Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Który to ośrodek?


Sportego360

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sportego360 napisał:

to dzisiaj zepsułeś zabawę i moją pracę.

OOO  jo jo jo jojku - przepraszam, chyba temat to raczej zabawą jest a nie grą o milion.

Zadajesz co raz łatwiejsze obrazki i jeszcze te koła ratunkowe, myślałem że jaja sobie z nas robisz.

Nigdzie nie napisałem jak nazywa się ta ośla łąka za stodołą, zresztą nie mam pojęcia jaką to dwu członową mieć może.

Mam nadzieję że ktoś rozwiąże i się dowiem.

PS.

Popraw punktację za Szczyrk to będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Czy możecie dać mi informacje na temat trudności zagadek?

Jak Wam się podobają bonusy?

Czy jest przeplatanie łatwych i trudnych jest dla Was w porządku?

Czy do każdej zagadki powinien być bonus?

Czy macie odpowiednią ilość czasu na odpowiedź? Wiem, że różnie jest z zadawaniem ale tak jak napisałem w pierwszym poście, staram się nie przekraczać godziny 12:30 jeśli chodzi o publikacje zagadki.

Jak macie jakieś pomysły jak rozwinąć zabawę to otwieram dyskusje. 

 

Edytowane przez Sportego360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sportego360 napisał:

Jak macie jakieś pomysły jak rozwinąć zabawę to otwieram dyskusje.

dodatkowe bonusy za prędkość odpowiedzi

100p za odpowiedź do 1 min. od ukazania sie zagadki, 50p do godziny, 20p do 3 godzin, 10p do 5 godzin - przy czym nie informuj o której godzinie pokaże się zagadka

W drugim członie możesz przyznawać bonusy dla tych, którzy odnajdą na Twoich kanałach youtube i FB filmiki,  na których po raz pierwszy pokazałeś dany ośrodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jeeb napisał:

dodatkowe bonusy za prędkość odpowiedzi

100p za odpowiedź do 1 min. od ukazania sie zagadki, 50p do godziny, 20p do 3 godzin, 10p do 5 godzin - przy czym nie informuj o której godzinie pokaże się zagadka

W drugim członie możesz przyznawać bonusy dla tych, którzy odnajdą na Twoich kanałach youtube i FB filmiki,  na których po raz pierwszy pokazałeś dany ośrodek

Ale po co go tak atakujesz, z tą terminowością rozstrzygnięć i publikacji zgodzę się z Tobą. Ale pozostałe zarzuty?

Osobiście nie idę na łatwiznę, nie inwigiluję wstecz jego postów, vlogów, tylko mozolnie i skrupulatnie analizuję mapy GMaps i trasy ośrodków za pięć dwunasta. czyli po dwudziestej. Zwłaszcza że poza PL-CR-SVK nie "szusowałem". Chyba jestem tzw "pożytecznym idiotą". 
 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie myślałem, że w tym kierunku rozwinie się rozmowa - chyba ograniczę się do zagadek 🙃

Ośrodek prezentowany wczoraj to Nassfeld - i powiem szczerze, że bardzo lubię tam jeździć ze względu na dużo czerwonych tras i szybkie przemieszczanie się. Jest też kilka atrakcji jak slalom równoległy.

1 pkt był za nazwę a drugi za wskazanie przy której stacji było nakręcony ten filmik - przy czym treść filmu nie ma nic do rzeczy.

 

Ośrodek ten jak i podobne zdjęcia były prezentowane przez @marboru i @JC w ich relacjach.

 

Tabela po 8 dniach:

image.png.ce43902bbce4b3d52ac10f1c28e3f290.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sportego360 napisał:

Ok, nie myślałem, że w tym kierunku rozwinie się rozmowa -

to w jakim chciał byś aby się rozwinęła ?

Przyznaj może 3 punkty temu kto pierwszy podał prawidłową odpowiedz, 2 punkty temu co był drugi i 1 punkt trzeciemu.

Możesz jeszcze rozciągnąć zabawę na ślady rowerowe i piesze wycieczki.

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Jeeb said:

Możesz jeszcze rozciągnąć zabawę na ślady rowerowe i piesze wycieczki.

To bardzo fajny pomysł. Można zrobić dodatkowe edycje tego konkursu.

 

26 minutes ago, Jeeb said:

Przyznaj może 3 punkty temu kto pierwszy podał prawidłową odpowiedz, 2 punkty temu co był drugi i 1 punkt trzeciemu.

To jest super pomysł tylko nie wszyscy mają dostęp do neta w tym samym czasie.

Możemy się umówić z wyprzedzeniem na konkretny dzień i godzinę. Ja publikuje zagadkę i punktacja jak napisałeś powyżej.

 

28 minutes ago, Jeeb said:

sprecyzuj pytanie - chodzi o nazwę tego jeziorka i kolejki linowej w tym rejonie i wydarzenia opisane w jednej z powieści polskiego noblisty ?

Jeśli sprecyzuje to będzie zbyt łatwe. Zresztą już odpowiedziałeś dobrze! :) I kilka osób też !!

Edytowane przez Sportego360
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Ciekawe, że poza Strbskim Plesem w którym byłem chyba tylko raz pozostałe ośrodki górki i ośrodki znam doskonale a na zdjęciach jakoś nie umiem ich poznać.

Pozdrowienia

Cześć,

Ja znów mam takie same odczucie jak przeglądam zagadki w wątku @Annaa. Niby wiem ale nie wiem :)

Pozdrawiam,

Edytowane przez Sportego360
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sportego360 napisał:

A co powiecie na mój wcześniejszy pomysł z podpowiedzią? Tylko wtedy można zyskać połowę punktów. 

Może wtedy większa liczba osób mogła by zagrać.

@Mitek Jaka podpowiedź była by odpowiednia do Nassfeld byś rozpoznał ośrodek? 

Cześć

Mnie w każdym wypadku wystarczy orientacja zdjęcia - mała róża wiatrów więc.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...