Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, waldek~ said:

Też nie mam zamiaru Cię na siłę przekonywać, już mi się nie chce. Każdy może mieć własne zdanie. Poprostu śmiać mi się chce że ludzie nawet nie biorą pod uwagę że media, politycy, lekarze mogą kłamać. W Polsce nadal jest masowa, medialna propaganda że mamy pandemie.

 

Media, politycy i lekarze z ponad 200stu krajów zmówili się, żeby na okłamać, nas, Polakuff.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Plywak napisał:

Media, politycy i lekarze z ponad 200stu krajów zmówili się, żeby na okłamać, nas, Polakuff.

Kilka wypowiedzi @waldek~ z małym komentarzem.

W dniu 10.05.2020 o 10:18, waldek~ napisał:

Dalej nie mogę uwierzyć w to co się dzieje, wykańczają gospodarke a większość ludzi to popiera, ba, nawet wymaga. Nie mogę wszystkiego napisać co mówią znajomi lekarze, ale takiego kłamstwa to jeszcze nie widziałem.

Typowa retoryka trolla. Wiem, ale nie mogę powiedzieć. Znajomi lekarze (czytelniku - jest ich wielu)

W dniu 10.05.2020 o 12:25, waldek~ napisał:

 W Hamburgu lekarz zrobił 100 sekcji zwłok ludzi którzy umarli na koronowirusa i powiedział że wszystkie te osoby były już jedną nogą na tamtym świecie, zwykle przeziębienie było dla nich groźne i apelował do rządu żeby skończyli te szaleństwo.

A tak było naprawdę https://www.dw.com/pl/koronawirus-co-zgony-mówią-o-covid-19/a-53304024

W dniu 11.05.2020 o 23:32, waldek~ napisał:

Piszesz bzdury, nie masz pojęcia o tym temacie.

W Niemczech mimo że dużo osób nie szczepi dzieci nie ma to żadnych negatywnych konsekwencji. Za to znam parę przypadków gdzie po szczepionce wystąpiły powikłania. I co powiesz tym rodzicą? Gdyby Twoje zdrowe dziecko dwie godz. po zaszczepieniu w ciężkim stanie trafiło do szpitala i jest upośledzone umysłowo to dalej byłbyś taki cwaniak? Gdybyś to co napisałeś powiedział ojcu tego dziecka to uwierz, dostałbyś prosto w twarz. Dlatego niep...

Znam parę przypadków.... . Cięzkie powikłania poszczepienne występują z częstością 1/100000 - 1/1000000. Ale @waldek~ zna parę przypadków.

W dniu 12.05.2020 o 13:04, waldek~ napisał:

Takich chorób jak koronowirus? Ostatnio była Ebola, USA wysłało do walki wojsko.

Łatwo kogoś obrazić, prawda? Szczerze, czytałeś coś o powikłaniach po szczepieniu? A może nie ma? Znam osobiście 3 przypadki gdzie zdrowe dzieci zostały na całe życie upośledzone. O jednym pisałem wcześniej. Drugie po szczepieniu dostało padaczkę. Trzecie, chłopak w wieku 15 lal, zdrowy, ćwiczył karate, grał na pianinie i po szczepieniu trzęsie się jak dziadek.

I co powiesz rodzicą tych dzieci, też będziesz ich obrażał?

j.w. Oszacujcie prawdopodobieństwo, że nie lekarz zna osobiście 3 ciężkie przypadki powikłań poszczepiennych.

W dniu 13.05.2020 o 12:34, waldek~ napisał:

W Niemczech była konferencja lekarzy na której domagali się uznania koronowirusa za przestępstwo międzynarodowe

Zobaczcie jak to poważnie brzmi - konferencja lekarzy. A gdzie link do ustaleń rzekomej konferencji.

Teraz jego koledzy pojechali na motorach m.in do Belgii, której granice są zamknięte co najmniej do połowy czerwca.

Reasumując @waldek~ kłamie, przeinacza fakty i manipuluje. Jeszcze raz odsyłam do Twain'a.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldek~ napisał:

Poczucia obowiązku. Nie znam mentalności tych ludzi, dlatego pytam. W Polsce też wiele osób myśli że Niemcy są zdyscyplinowani a tak nie jest.

Flamandzi są zdyscyplinowani i obowiązkowi, Waloni maja z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojgoc napisał:

BE/DE i BE/LUX są otwarte, pozostałe zamknięte 

DE/NL też jest otwarte, pisze to w tym artykule co podałem i na tej granicy napewno nie mieli problemów, to kolega mi napisał, co do reszty to jeszcze nie wiem. Napisze jak się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Plywak napisał:

Media, politycy i lekarze z ponad 200stu krajów zmówili się, żeby na okłamać, nas, Polakuff.

Czyli chcesz mi wmówić, że w tej całej hecy media są w porządku, politycy nie kłamią i w ogóle coś takiego jak WHO działa prawidłowo? "Oliwa sprawiedliwa i na wierzch wypływa". Jesteśmy za cienkie Bolki tu wszyscy razem by cokolwiek na temat prawdy wiedzieć. To się okaże za jakiś czas jak g..o zacznie wypływać. Zawsze trzeba się zastanowić kto na czymś zyskuje a kto traci. Są zbyt duże rozbieżności między wypadkiem zdarzeń w takiej potwornie zaludnionej Korei, Japonii a tym co obecnie jest w Brazylii. Dziś bezsprzecznie jest na świecie więcej przypadków niż z początku marca a jakoś wszyscy chcą wrócić do normalności. To dotyczy również Polski. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fredek321 napisał:

Zobaczcie jak to poważnie brzmi - konferencja lekarzy.

Był link do tego, i nie tylko ja go podałem. Do innych rzeczy też.

Dla mnie jesteś totalnym pajacem i proszę żebyś nie komentował tego co pisze.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldek~ napisał:

Był link do tego, i nie tylko ja go podałem. Do innych rzeczy też.

Dla mnie jesteś totalnym pajacem i proszę żebyś nie komentował tego co pisze.

Podaj proszę link do tego jeszcze raz. Chcę to obejrzeć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze raz artykuł lekarza z Hamburga

https://www.n-tv.de/panorama/Rechtsmediziner-fordert-neuen-Corona-Fokus-article21714584.html

Wszystko to już jest w tym tamacie. To akurat mocno skrócony artykuł, nie chce mi się tamtego szukać.

Polskie media o tym mówią, nie.

 

Edytowane przez waldek~
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fredek321 napisał:

Próba manipulacji - ciąg dalszy. Przeczytajcie dokładnie co było i aż ilu lekarzy podpisało petycję.

Jesteś jeszcze większym pajacem niż myślałem. Najpierw mi zarzucasz ze

6 godzin temu, fredek321 napisał:

Zobaczcie jak to poważnie brzmi - konferencja lekarzy. A gdzie link do ustaleń rzekomej konferencji.

Link był, ale ty nie chciałeś go widzieć więc kto tu manipuluje?

Następne, gdzie ja napisalem ilu lekarzy było na tej konferencji.

Napisałem że jest już bardzo dużo lekarzy którzy nie zgadzają się z medialną propagandą i to jest fakt. Linki do tego też podałem w tym temacie.

Ty nie tylko obrażasz teraz mnie ale również innych forumowiczów próbując manipulować faktami.

Szczepionki - mam własne zdanie i go nie zmienię. Ci co najbardziej krytykują organizacje takie jak Stop Nop nie mają pojęcia o co chodzi, nawet nie sprawdzili czym ta organizacja się zajmuje. Nazywając ich antyszczepionkowcy to już szczyt głupoty.

Posłuchajcie tego to może zrozumiecie.

 

  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldek~ napisał:

Link był, ale ty nie chciałeś go widzieć więc kto tu manipuluje?

Nie by.o żadnej konferencji co jednoznacznie wynika z linku. Jest 5 oszołomów. Do tego jest stosunkowo obojętna petycja, którą podpisało troszkę ponad 700 lekarzy spośród 360000. To rzeczywiście większość. Teraz już każdy wie kim jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, waldek~ said:

Szczepionki - mam własne zdanie i go nie zmienię. Ci co najbardziej krytykują organizacje takie jak Stop Nop nie mają pojęcia o co chodzi, nawet nie sprawdzili czym ta organizacja się zajmuje. Nazywając ich antyszczepionkowcy to już szczyt głupoty.

Posłuchajcie tego to może zrozumiecie.

 

wiem, że walka z wiatrakami, ale może (?):

https://www.totylkoteoria.pl/2017/10/bledy-poznawcze.html

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Author said:

Czyli chcesz mi wmówić, że w tej całej hecy media są w porządku, politycy nie kłamią i w ogóle coś takiego jak WHO działa prawidłowo? 

Nie, ale nie szukam we wszystkim jakiegoś spisku, onych itd.

Quote

Dziś bezsprzecznie jest na świecie więcej przypadków niż z początku marca a jakoś wszyscy chcą wrócić do normalności. To dotyczy również Polski.

Może już trochę więcej na ten temat wiemy i możemy sobie pozwolić na poluzowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, waldek~ napisał:

A tutaj jeszcze raz artykuł lekarza z Hamburga

https://www.n-tv.de/panorama/Rechtsmediziner-fordert-neuen-Corona-Fokus-article21714584.html

Wszystko to już jest w tym tamacie. To akurat mocno skrócony artykuł, nie chce mi się tamtego szukać.

Polskie media o tym mówią, nie.

 

Typowy Cherry-picking, czyli wybiórczość w dobieraniu argumentów.

Pominąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Plywak napisał:

Nie, ale nie szukam we wszystkim jakiegoś spisku, onych itd.

Może już trochę więcej na ten temat wiemy i możemy sobie pozwolić na poluzowanie ? 

Cześć

Wizja czy też szukanie spisku wynika z całkowitego braku wiedzy połączonej z wiarą we własną nieprzeciętną wartość. To są bardzo groźni ludzie, którzy przekonani o tym, że "lepiej wiedzą" podważają każdy nawet najbardziej ugruntowany autorytet. Ta tendencja, moda stała się coraz bardziej widoczna a jednocześnie atrakcyjna wraz z upowszechnianiem się źródeł popularyzacji wiedzy/niewiedzy. Kiedyś opinię ogółu, pewne kanony kształtowali ludzie wykształceni z szerokimi horyzontami myślowymi i nieprzeciętną wiedzą. Dziś każdy cham jawi się jak mesjasz a jego wiara trafia na podatny grunt w postaci innych chamów. W ten sposób niedługo zniszczymy Kopernika tak jak zniszczyliśmy wiele niekwestionowanych autorytetów.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...