Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Lexi napisał:

MacGyver by sie nie powstydził !!.,.

Wiem.Konieczność mnie skłoniła,codzienne ostrzenie 4 par w Druskiennikach,a nie chcialo mi sie tłoczyć w skiroomie.W zimie nie mam potrzeby,bo w Alpy zawsze biorę kilka par ,ale kolegom,którzy robią to z wolnej ręki na wyjazdach  gorąco polecam.Pół godziny roboty,30 zł,mocowanie w uchwytach bagażnika na rowery,pełna stabilność,bo podstawa waży 2 tony...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 1.11.2022 o 11:07, pawelb91 napisał:

Kupiłem rok temu na Aliexpress za około 270zł
Świetnie się sprawdza. 
Do tego "kozioł roboczy" z Juli na promocji.

IMG_20211130_234852.thumb.jpg.907611ce026e664fd2c81d9527b97e82.jpg

Właśnie dostałem (identyczne)- wyszło z cłem i vatem ~150zł...czyli taniej niż w Chinach - nieźle....szkoda że wszystko sprzedali bo kupiłbym jeszcze na prezent :)..

FC_20221115_0466.thumb.jpg.f196d7aa4b8d10719dc7768f13dc2e6c.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 15.11.2022 o 20:37, Lexi napisał:

Właśnie dostałem (identyczne)- wyszło z cłem i vatem ~150zł...czyli taniej niż w Chinach - nieźle....szkoda że wszystko sprzedali bo kupiłbym jeszcze na prezent :)..

FC_20221115_0466.thumb.jpg.f196d7aa4b8d10719dc7768f13dc2e6c.jpg

Mam takie samo od ponad roku, kupione za 67$ na jakiejś promce u chińczyka. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zagronie napisał:

Trzeba delikatnie pieścić narty.  Do czego ta siła ? 

A chociaż, żeby cykliną nadmiar smaru zebrać, długa narta działa jak dźwignia na krótki stolik i to zupełnie bez dużej siły. Jak komuś się udaje i to pasuje to ok, ja próbowałem i mnie irytował brak stabilności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marcin.S. napisał:

A chociaż, żeby cykliną nadmiar smaru zebrać, długa narta działa jak dźwignia na krótki stolik i to zupełnie bez dużej siły. Jak komuś się udaje i to pasuje to ok, ja próbowałem i mnie irytował brak stabilności.

Pozdrawiam

Najlepsza jest pełnowymiarowa szafa - jest sztywna i stabilna ...kładziesz ja na boku, przykręcasz imadła a w środku urządzasz ThermoBox do wygrzewania ślizgów. Świadcząc usługi dla ludności szybko "dochodzisz do grocha"... i żyjesz dostatnio, długo i szczęśliwie.. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...