Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak było rok temu, co nas ominęło w tym sezonie z powodu korony.


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

A ja 19.04.2019 startowałem do:

Ale to był mega wyjazd.

Przez tą pieprzoną koronę wszystko wzięło w łeb. Wszystkie plany urlopowe diabli wzięli :( mam nadzieję jeszcze na wyjazd październikowy ale mglistą.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę aby to się jakoś wszystko poukładało. Zdrowia!!!!!!!!

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy-w napisał:

No, ale od dzisiaj kto zdrów w las pędzi legalnie 🙂 i bez 😷

No właśnie, wygląda na to że można by już wziąć psisko i uderzyć na Pilsko. Co prawda, śnieg to już został tylko na kopule szczytowej, ale dobre i to. A co do Kasprowca i Tatr, na stronie TPN widnieje następujący komunikat: "Komunikat w sprawie dalszego udostępniania TPN zostanie podany 20 kwietnia około godziny 13." O świstakach nic nie widzę. Może to jeszcze wcale nie koniec?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria napisał:

Może to jeszcze wcale nie koniec?

Nie wydaje mi się, choć bardzo bym chciał żeby tak było. W zeszłym roku skończyli dla skiturowców, oficjalnie ;) 26.04.2019. Byłem. Było jeszcze całkiem znośnie ale zdjęcia dopiero 26-go :).  Ale Pilsko. czemu nie, snowboardziści już działają, widać ślady.  

Pozdrawiam
mirekn

Edytowane przez mirekn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piotr_67 napisał:

..............Ta zabawa jest jednak z lekka masochistyczna :D

Pozdrawiam

Cześć

Bo to głupia zabawa Piotrze. Typowe "wspominki starych dziadków". Myśleć trzeba o przyszłości, planować, marzyć a nie rozpamiętywać "jak to kiedyś było pięknie".

Kajaki w maju już zabukowane. Czerwiec rowery, Czerwiec/lipiec - kolejne kajaki x2. A później to jeszcze tyle czasu.... Do roboty!

Pozdrowienia

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ma oczywiście, że ma. Ilość wody w górnych biegach rzek spada od lat. Dla przykładu koło 10-11 lat temu płynęliśmy Wel od początku czyli od jeziora Dąbrowa. Przynajmniej od 8 lat odcinek od jeziora Dąbrówa do jeziora Rumian jest niespływalny. Podobnie górna Czarna Hańcza, Rospuda i większość małych cieków. Start zakładamy zawsze w taki sposób żeby mieć możliwość reakcji na stan wody i nie targać za dużo. Bo, że targać trzeba będzie to norma i fajna zabawa. Gadać gadają dużo ale przekonać musisz się sam.

Obecnie nikt nie wypożycza kajaków na przeprawówki jeżeli nie jesteś dobrze znany bo ludzie ( nie mówiąc o niszczeniu) potrafią zostawić sprzęt w lesie i przyjść do wypożyczającego z mordą, że puścił kajaki a tu wody nie ma.

1-2 km się przeciągnie ale więcej to już jest mordęga bo kajaki z towarem przecież.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...