Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Który to ośrodek?


Sportego360

Rekomendowane odpowiedzi

@p.e.t.e @pawelb91 @lokiec3 @christof @miraz @WojtekM @lika @pinky_ok @Jeeb @moruniek @mifilim @ka1970 @artkas @Krzysztof W. @Mops

Hi Wszystkim,

Tabela po 3 dniach.

20200406_063240_438x472.png.a4614b37a9296d64dd0b51dbb778d5a4.png

 

I nowość. Nikt nie podjął wczoraj tematu podpowiedzi, to rozwiązałem to w inny sposób. 

Będą 3 koła ratunkowe z których można skorzystać w czasie gry:

- pierwsze - podpowiem Państwo w którym jest dany ośrodek,

- drugie - podpowiem rejon w którym jest dany ośrodek,

- trzecie - podam przybliżoną ilość km od dużego miasta.

Jak chcecie skorzystać z danego koła piszecie do mnie na Priv, a ja podsyłam podpowiedź. Jeśli po podpowiedzi dostanę dobrą odpowiedź to osoba dostaje tyle samo punktów ile zadeklarowane w zagadce - typowo 1 pkt. Podpowiem, że opłaca się je wykorzystać gdy będą pytania z większą ilością punktów, a takie przewiduje od czasu do czasu.

Wykorzystane koło będzie zaznaczone w tabelce :)

Jeśli ktoś nie wykorzysta koła do końca gry dostaje 1 pkt za każde niewykorzystane.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lika napisał:

no nie za bardzo. Ja się domyślam, ale dla pewności dobrze by było zakreślić innym kolorem taki punkt zagadki.

Trochę wyobraźni...  jak się przyjrzysz to widac start... ostre linie, dojazdowe są delikatnie  , zaokrąglone... Ja to tak widzę...ale może to przez whisky

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, miraz napisał:

Trochę wyobraźni...  jak się przyjrzysz to widac start... ostre linie, dojazdowe są delikatnie  , zaokrąglone... Ja to tak widzę...ale może to przez whisky

wiesz, ja się dobrze wczytałem w wykres ale nie każdy ma takie predyspozycje. Zwłaszcza że każda aplikacja może w swych pomiarach przekłamywać. Do tego znam trochę ośrodek i pozostałych współforumowiczów preferencje - stąd pewność, choć nie stuprocentowa.

Wierzę że będą trudniejsza łamigłówki i choć historia mych wizyt nie jest imponująca podejmę rękawicę. Liczyłbym jednak na większe doprecyzowanie questów bonusowych.

P.S. dało by rady zamieszczać zagadki tuż po publikacji wyników? Fajnie by było jakby prowadzący miał zaplanowany kolejny dzień z góry ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lika napisał:

wiesz, ja się dobrze wczytałem w wykres ale nie każdy ma takie predyspozycje. Zwłaszcza że każda aplikacja może w swych pomiarach przekłamywać. Do tego znam trochę ośrodek i pozostałych współforumowiczów preferencje - stąd pewność, choć nie stuprocentowa.

Wierzę że będą trudniejsza łamigłówki i choć historia mych wizyt nie jest imponująca podejmę rękawicę. Liczyłbym jednak na większe doprecyzowanie questów bonusowych.

P.S. dało by rady zamieszczać zagadki tuż po publikacji wyników? Fajnie by było jakby prowadzący miał zaplanowany kolejny dzień z góry ;)

To jest zabawa.... rywalizacja może...ale zabawa ... na 3 prezentowane ośrodki wstyd się przyznać ale w żadnym nie byłem na nartach . i dzięki dla pomysłodawcy Sportego360 :    odkrywam na nowo Goglemaps

Edytowane przez miraz
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim w ten kolejny słoneczny dzień.

Wczoraj "byliśmy" na Hintertux'ie a brakowało pierwszego wyciągu bez którego nie udało by się zrobić pozostałego śladu.

20200406_194747_593x790-1.png.c799a841d574f4b3d89c60e9241ba30f.png

Ale znów stanęliście na wysokości zadania :( i nie udało mi się Was za bardzo zaskoczyć.

 

Tabela po 5 dniach.

20200408_071439_485x503.png.265b71cabc4c1b81a29148cd7141638f.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p.e.t.e @pawelb91 @lokiec3 @christof @miraz @WojtekM @lika @pinky_ok @Jeeb @moruniek @mifilim @ka1970 @artkas @Krzysztof W. @Mops @pasazer85 @Tatita

Czas na 6 dzień.

Będzie prosto ale z haczykiem.

1 pkt ale tylko jak podacie obie nazwy ośrodka. Przy podaniu jednej nazwy, nie ma punktu 🙃.

20200407_203337_515x466.png.7972bb627487adc9a499fa71e3770869.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał kiedy będziemy kończyć tą zabawę, miałem kilka pomysłów:
- pierwszy kiedy, będę widział, że Was nudzi ta zabawa - stąd cały czas pomysły moje by dodatkowo urozmaicić tą grę a nie tylko wrzucać nowe GPS,
- albo w optymistycznej wersji do końca kwietnia.
Nie przewidywałem jednak, że to ja będę miał dość. I to przez jednego z forumowiczów.
Oczywiście ma na myśli @Jeeb 'a. O ile Twoje wcześniejsze wtrącenia były spoko, to dzisiaj zepsułeś zabawę i moją pracę.
Dzięki kolego, możesz być z siebie zadowolony i na pewno jesteś. Zrobiłeś fajny dowcip z którego pewnie wszyscy mogli się śmiać i pewnie z którego 
ja też powinienem, o ile wrzuciłbyś go po 22 albo na przykład jutro. Wiadomo, że ten temat potrzebuje interakcji, która podnosi poziom zabawy i rywalizacji ale tez trzeba mieć trochę wyobraźni by wiedzieć kiedy wrzucać pewne teksty.
Dla Twojej informacji poświęcam trochę czasu, swojego czasu by organizować tą zabawę. Tobie się wydaje pewnie, że nie mam nic do roboty bo jest kwarantanna. Otóż nie. Mam wystarczająco dużo pomysłów, by mi starczyło na zagospodarowanie dnia po pracy. Nie muszę siedzieć na tym forum i czytać przepychanek słownych.

To była moja idea, zacząć coś co pozwoli skupić się na czymś innym a nie tylko na wirusie.
Przygotowanie zagadki to nie jest 5 minutowy proces. Nie każdy GPS nadaje się do publikacji, trzeba do zmodyfikować lub na nowo stworzyć.
Ale po co Ci ta wiedza. Wystarczy, że "coś śmiesznego napiszesz" i dostaniesz kilka like'ów.
Nic by się nie wstało gdybyś poczekał do 22.00 i wrzucił swojego posta. Było by super i moglibyśmy się wtedy pośmiać.
Moją prośbę o wycofanie posta tez miałeś gdzieś.
Ok @Jeeb, miło było poznać, baw się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...