Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bądź bezpieczny w lesie, zdrowiej w lesie, a zakaz wstępu do lasu


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

NA MAJÓWKĘ?
 

Czynne wyciągi krzesełkowe, otwarte punkty gastronomiczne prowadzące sprzedaż na wynos. Będzie można kupić posiłek na wynos z restauracji, pizzerii, czy schroniska.           W długi majowy weekend Wisła czeka na turystów.
Wiślanie zachęcają turystów do bezpiecznych górskich wędrówek i rowerowych wypadów. Co ważne, w mieście i na turystycznych szlakach będzie można się posilić.

 Większość punktów gastronomicznych, restauracji, cukierni i kawiarni będzie prowadziła sprzedaż na wynos - informuje Tadeusz Papierzyński z urzędu miasta. Taką działalność uruchomi schronisko na Soszowie i na Przyslop pod Baranią Górą.

Dodajmy, że sprzedaż posiłków, słodyczy oraz napojów ciepłych i zimnych na wynos, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, będzie prowadziło od 1 do 3 maja również schronisko na bielskim Klimczoku. 
 
Turyści w Beskidzie Śląskim będą mogli w ten weekend skorzystać z kolejek krzesełkowych. Od piątku (1 maja) w Wiśle ruszają wyciągi na Skolnity, Soszów i Stożek, czynna będzie również  kolejka na skocznię im. Adama Małysza w Malince. Mimo, że krzesełka będą na bieżąco poddawane dezynfekcji, zalecamy jazdę w jednorazowych rękawiczkach i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - mówi Karolina Cieśla

https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/na-majowke/44851

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rozpoczął się okres najpiękniejszego rozkwitu różaneczników i azalii, warto sobie zaplanować spacer azaliowym szlakiem. W okolicy Bielska najpiękniejsze to ogrody to Pudełek http://www.azalia.pl/  po zwiedzaniu (bezpłatnym) można wypić tam dobrą kawę i zjeść pyszne domowe ciasta.

IMG_20200518_154937.thumb.jpg.6796dcf7a295297043629c554a8720bc.jpg

 

Przy okazji zaprezentuje mój ogród który pięknie odwdzięczył mi się w zamian za moją wzmożoną opiekę w czasie kwarantanny :) 

IMG_20200525_171643.thumb.jpg.83ae93c787eb78c37bc2a6a9beb035be.jpg

IMG_20200525_171340.thumb.jpg.8a529d5e2776567de2023615e3cee4f8.jpg

IMG_20200525_170410.thumb.jpg.bfdd717e48a0c7bf1b3abdb782ce82cd.jpg

 

IMG_20200525_170159.thumb.jpg.09af58d709928e59d9a095b166a43f60.jpg

IMG_20200525_171210.thumb.jpg.ba35c4481b409f8adcf654d161fbfb0d.jpg

IMG_20200525_171032.thumb.jpg.2b2262ccebb31de754d03799e96797e4.jpg

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
6 godzin temu, Krakus81 napisał:

Plus dla jednej szkółki za polecenie wydawane przez instruktora do dzieciaków, że w kolejce nie rozmawiamy, nie śmiejemy się, nie krzyczymy, stoimy w spokoju i czekamy, i w ten sposób redukujemy ryzyko przeniesienie bakterii/wirusów na inne osoby 👍 👏

 

Mam nadzieje że to żart.

Trener gdzieś pewnie usłyszał że śmiech jest zaraźliwy i zabronił dzieciom śmiać się, wreszcie mamy coś bardziej głupiego niż sławny zakaz wstępu do lasu i parków miejskich.

Widać że głupota ludzka też jest zaraźliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Mam nadzieje że to żart.

Trener gdzieś pewnie usłyszał że śmiech jest zaraźliwy i zabronił dzieciom śmiać się, wreszcie mamy coś bardziej głupiego niż sławny zakaz wstępu do lasu i parków miejskich.

Widać że głupota ludzka też jest zaraźliwa.

To wcale nie jest głupota, wręcz przeciwnie. Przez wspólny śpiew zaraziło się sporo ludzi - sama znam przypadek, gdy jesienią na próbie w teatrze połowa obsady złapała wirusa, a głośny śmiech i ekspresywne rozmowy, to w sumie poniekąd trochę podobnie działa.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, surfing napisał:

Mam nadzieje że to żart.

Trener gdzieś pewnie usłyszał że śmiech jest zaraźliwy i zabronił dzieciom śmiać się, wreszcie mamy coś bardziej głupiego niż sławny zakaz wstępu do lasu i parków miejskich.

Widać że głupota ludzka też jest zaraźliwa.

ale to jest udowodnione, że w ten sposób zwiększa się wydzielanie aerozolu, w którym mogą znajdować się cząsteczki tego lub innego ustrojstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_dZ637TW8oscfvEjEeVSUp4bGwBoylkZhjsP6aoo

Jak już dojdę do takiego stanu że śmiech dzieci na otwartej przestrzeni będzie wzbudzał we mnie lęk, to myślę że sam  sobie nie dam z tym rady.

Ludzie idźcie w góry na mniej popularne szlaki, spotkacie tam uśmiechniętych i życzliwych ludzi z którymi można porozmawiać, pożartować, a nawet być poczęstowanym czekoladą i kawą z termosu (w kubku jednorazowym).

Proszę nie obciążajcie swoimi lękami dzieci bo i tak każdy z nas miał albo będzie miał tego wirusa.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, surfing napisał:

_dZ637TW8oscfvEjEeVSUp4bGwBoylkZhjsP6aoo

Jak już dojdę do takiego stanu że śmiech dzieci na otwartej przestrzeni będzie wzbudzał we mnie lęk, to myślę że sam  sobie nie dam z tym rady.

Ludzie idźcie w góry na mniej popularne szlaki, spotkacie tam uśmiechniętych i życzliwych ludzi z którymi można porozmawiać, pożartować, a nawet być poczęstowanym czekoladą i kawą z termosu (w kubku jednorazowym).

Proszę nie obciążajcie swoimi lękami dzieci bo i tak każdy z nas miał albo będzie miał tego wirusa.

Pokazując dzieciom piękno sportowej rywalizacji i radość z uprawiania narciarstwa uczmy je zarazem odpowiedzialności za drugiego człowieka, empatii i respektowania zasad, bo może jednak nie każdy w kolejce na wyciągu ma wywalone na to, czy zaraz będzie miał wirusa, czy nie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tanova napisał:

Pokazując dzieciom piękno sportowej rywalizacji i radość z uprawiania narciarstwa uczmy je zarazem odpowiedzialności za drugiego człowieka, empatii i respektowania zasad, bo może jednak nie każdy w kolejce na wyciągu ma wywalone na to, czy zaraz będzie miał wirusa, czy nie.

Cześć

Dokładnie - jak to ładnie napisałaś.

Ja mam na przykład wywalone ale nie wszystko robi się dla siebie. Ani ja ani moje dzieci nie są centrum wszechświata.

To, że ktoś grzecznie edukuje nie jest powodem do darcia szat, że umiera cywilizacja radości, ogarnij się Surfingu z deczka. ;)

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

O jakie ładne kwiatuszki. Ładne wycieczki! Też mam parę kwiatuszków w Gorcach. I  niecierpliwie czekam na wiosnę. Wiosnę wybuchową, gdy z dnia na dzień. Z godziny na godzinę, coś się dzieje. Coś rozchyla listki, kwiatki.  Z ziemi wychodzi  małe, roślinne zwierzątko. Odwieczny rytm przyrody. Budzenie się życia, po martwej zimie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Ja w lesie spotkałem takiego oto przyjemniaczka, podczas jazdy rowerem. Zdjęcie wstawiałem już wcześniej. To on był u siebie, musiałem więc nieco zmodyfikować trasę przejazdu, stosując taktyczny manewr wycofania się, na uprzednio upatrzoną pozycję. 

IMG_20220904_175633.jpg

Tu wytłumaczył mi, żebym zmienił trasę przejazdy.

IMG_20220904_175619.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...