Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tankowiec napisał:

W przyszłym roku czas pokaże kto miał racje. I komu wyjdzie to na zdrowie. Na razie przyszłoroczna dziura budżetowa jest oceniana na 100 mld. 

Spokojnie podniosą podatki względnie wpompują w rynek tyle pieniądza ile będzie trzeba. Kreatywna księgowość też się przyda. Wszystko da się zrobić tym bardziej, że czasy mamy takie gdzie wiele rzeczy robi się na odwrót. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spiochu napisał:

Jako minister zdrowia, zrobiłbyś to co nakazał kaczor.

Gdybym był na miejscu jaśnie panującego, nie wprowadzał bym żadnych ograniczeń, w mediach puścił zmasowaną propagandę,że wirus jest niegroźny, a służbę zdrowia przygotowywał na najgorsze, jak tylko się da. Aktualnie zrobiono, dokładnie na odwrót, więc nic dobrego się nie spodziewam.

wolałbym nie żyć w kraju, w którym Ty pełnisz jakieś decyzyjne role

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarioJ napisał:

wolałbym nie żyć w kraju, w którym Ty pełnisz jakieś decyzyjne role

 

Cześć

Spiochu ma duszę rewolucjonisty!

Skrajny pogląd ale lekko zmodyfikowany nie jest wcale taki głupi... zobaczysz za jakieś 10-15 lat... jak dożyjesz, bo ja tak.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć

Spiochu ma duszę rewolucjonisty!

Skrajny pogląd ale lekko zmodyfikowany nie jest wcale taki głupi... zobaczysz za jakieś 10-15 lat... jak dożyjesz, bo ja tak.

Pozdrowienia

Jakiego rewolucjonisty?

Zostawiłbym wszystko tak jak było 3 miesiące temu i jedynie wzmocnił służbę zdrowia.

To obecny rząd przeprowadził rewolucję, która cofnie nas gospodarczo i społecznie.

Cytat

wolałbym nie żyć w kraju, w którym Ty pełnisz jakieś decyzyjne role

To raczej mało prawdopodobne. Jestem zbyt uczciwy i bezpośredni, by odnaleźć się w polityce.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja z bądż co bądż dziwnego protestu tych biznesmenów gdzie młoda "dama" na pytanie policjanta gdzie ma maseczkę odparła "w dupie" i sobie poszła ubawiła mnie setnie. W gruncie rzeczy nieco chamsko ale z racji tego jak z nami postępowali każdy powinien mieć odwagę i przynajmniej cokolwiek odpowiedzieć co o tych szmatach na twarzy sądzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Author napisał:

Taka sytuacja z bądż co bądż dziwnego protestu tych biznesmenów gdzie młoda "dama" na pytanie policjanta gdzie ma maseczkę odparła "w dupie" i sobie poszła ubawiła mnie setnie. W gruncie rzeczy nieco chamsko ale z racji tego jak z nami postępowali każdy powinien mieć odwagę i przynajmniej cokolwiek odpowiedzieć co o tych szmatach na twarzy sądzi. 

Obserwuję te protesty i nie potrafię zrozumieć dlaczego jest tam tak mało ludzi. Policja zachowuje się jak zomo, nawet wyrok sądu o legalności protestu mają gdzieś i pałowali tych ludzi. 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarioJ napisał:

Za odpowiedź tej Pani ja bym ją wsadził na 14 dni aresztu i 1400 zł kary.

Takie powiedzmy 100zl za dzień kosztów aresztu.

A jak policja pałuje tych ludzi, traktuje tych ludzi gazem to Ci nie przeszkadza? Odpowiedź tej Pani (nie wiem gdzie było to pokazane) jest tylko chwilą z tego protestu. Nie wiesz co było wcześniej. Ja to się dziwię że Ci ludzie i tak spokojnie to wytrzymują.

Edytowane przez waldek~
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, waldek~ napisał:

Obserwuję te protesty i nie potrafię zrozumieć dlaczego jest tam tak mało ludzi. Policja zachowuje się jak zomo, nawet wyrok sądu o legalności protestu mają gdzieś i pałowali tych ludzi. 

Bo to nie jest spontaniczne, bo wokół jakieś dziwne typki się kręcą, ...? Gdzieś coś musi się wydarzyć, musi być zapalnik a tego jak widzisz nie ma bo nadal wielu ludzi ma się doskonale i i to co się dziej dookoła nie przeszkadza. W najgorszym wypadku można pokusić się o tezę, że sporo ludzi to zwykłe cykory gdzie musi być bat kładziony po plecach. Pamiętaj też, że złe rzeczy dopiero przed nami więc może jeszcze będzie okazja. Co do policji to panowie i panie zapomnieli kto jest ich pracodawcą ale kiedyś karma wróci. Ja na gnoi nie mogę już patrzeć i staram się unikać bo się boję skończyć na komisariacie. Raczej gdybym to ja tak odpowiedział a nie powiedzmy "ładna laska" to nie miło by się to skończyło. 

@MarioJ to raczej nie była uczestniczka manifestacji więc co tak ostro? Jest akcja to i jest reakcja. Posądzam a nawet jestem pewny, że owe w 4 literach ma ochotę powiedzieć coraz więcej ludzi w naszym pięknym kraju. Bez urazy oczywiście ale ostatnie dni to sama władza mówi nam dokładnie to samo swoim zachowaniem, czynami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Author napisał:

Bo to nie jest spontaniczne, bo wokół jakieś dziwne typki się kręcą, ...? Gdzieś coś musi się wydarzyć, musi być zapalnik a tego jak widzisz nie ma bo nadal wielu ludzi ma się doskonale i i to co się dziej dookoła nie przeszkadza. W najgorszym wypadku można pokusić się o tezę, że sporo ludzi to zwykłe cykory gdzie musi być bat kładziony po plecach. Pamiętaj też, że złe rzeczy dopiero przed nami więc może jeszcze będzie okazja. Co do policji to panowie i panie zapomnieli kto jest ich pracodawcą ale kiedyś karma wróci. Ja na gnoi nie mogę już patrzeć i staram się unikać bo się boję skończyć na komisariacie. Raczej gdybym to ja tak odpowiedział a nie powiedzmy "ładna laska" to nie miło by się to skończyło. 

@MarioJ to raczej nie była uczestniczka manifestacji więc co tak ostro? Jest akcja to i jest reakcja. Posądzam a nawet jestem pewny, że owe w 4 literach ma ochotę powiedzieć coraz więcej ludzi w naszym pięknym kraju. Bez urazy oczywiście ale ostatnie dni to sama władza mówi nam dokładnie to samo swoim zachowaniem, czynami. 

Masz rację. Ja sie dziwię że ludzie się na to wszystko zgadzają, to co teraz dzieje się w Polsce to można z Koreą porównać. Zamknęło się tyle firm, tyle ludzi straciło pracę a tak mało ludzi ma odwagę protestować. Czekam aż wyjdzie szczepionka i zaczną ludzi sczepić jak zwierzęta (przepisy już są), ciekawe czy dalej będą cicho siedzieć.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldek~ napisał:

A jak policja pałuje tych ludzi, traktuje tych ludzi gazem to Ci nie przeszkadza? Odpowiedź tej Pani (nie wiem gdzie było to pokazane) jest tylko chwilą z tego protestu. Nie wiesz co było wcześniej. Ja to się dziwię że Ci ludzie i tak spokojnie to wytrzymują.

Ja nie pisałem o proteście, tylko o tej jednej Pani. Dlaczego wyciągasz daleko idące wnioski co ja myślę o całym proteście przedsiębiorców? Nie muszę wszystkiego komentować.

Mi się bardzo nie podoba to że ludzie w dużych skupiskach (np. hale targowe, centra miast) nie noszą maseczek, albo noszą je byle jak. Oczywiście premier za tą restauracje też powinien dostać mandat. Cytowałem tutaj działania Słowacji i dla mnie to jest wzór walki z epidemią. Poczytaj wcześniej.

Jeśli ktoś protestuje, to powinien to robić w maseczce i przestrzegać dystansu społecznego. Jeśli w takiej dokładnie sytuacji policja ostro reaguje, pałuje, stosuje gaz, to oczywiście jest to haniebne. Ale jeśli protestujący nie przestrzegali restrykcji epidemii, to policja powinna reagować.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Mi się bardzo nie podoba to że ludzie w dużych skupiskach (np. hale targowe, centra miast) nie noszą maseczek, albo noszą je byle jak. Oczywiście premier za tą restauracje też powinien dostać mandat. Cytowałem tutaj działania Słowacji i dla mnie to jest wzór walki z epidemią. Poczytaj wcześniej.

Jeśli ktoś protestuje, to powinien to robić w maseczce i przestrzegać dystansu społecznego. Jeśli w takiej dokładnie sytuacji policja ostro reaguje, pałuje, stosuje gaz, to oczywiście jest to haniebne. Ale jeśli protestujący nie przestrzegali restrykcji epidemii, to policja powinna reagować.

Zapewne protestujący byli źle poinformowani. Tak jak miłościwie nam panujący pan premier.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Ja nie pisałem o proteście, tylko o tej jednej Pani. Dlaczego wyciągasz daleko idące wnioski co ja myślę o całym proteście przedsiębiorców? Nie muszę wszystkiego komentować.

Mi się bardzo nie podoba to że ludzie w dużych skupiskach (np. hale targowe, centra miast) nie noszą maseczek, albo noszą je byle jak. Oczywiście premier za tą restauracje też powinien dostać mandat. Cytowałem tutaj działania Słowacji i dla mnie to jest wzór walki z epidemią. Poczytaj wcześniej.

Jeśli ktoś protestuje, to powinien to robić w maseczce i przestrzegać dystansu społecznego. Jeśli w takiej dokładnie sytuacji policja ostro reaguje, pałuje, stosuje gaz, to oczywiście jest to haniebne. Ale jeśli protestujący nie przestrzegali restrykcji epidemii, to policja powinna reagować.

 

Gdzie Ty widzisz epidemie? Tyle czasu już minęło i jeszcze się nie obudziłeś.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, waldek~ napisał:

Gdzie Ty widzisz epidemie? Tyle czasu już minęło i jeszcze się nie obudziłeś.

nie mam zamiaru się z Tobą napierdzielać i Cię przekonywać, przedstawiam swoje zdanie nad którym z Tobą nie będę dyskutował,

epidemia w niektórych województwach obecnie nadal ma się dobrze, wystarczy spojrzeć na statystyki

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarioJ napisał:

nie mam zamiaru się z Tobą napierdzielać i Cię przekonywać, przedstawiam swoje zdanie nad którym z Tobą nie będę dyskutował,

epidemia w niektórych województwach obecnie nadal ma się dobrze, wystarczy spojrzeć na statystyki

 

 

Też nie mam zamiaru Cię na siłę przekonywać, już mi się nie chce. Każdy może mieć własne zdanie. Poprostu śmiać mi się chce że ludzie nawet nie biorą pod uwagę że media, politycy, lekarze mogą kłamać. W Polsce nadal jest masowa, medialna propaganda że mamy pandemie. Nie rozumie dlaczego w dobie internetu nie chcecie sprawdzić co dzieje się na świecie. Moi znajomi pojechali na wycieczkę (17 motorów) Niemcy - Holandia - Belgia - Niemcy, a Polska ogarnięta pandemią😂

Wiem że jest już bardzo dużo ludzi w Polsce którzy otworzyli już oczy i widzą co się dzieje, to forum to specyficzne miejsce, myślę że część osób nie chce się wychylać żeby nie narazić się na krytykę.

Pozdrawiam

 

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldek~ napisał:

Też nie mam zamiaru Cię na siłę przekonywać, już mi się nie chce. Każdy może mieć własne zdanie. Poprostu śmiać mi się chce że ludzie nawet nie biorą pod uwagę że media, politycy, lekarze mogą kłamać. W Polsce nadal jest masowa, medialna propaganda że mamy pandemie. Nie rozumie dlaczego w dobie internetu nie chcecie sprawdzić co dzieje się na świecie. Moi znajomi pojechali na wycieczkę (17 motorów) Niemcy - Holandia - Belgia - Niemcy, a Polska ogarnięta pandemią😂

Wiem że jest już bardzo dużo ludzi w Polsce którzy otworzyli już oczy i widzą co się dzieje, to forum to specyficzne miejsce, myślę że część osób nie chce się wychylać żeby nie narazić się na krytykę.

Pozdrawiam

 

 

Ja na przykład zupełnie nie rozumiem na jakiej podstawie uważasz Polskę i Polaków za stado baranów w kwestii pandemii? Skąd czerpiesz wiadomości co tu się u nas dzieje?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldek~ napisał:

Moi znajomi pojechali na wycieczkę (17 motorów) Niemcy - Holandia - Belgia - Niemcy, a Polska ogarnięta pandemią😂

 

 

To ciekawe, bo granica DE/NL i NL/BE są zamknięte dla normalnego ruchu drogowego. Poza  tym w Belgii jest kwarantanna dla osób wjeżdżających na ich terytorium - co prawda policja nie sprawdza czy siedzisz w domu, ale tam jest inne poczucie obowiązku 

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wojgoc napisał:

To ciekawe, bo granica DE/NL i NL/BE są zamknięte dla normalnego ruchu drogowego. Poza  tym w Belgii jest kwarantanna dla osób wjeżdżających na ich terytorium

Granica z Holandią nie jest zamknięta, nawet Niemcy jeżdżą tam na zakupy bo nie muszą nosić masek.

https://www-rnd-de.cdn.ampproject.org/v/s/www.rnd.de/panorama/keine-maskenpflicht-im-supermarkt-deutsche-fahren-zum-einkaufen-nach-holland-MTDNR6IQOZBQBAMWLIHRORTD6A.html?amp_js_v=a3&amp_gsa=1&outputType=amp&usqp=mq331AQFKAGwASA%3D#referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Von %1%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.rnd.de%2Fpanorama%2Fkeine-maskenpflicht-im-supermarkt-deutsche-fahren-zum-einkaufen-nach-holland-MTDNR6IQOZBQBAMWLIHRORTD6A.html

Dzisiaj mają wrócić, więc wieczorem lub jutro dowiem się jak to wyglądało, czy mieli jakieś problemy.

Godzinę temu, wojgoc napisał:

co prawda policja nie sprawdza czy siedzisz w domu, ale tam jest inne poczucie obowiązku 

Jesteś tego pewien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Ja na przykład zupełnie nie rozumiem na jakiej podstawie uważasz Polskę i Polaków za stado baranów w kwestii pandemii? Skąd czerpiesz wiadomości co tu się u nas dzieje?

Waldek na większość forumowiczów patrzy jakby byli zaślepionymi niekumatymi baranami. To pachnie arogancją i brakiem szacunku dla rozmówców. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojgoc napisał:

Czego pewien?

Ze policja nie sprawdza czy, ze inne poczucie obowiązku?

Poczucia obowiązku. Nie znam mentalności tych ludzi, dlatego pytam. W Polsce też wiele osób myśli że Niemcy są zdyscyplinowani a tak nie jest.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...