Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Na narty do Finlandii - ośrodek narciarski Iso-Syöte (Vlog #072)


JC

Rekomendowane odpowiedzi

To był wyjazd sezonu! Finlandia, to bardzo egzotyczny kierunek narciarski, to kraj w którym nigdy wcześniej nie jeździłem na nartach, to kraj w którym nigdy wcześniej nie byłem! W pierwszym odcinku mojej mini serii o Finlandii, zobaczycie jak dostałem się do pierwszego ośrodka narciarskiego Iso-Syöte, ile zajęła mi podróż, gdzie przyszło mi nocować, no i oczywiście jak wygląda narciarstwo na dalekiej północy. Zapraszam Was do małego ośrodka narciarskiego Iso-Syöte położonego w środku Finlandii, w połowie drogi między Oulu i Kuusamo!

 

  • Like 10
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
1 godzinę temu, Lexi napisał:

..Kapitalna sprawa!!

A tak na marginesie na którymś filmiku widziałem chyba inny mniejszy plecaczek - zdradzisz jaki litraż Ci się sprawdza w tych eskapadach?

Używam trzech plecaków Gregory:

Na narty - TARGHEE 32 M ATLANTIS BLUE

121129-1017_01.jpg

 

W góry - DIODE 34 FERROUS ORANGE

104092-6397_01.jpg

 

Na rower - ENDO 15 CARBON BLACK

115825-6404_01.jpg

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

..rozumie ..jak się ma 3 można dobrać odpowiedni do koloru krawata kiedy trzeba😉

.. chyba poszukam czegoś mniejszego do "spacerów" po górach i czasem na narty (możliwe ze z oferty Gregory właśnie lub z Evoc), musi być "uniwersalnie" bo już nawet nie mam miejsca na nowe torby fotograficzne walizki inne kufry do noszenia, wożenia .latania....wszystko tak "specjalne" w obecnym świecie jest jak sławetny "atrament do 6-tej klasy".

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Korzystając z sugestii „gospodarza” tego wątku (dzięki Jacku) włączyłem plecak Gregory jako opcje zakupu.

Zarówno Gregory jak i Evoc są bardzo wysokiej jakości zarówno jeśli idzie o materiały jak i wykonanie. Porównywałem Gregory 10l (okazał się zbyt mały) i Gregory 14l oraz Evoc 18l. Gregory wydaje się być bardziej ergonomiczny - Evoc bardziej „walizkowaty”, System wentylacji wygląda na bardziej efektywny w Evoc. Z kolei stosunkiem funkcjonalności do ceny Gregory Bije Evoc na głowę. Gregory 14l ~390zl z bukłakiem vs Evoc 599zl +jakieś pewnie 150zl za bukłak. Oprócz tego każdy ma kilka bajerów których nie ma drugi. Generalnie oba są rewelacyjne.

Do pieszych wypadów w górki wybrałem Evoc ze względu na mocowanie szelek – po prostu lepiej leży mi na plecach ale gdybym miał brać plecak na narty bez mrugnięcia brałbym Gregory (na kurtce dużo lepiej leży – mierzyłem🙂). ...no i ten kolor...taki maskujący..😉...

 

 

P6065936.jpg

P6065937.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
14 godzin temu, WojtekM napisał:

Kiedy kolejny odcinek @JC

Vlogi zimowe, które nakręciłem pod koniec sezonu będą emitowane jesienią. Będą to dwa filmy z Finlandii  i 4 - 5 z Karyntii w Austria (Gerlitzen, Heiligenblut, Nassfeld).

Teraz przygotowuję się do letniego projektu, który niestety napotkał na przejściowe problemy i muszę zmodyfikować plany :).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...