków. Myślałem, żeby głosowanie trwało przez 3 dni chyba, że któryś ośrodek dobije do 10 punktów wcześniej.

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki -nie ma sprzeciwu to może spróbuje tak:

- SMR - thanks image.png.61e52bb853cd374092c2b23982e9bd45.png

- Nassfeld - Haha image.png.8a998d4bbe264f18ad28816c68acdb5d.png

- Białka - Confused image.png.d0b7da97cfad12a820bd2f2888134651.png 

- Turracher hohe - Sad image.png.2b57ab338d0260e3903c948962d543ac.png

 - Kluszkowce - Downvote image.png.a373e730bcf84e54279295f9742959f8.png

-  Flachau - Like  image.png.2d17fba780249cf8411ee5065c658fa4.png

 

Głosowanie do środy do 20 chyba, że któryś ośrodek dobije do 10 punktów wcześniej. :)

Mam nadzieje , że przy 10 Downvote nie zostanę wyrzucony z Forum !

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Mitek said:

ja oddałem głos na Turracher bo byłem w okolicy

@Mitekwrzuć SAD bo nie widzę Twojego głosu przy tekście głosowania. Trochę martwi mnie, że za chwilę zginie ten tekst w całości. Szkoda,że nie da się go ustawić na samej górze lub na samym dole :(.

A przy okazji - to będzie jedna trasa z danego ośrodka :) na tą chwilę.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...