Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ankieta - Filmowa jazda po stokach


JC

Filmowa jazda po stokach  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.04.2020 o 16:00

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim.

Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle :( (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.

Sportego360

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Ankieta - Filmowa jazda po stokach
Godzinę temu, Sportego360 napisał:

dzięki wielkie

wstaw cokolwiek a nie podnoś napięcia w oczekiwaniu na premierę

ps. tylko proszę bez jakiejś kretyńskiej muzyki i slomołszyn

ps2. jedna pani też obiecywała pokazać jazdę na tyczkach i ciągle czekamy

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sportego360 napisał:

Po początkowych wypowiedziach forumowiczów spodziewałem się, że grono zwolenników polskich stoków wygra w cuglach. A tu okazuje się, iż żaden z Polskich resortów nie zbliżył się do prowadzącej trójki. Ciekawe....

Dlatego, że większość z nas jeździ na nartach właśnie w Alpach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, artix said:

Nie widzę na liście Kasprowego. Trochę mnie to dziwi.

Są ludzie którzy mają respekt dla tej góry i pewnie chcieli by się przygotować przed pierwszą wizytą. 

Przed BSA nie koniecznie 😉

Zgadzam się w pełni, tylko tak jak pisałem wyżej nie wszędzie byłem z kamerą. A nieraz jak już byłem w danym ośrodku to pogoda nie pozwalała na filmowanie bo kto by chciał oglądać filmy z mgłą.

Kasprowy mam na liście z "setką" :) innych ośrodków. 

Żeby powstał taki filmik to muszą być spełnione warunki:

a - muszę pojechać do danego ośrodka,

b - musi być sprzyjająca pogoda,

c - muszę mieć wystarczająco dużo czasu by cały ośrodek objechać i sfilmować trasy,

d - muszę mieć czas - wolne dni - by 3 powyższe punkt mogły być spełnione 

e - a na końcu czas by zrobić taki filmik bo nie jest to 5 minut roboty

@artix ośrodków jest bardzo dużo a filmuje od tego roku. Na dodatek koronawirus mocno mi pokrzyżował wyjazdy narciarskie bo miałem plany dyskutowane zresztą tutaj na forum

Widzę, że jesteś zainteresowany Zillertal to dla Ciebie wrzucam link do Hintertux'a. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, artix said:

Dzieki, ale Tux to moj faworyt a Arena byla zaliczona juz wiele razy

Jak się sprawdzi głosowanie na forum to następne będzie z Zillertal. No i zobaczymy ile jest jej zwolenników.

Chodź Arenę będę chciał podzielić na części tak samo jak Schladming. Bo inaczej to robi się tego za dużo. Samo Obertauern było i jest dla mnie wyzwaniem.

Tux to jest taki max ośrodek na robienie takiego objazdu i filmowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sportego360 napisał:

Jak się sprawdzi głosowanie na forum to następne będzie z Zillertal. No i zobaczymy ile jest jej zwolenników.

Chodź Arenę będę chciał podzielić na części tak samo jak Schladming. Bo inaczej to robi się tego za dużo. Samo Obertauern było i jest dla mnie wyzwaniem.

Tux to jest taki max ośrodek na robienie takiego objazdu i filmowanie.

Fajnie to wykombinowales. Tez uwazam ze z duzymi osrodkami moze byc ciezko to poukladac. Mozna zatem zrobic najciekawsze trasy, najbardziej lubiane  :)

A no i pilnuj stabilizacji ;)

 

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, artix said:

A no i pilnuj stabilizacji ;)

Staram się, ale czasami jest problem bo się zapominam i przyspieszam, zmieniam styl jazdy czy też jest sporo muld albo już zmęczony jestem pod koniec dnia. Tłumacze to między innymi na filmiku z kamerki 360. Tylko, że on jest dostępny na FB :( bo tutaj się nie odtworzy. 

Ale zabawa z kamerka 360 też fajna bo można oglądać góry dookoła. :) Polecam, jest frajda zwłaszcza dzisiaj kiedy widzi się tylko 4 ściany przez 23h na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Fajny pomysł. Podoba mi się taka uporządkowana, jednorodna formuła prezentacji Ze zdjęciami informacją topo itd.

Podziwiam również włożona pracę, bo pewnie trochę godzin na to poświęciłeś. Pewnie masz w planach jakiś katalog albo coś. Czy my myślałeś o wykorzystaniu filmów innych użytkowników na przykład.

Co do prezentacji samej trasy z jazdy...

Dla mnie bez wartości. Po pierwsze nie lubię tego typu filmów w ogóle. Po drugie w sensie prezentacji sposobu jazdy po danej trasie bez wartości. Zbyt dużo zmiennych. Ale to Twój projekt więc..

Może gdybyś w trakcie jazdy krótko komentował, bo zazwyczaj jedziesz dość wolno - myślę, że dobrze bo jest na to sporo czasu. Wiesz takie krótkie komentarze typu:

- mijamy zjazd w prawo na trasę X

- dojazd z lewej trasy Y, niebezpiecznie itd.

Serdeczne pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...