Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Ziemowit napisał:

Mnie bardziej od samego wirusa martwi głupota dzisiejszej decyzji w rządzie. 170 000 Polaków nie może dojeżdżać do pracy do Niemiec bo 14 dni kwarantanna. Są protesty od tygodnia i miało być dziś dla nich jakieś poluzowanie. No to mają poluzowanie takie, że wszyscy lecą twarzą na bruk bo od dziś mają szlaban "do odwołania". Gospodarkę rozwalimy na własne życzenie.

Nie pierwsza i nie ostatnia głupota tej władzy - choć ta informacja, póki co, jest nieoficjalna.

Inna „mądrość” rzadzacych - w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2 pow a maturzyści bedą pisać matury w odl 2m od siebie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldek~ napisał:

Gdzie jest JC? Ten typ znowu mnie obraża, dlatego proszę o reakcje. Do tej pory była prowadzona w miarę grzeczna dyskusja. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale nie ma prawa mnie obrażać!

 

Obrazić to jeszcze tutaj nikt nawet Cię nie próbował.

Pośrednio dostałeś sporo zawoalowanych mniej lub bardzie sugestii, za które można się obrazić ale jesteś dość nieprzemakalnym gościem i po prostu ich nie zrozumiałeś.

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldek~ napisał:

Gdzie jest JC? Ten typ znowu mnie obraża, dlatego proszę o reakcje. Do tej pory była prowadzona w miarę grzeczna dyskusja. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale nie ma prawa mnie obrażać!

 

Nie przejmuj się, większość moich postów też hejtuje fredek bez wchodzenia w polemikę.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldek~ napisał:

Gdzie jest JC? Ten typ znowu mnie obraża, dlatego proszę o reakcje. Do tej pory była prowadzona w miarę grzeczna dyskusja. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale nie ma prawa mnie obrażać!

 

Pragnę grzecznie zauważyć, ze jakieś 5 postów wyżej wygarnąłeś @Mitek , coś o pokoleniu komunizmu i ze tamte czasy to był pewnie dla niego raj... absolutnie nie pochwalam jakichkolwiek osobistych wycieczek, ale jak masz z tym problem, to dawaj przykład innym i innych sam nie obrażaj. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gerald napisał:

Nie przejmuj się, większość moich postów też hejtuje fredek bez wchodzenia w polemikę.

Nie kłam chłopie. Fredek nie hejtuje tylko komentuje negatywnie do czego ma pełne prawo.

Ja nie mam zwyczaju używać komentarzy negatywnych typu "downvote" tylko piszę a On w ten sposób ustosunkowuje się do przedstawionych faktów.'Gdzie tu hejt??

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ziemowit napisał:

Gospodarkę rozwalimy na własne życzenie.

Czytając przewidywania MFW, my "rozwalamy" ją w stosunkowo niewielkim stopniu. W Europie chyba tylko Węgrzy będą mieli mniejsze tąpniecie. Nie ma w tym żadnej zasługi rządzących. Ponownie przed bardzo głęboką recesją "broni" nas nasze zacofanie. Nasza gospodarka zaspokaja te potrzeby, z których nie da się zrezygnować nawet w stanie epidemii, również takie "potrzeby" eksportuje.

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma reakcji z strony JC to rozumiem że On nie widzi w tym nic złego. Nigdzie nie spotkałem się z sytuacją gdzie moderator jest tak stronniczy.

Nazywanie kogoś trollem jest obraźliwe. 

Mam własne zdanie i nie zgadzam się z ogólną oceną tego co się dzieje, w 21 wieku chyba mam do tego prawo. Osoby które najbardziej mnie hejtują nie potrafią się merotyrycznie odnieść do tego co piszę.

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Pragnę grzecznie zauważyć, ze jakieś 5 postów wyżej wygarnąłeś @Mitek , coś o pokoleniu komunizmu i ze tamte czasy to był pewnie dla niego raj... absolutnie nie pochwalam jakichkolwiek osobistych wycieczek, ale jak masz z tym problem, to dawaj przykład innym i innych sam nie obrażaj. 

 

To zobacz co Mitek wcześniej pisał na mój temat. Nie ma nic mądrego do napisania, ale mnie obraża to mam siedzieć cicho. I tak nie reaguje na wszystkie jego zaczepki.

1 godzinę temu, Gerald napisał:

Nie przejmuj się, większość moich postów też hejtuje fredek bez wchodzenia w polemikę.

Ja się nie przejmuje, nie ma kim, ale są jakieś granice. Obrażał mnie wiele razy w innym temacie i brak reakcji z strony JC. Ale jak w końcu ja mu odpisałem to JC stał na posterunku.

1 godzinę temu, Annaa napisał:

To nie jest konstruktywna krytyka wobec kogoś i jego wypowiedzi, tylko zwykły hejt! 

 

Dziękuję że to zauważyłaś

 

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, waldek~ napisał:

Ponieważ nie ma reakcji z strony JC to rozumiem że On nie widzi w tym nic złego. Nigdzie nie spotkałem się z sytuacją gdzie moderator jest tak stronniczy.

Nazywanie kogoś trollem jest obraźliwe. 

Stary nie przesadzaj bo tutaj naprawdę jest całkiem znośnie. Po prostu zawsze są ludzie wyżej postawieni w hierarchii i nic z tym nie zrobisz. Po drugie najlepiej ignorować. Nic bardziej nie wnerwia frustrata jak się go ignoruje traktując jako byt nie istniejący. Zobacz co się dzieje. Zamknięty z powodu konkretnych osób temat właściwy jakiś czas temu. W tym "przemycamy" nieco tematu w spokojnej rozmowie i "ktoś" nie wytrzymuje i jedzie z minusami i komentami by sprowokować wojenkę. Owa wojenka będzie pretekstem do zamknięcia i tego tematu. Nie rób im przysługi i daj se na wstrzymanie.  

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wojgoc napisał:

@waldek~ - nie przejmuj sie brakiem reakcji @JC. To Jego forum i działa jak Mu sie podoba .

Co miałby zrobić JC? Chyba zamknąć wątki w których pisze się coś o wirusie. Każdym wołaniem o reakcję moderacji ta chwila się przybliża. Nie lepiej po prostu dojść do porozumienia samemu? :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Author napisał:

Stary nie przesadzaj bo tutaj naprawdę jest całkiem znośnie. Po prostu zawsze są ludzie wyżej postawieni w hierarchii i nic z tym nie zrobisz. Po drugie najlepiej ignorować. Nic bardziej nie wnerwia frustrata jak się go ignoruje traktując jako byt nie istniejący. Zobacz co się dzieje. Zamknięty z powodu konkretnych osób temat właściwy jakiś czas temu. W tym "przemycamy" nieco tematu w spokojnej rozmowie i "ktoś" nie wytrzymuje i jedzie z minusami i komentami by sprowokować wojenkę. Owa wojenka będzie pretekstem do zamknięcia i tego tematu. Nie rób im przysługi i daj se na wstrzymanie.  

Cześć

Czyli przyznawanie komentarzy jest hejtem??? Weź się nie wygłupiaj.

Powiem inaczej - gdyby kolega mnie oskarżył o hejt to bym jeszcze zrozumiał. Co najmniej parę postów nie w temacie, typowo prowokujących, można nawet uznać, że obraźliwych ale pisać o hejcie gdy ktoś przyznaje negatywny komentarz???

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

Co miałby zrobić JC? Chyba zamknąć wątki w których pisze się coś o wirusie. Każdym wołaniem o reakcję moderacji ta chwila się przybliża. Nie lepiej po prostu dojść do porozumienia samemu? :)

Musiałby zamknąć forum, bo w każdym wątku znajdą się osoby, których jedynym argumentem jest ubliżanie innym. Tak to często jest, jak się nie ma siły argumentu.  

  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Musiałby zamknąć forum, bo w każdym wątku znajdą się osoby, których jedynym argumentem jest ubliżanie innym. Tak to często jest, jak się nie ma siły argumentu.  

Możesz usunąć niektóre posty - swego czasu często korzystałeś z tej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli przyznawanie komentarzy jest hejtem??? Weź się nie wygłupiaj.

Powiem inaczej - gdyby kolega mnie oskarżył o hejt to bym jeszcze zrozumiał. Co najmniej parę postów nie w temacie, typowo prowokujących, można nawet uznać, że obraźliwych ale pisać o hejcie gdy ktoś przyznaje negatywny komentarz???

Pozdrowienia

Ja w ogóle nie używam wspomnianego słowa. Jestem człowiekiem co ma już z górki wiec taka stara data i zawsze byłem za rozmową czy to pisaniem na czyjeś komentarze. Nie minusuje nawet jak by ktoś mnie śmiertelnie obraził czy pisał największe głupoty. Nad wszystko cenię sobie wolność wypowiedzi i nie trawię nadmiernego kasowania postów czy zamykania tematów. Minus nic nie znaczy ale nadmierna jego ilość w pewnym momencie drażni i doprowadza do tego co jest w tej chwili. Czyli rozmawiamy sobie spokojnie przez 2 tyg i nagle przez konkretną osobę robi się syf. Finalnie wiemy do czego to prowadzi. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Myślę podobnie. Nigdy nie wystawiłem negatywnego komentarza ani nie dodałem do ignorowanych. Każdemu mogą puścić nerwy czy coś tam innego. Sam się bronię i nie ma sprawy. Ale, wiesz , takie komentarze to tylko wyraz oceny postu - nie widzę w tym hejtu.

No dobra już bez dygresji.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mitek napisał:

Nie kłam chłopie. Fredek nie hejtuje tylko komentuje negatywnie do czego ma pełne prawo.

Przeczytaj sobie definicję słowa komentarz, zanim kolejny raz napiszesz że kłamię

Komentarz - krótki tekst o charakterze opiniotwórczym.

Komentarz rozpoczyna się od przedstawienia faktów, które zamierza się skomentować, a następnie zamieszczane są własne opinie na dany temat. W tego typu wypowiedziach można używać słów nacechowanych emocjonalnie, by poprzez nie wpływać na czytelnika. Komentarz powinien kończyć się podsumowaniem — wnioskiem autora, puentą lub pytaniem retorycznym skierowanym do odbiorcy.

źródło wikipedia

Komentarz:

1. «uwaga na temat kogoś lub czegoś, najczęściej krytyczna lub złośliwa»
2. «artykuł publicystyczny lub wypowiedź omawiające aktualne wydarzenia polityczne, gospodarcze, kulturalne»
3.  «objaśnienia lub interpretacja tekstu, obrazu, badania naukowego itp., dodawane przez autora, wystawcę, reżysera lub wydawcę»
4. «dziennikarska relacja z przebiegu wydarzeń, prowadzona na bieżąco w radiu lub telewizji»
 
źródło: PWN (Słownik Języka Polskiego).
 
Czytaj tak długo aż zrozumiesz jaka jest różnica pomiędzy jakąś strzałką w dół, a podjęciem dyskusji.
 
Teraz przeczytaj sobie to:
 

Hejt to pełne nienawiści działania, które przede wszystkim odnoszą się do Internetu. Hejt może być skierowany ku jednej osobie, przedstawicielom konkretnego narodu czy osobom o innym światopoglądzie niż hejter. Dosłownie każdy może stać się obiektem hejtu.

Hejt to nie tylko zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy. Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości i mają na celu sprawienie przykrości danej osobie.

źródło portal.abczdrowie.pl

 

fredek i jeszcze jedna osoba stawiają miunsy bez wchodzenia dyskusji, głównie wybranym osobom (większość moich postów niezależnie ma minusa). Ale ja się tym bardziej nie przejmuje.

Jak nie zrozumiałeś, to już od innych forumowiczów dostałeś odpowiedź:

17 godzin temu, Annaa napisał:

To nie jest konstruktywna krytyka wobec kogoś i jego wypowiedzi, tylko zwykły hejt!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gerald napisał:

Przeczytaj sobie definicję słowa komentarz, zanim kolejny raz napiszesz że kłamię

Komentarz - krótki tekst o charakterze opiniotwórczym.

Komentarz rozpoczyna się od przedstawienia faktów, które zamierza się skomentować, a następnie zamieszczane są własne opinie na dany temat. W tego typu wypowiedziach można używać słów nacechowanych emocjonalnie, by poprzez nie wpływać na czytelnika. Komentarz powinien kończyć się podsumowaniem — wnioskiem autora, puentą lub pytaniem retorycznym skierowanym do odbiorcy.

źródło wikipedia

Komentarz:

1. «uwaga na temat kogoś lub czegoś, najczęściej krytyczna lub złośliwa»
2. «artykuł publicystyczny lub wypowiedź omawiające aktualne wydarzenia polityczne, gospodarcze, kulturalne»
3.  «objaśnienia lub interpretacja tekstu, obrazu, badania naukowego itp., dodawane przez autora, wystawcę, reżysera lub wydawcę»
4. «dziennikarska relacja z przebiegu wydarzeń, prowadzona na bieżąco w radiu lub telewizji»
 
źródło: PWN (Słownik Języka Polskiego).
 
Czytaj tak długo aż zrozumiesz jaka jest różnica pomiędzy jakąś strzałką w dół, a podjęciem dyskusji.
 
Teraz przeczytaj sobie to:
 

Hejt to pełne nienawiści działania, które przede wszystkim odnoszą się do Internetu. Hejt może być skierowany ku jednej osobie, przedstawicielom konkretnego narodu czy osobom o innym światopoglądzie niż hejter. Dosłownie każdy może stać się obiektem hejtu.

Hejt to nie tylko zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy. Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości i mają na celu sprawienie przykrości danej osobie.

źródło portal.abczdrowie.pl

 

fredek i jeszcze jedna osoba stawiają miunsy bez wchodzenia dyskusji, głównie wybranym osobom (większość moich postów niezależnie ma minusa). Ale ja się tym bardziej nie przejmuje.

Jak nie zrozumiałeś, to już od innych forumowiczów dostałeś odpowiedź:

Cześć

Nie zgodzę się. Kolega nie chce wchodzić w dyskusję, nie jest zgryźliwe, ani agresywny, nie oczernia, nie wstawia obraźliwych grafik lub filmów czy memów.

Według Twojej interpretacji stawianie pozytywnego komentarza to "włażenie w dupę", a "uśmiechnięta buźka" to wyśmianie.

Używa prostego narzędzia zgodnego z regulaminem forum i ogólnodostępnego.

Sorry ale tak na to patrzę i nie ważna jest dla mnie treść tego co piszecie tylko ogólna zasada. W tym wypadku komentarz to umowna nazwa narzędzia i definicja niewiele tu zmienia, nie uważasz?

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wojgoc napisał:

Nie pierwsza i nie ostatnia głupota tej władzy - choć ta informacja, póki co, jest nieoficjalna.

Inna „mądrość” rzadzacych - w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2 pow a maturzyści bedą pisać matury w odl 2m od siebie 

No to  policzmy i porównajmy. Człowiek  ma swoje wymiary, dajmy na to że jest kolumną o średnicy 40 cm. Niektórzy w rzucie na płaszczyznę poziomą są owalem, inni kołem itd. Dal uproszczenia kolumną, czyli w rzucie kołem. Wokół osoby trzeba zachować 2 m odstępu, czyli robi się koło o promieniu 0,4/2+2= 2,2m .Policzmy zajmowaną powierzchnię która musi pozostać wolna wokół maturzysty. 3,14x (2,2x2,2) = 15,2 m2. W kosciele na jedną osobę musi przypadać 15 m2. Dużą różnicę Ci to sprawia? Jak będziesz miał ze szczuplutkim maturzystą to zajmie on mniej pola, dajmy na to 15,01m2. Coś to zmienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie byłem przez parę tygodni (po zamknięciu głównego "wirusowego" wątku), ale można teraz pewne tezy zweryfikować, bo minęło trochę czasu. Np. taką, że Szwecję czeka tragiczna sytuacja i też zacznie stosować te same ograniczenia, co inne kraje. Mamy sytuację odwrotną - to inne kraje zaczynają podążać drogą Szwecji, wracając stopniowo do normalności (w tym, na szczęście też Polska, mimo że szczyt zachorowań podobno daleko przed nami).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...