Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Który to ośrodek?


Sportego360

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Wczoraj oglądaliśmy Turracher Höhe+SeeTaxi+Turrachbahn i można było zyskać 3 punkt.

Zrobiło się ciekawiej w Tabeli po dniu 14

20200417_061129_734x636.png.5c4d161e53413cf71d63c252dc1abd50.png

Oczywiście kontrowersje wzbudził punkt 2 czyli  "seetaxi" a zacytuje odpowiedz @pawelb91- "łącznik transportujący narciarzy po tafli jeziora za pojazdem gdy grubość pokrywy lodowej na jeziorze jest wystarczająca. Wygląda na to, że ile osób złapie się barierki to tyle przeciągną na drugą stronę :D Choć pewnie mają jakiś limit."

A tak to wygląda w na zdjęciach:

a79d0a06dacebeb5_d029c1a0b8475a40@2x.thumb.jpg.dc48a24ddb5b954dc369a4f7c970f621.jpgDSC_0104.thumb.JPG.9871d7a7d95c943c22ac99ebffbfab70.JPGImage2.thumb.png.77bdac3eeeb330accbeb37e21fbf3aa5.png 

Edytowane przez Sportego360
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam dzisiaj finał zabawy. 

Ankieta wskazywała na 20:00, ale kilka osób pisało by przesunąć na jeszcze późniejszą godzinę.

Mam nadzieję, że 21:00 będzie pasowała większości. Dajcie znać jakby co.

Zasady.

Będą 2 zagadki z 3 rundami.

Pierwsza zagadkę opublikuje o 21:00 i będzie to tylko wycinek trasy gps i ośrodka, czyli będzie trudno a przynajmniej mam taką nadzieję. 

Do 21:10 macie czas by przesyłać odpowiedzi. Odpowiedź prawidłowa daje 3 pkt. a dodatkowo dla pierwszej osoby jeszcze 1 pkt. Czyli w sumie 4.

Osoby, które prawidłowo odpowiedzą w pierwszej części mogą czekać na 21:30 na drugą zagadkę.

O 21:10 publikuje ten sam ośrodek, ale z większą ilością danych. Prawidłowa odpowiedź to 2 pkt. I znów osoba która odpowie najszybciej w tej rundzie dostaje dodatkowy 1 punkt.

Ta część kończy się o 21:20 i zaczyna się ostatnia część czyli cały ośrodek wraz z pełnym gps. Prawidłowa odpowiedz to 1 pkt i dla pierwszej osoby w tej rundzie dodatkowy 1 pkt.

O 21:30 kończymy pierwszą zagadkę. Publikuje tabelę i przechodzimy do 2 zagadki.

Będą te same zasady z tym, że pierwsza cześć trwa 21:35 - 21:45, druga 21:45 - 21:55 i trzecia 21:55 - 22:05.

O 22:05 poznamy Zwycięzcę. :)

 

Pamiętajmy, że jest to zabawa i wszyscy chętni którzy do tej pory się wstydzili mogą wsiąść udział. ZAPRASZAM.

Wiem, że jakby były nagrody to pewnie i uczestników było by więcej :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINAŁ

czas zacząć.

Witam Wszystkich.

Przypominam - 2 zadania z 3 seriami.

Zaczynamy pierwsza zagadkę za 3 pkt. plus możliwy BONUS 1 pkt. za pierwszą odpowiedź.

20200416_142947_1064x876.jpg.2e5eb26b1edc1593624c099a924a5c65.jpg

 

Jeśli ktoś się spóźnił nadal może startować w tej części, aż do 21:30, do momentu kiedy ogłoszę rozwiązanie 1 zagadki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem wszystkim podziękować za wzięcie udziału w tej zabawie. Mam nadzieję, że mieliście trochę zabawy zgadując co niektóre ośrodki.

Z mojej strony czapki z głów bo ja na pewno nie rozpoznałbym tak szybko niektórych  ośrodków jak Wy to robiliście!!! 

Muszę przyznać, że też miałem sporo zabawy jak Wam utrudnić zgadywanie. 

Ciekawa jestem Waszych opinii. Co do trudności zagadek to nie pytam bo to rzecz względna. Ale na przykład kwestia prezentowania tych zagadek, które Bonusy Wam się podobały - zdjęcia czy podchwytliwe pytania odnośnie ośrodka. Dajcie znać.

A i jak Wam się podobała formuła serii finałowej? :)

Od razu mówię, jestem amatorem jeśli chodzi o takie "imprezy" i nie robię żadnej pracy doktorskiej :)

20200417_200551_782x637.png.96d26996804c625574038a4073d93e22.png

 

Gratulacje dla @pawelb91 za pierwsze miejsce.

Gratulacje dla @Krzysztof W. za drugie miejsce.

Gratulacje dla @artkas oraz @p.e.t.e za trzecie miejsce.

@lika za wytrwałość i nie odpuszczanie.

DZIĘKUJĘ to była fajna zabawa także dla mnie.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Sportego360 za zabawę i że chciało Ci się codziennie trochę czasu poświęcić na wymyślanie. Jak dla mnie to możemy się bawić dalej i co piątek robić takie szybkie rundy, choć pewnie wielu to nie pasuje. Szkoda trochę. że jest nas tak mało, bo można by fajnie temat rozwinąć z fotkami i ciekawostkami dotyczącymi ośrodków i pewnie wielu z nas by pozyskało jakieś informacje przy okazji. :)

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, artkas said:

Dzięki @Sportego360 za zabawę i że chciało Ci się codziennie trochę czasu poświęcić na wymyślanie. Jak dla mnie to możemy się bawić dalej i co piątek robić takie szybkie rundy, choć pewnie wielu to nie pasuje. Szkoda trochę. że jest nas tak mało, bo można by fajnie temat rozwinąć z fotkami i ciekawostkami dotyczącymi ośrodków i pewnie wielu z nas by pozyskało jakieś informacje przy okazji. :)

 

Przyznaje, że do Twojego początkowy pomysłu z publikacją zdjęć podszedłem trochę sceptycznie ale miałeś rację. Zbyt późno zareagowałem.

Trochę święta spowodowały odpływ ludzi. 

A co do następnych części to jeśli już to chyba w nowym sezonie. Mam nadzieję, że większość stęskni się na tyle, że chętnie pooglądają ślady GPS na Google Earth :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sportego360 Dzięki za fajną i ciekawą zabawę. Zawsze to urozmaicenie niż same zagadki po zdjęciach. Formuła fajna. Liczę kiedyś na drugą edycję z jeszcze większą ilością dodatkowych zagadek do danego ośrodka.

Tak jak @artkas pisze, szkoda że więcej osób nie wzięło udziału. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, pawelb91 said:

Tak jak @artkas pisze, szkoda że więcej osób nie wzięło udziału. 

Wydaje mi się, że trzeba przygotować jakieś ułatwienia bo nie każdy kojarzy GPS na mapach. @Mitek między innymi wspominał o tym, że w większości ośrodków był ale nie kojarzy ich, bardziej ze zdjęć. Jest czas na przemyślenia i "dopracowanie formuły". :)

Żałuje, że zabrakło @moruniek i @Jeeb w serii finałowej - Pozdrawiam.

I szkoda,że osoby którym bardzo dobrze szło do świąt, przestało grać.

@miraz, @pinky_ok, @ka1970, @christof, @Mops

Ale to też jest jakaś wskazówka na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sportego360 napisał:

Wydaje mi się, że trzeba przygotować jakieś ułatwienia bo nie każdy kojarzy GPS na mapach. @Mitek między innymi wspominał o tym, że w większości ośrodków był ale nie kojarzy ich, bardziej ze zdjęć. Jest czas na przemyślenia i "dopracowanie formuły". :)

Fajne było też w tych satelitach ze śladem GPS że nie wszystkie były zorientowane geograficznie o co "zastrzeżenia" miał Mitek. Dana zagadka nie była oczywista do porównania w google maps. Dało to pole do domyślania się bądź też zabawę w kręceniu światem w google maps :D Akurat to lubię i trochę czasu tam spędzam w przeglądając różne rejony świata.

Edytowane przez pawelb91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...