Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurtki Rossignola z allegro


honer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic kurtke na narty, upatrzylem sobie jedna Rossignola na allegro. Czy orintuje sie ktos czy sa to dobre kurtki czy jakies podroby?!

W sklepie te kurtki stoja po 1600zl !! A to troche przegiecie.

Na allegro sa tansze niby z gore-texu no i wygladaja podobnie. Czy miaj ktos cos do czynienia z tymi kurtkami?!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

to jes prawie rossignol:) a tak swoja droga to nie wiem czy przecietny uzytkownik potrzebuje kutrki za 1600..jesli nie jezdzisz w ekstremalnych warunkach to firmowa kurtka mniej znajej marki za 500 pln zupelnie wystarczy a 1600 to troche przegieta cena...strategie marketingowe maja to do siebie ze usiluja zdobyc rozne grupy klientow i rowniez snobow ktorzy zaplaca duza kase zeby sie dowartosciowac...jesli do nich nalezysz to oplaca sie taka kurtke kupic...to tak jak z porsche...jesli musisz oszczedzac zeby kupic nowy model to nie jest to auto dla Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

Szukałem na ta zime długo kurtki powiem wam. Szukałem po necie, było mnóstwo kurtek. Różne znane super firmy zagraniczne. Trafiłem na pewna stronke gdzie sa ubrania z Polskiej firmy Pajak. Postawiłem na Polska firme i kupiłem kurteczke szron men. Jestem zadowolony. Kurtka spełnia wszystkie wymagania jakie maja kurtki zagraniczne. Nie ma co prawda podpinki polarowej. Jest nieprzemakalna i wiatroochronna. Jak sie włoży pod kurtke polar to i w zimie sie sprawdzi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

no tak ale zeby moc porownac to trzeba by zobaczyc oryginalna kurtke spydera pocieta na kawalki a raczej co jest w srodku niej...ja dalej uwazam ze lepiej jest kupic oryginalna kurtke mniej znanej firmy niz podrobke spydera...i nie jestem wcale filozofem po prostu po przekroczeniu pewnej sumy zaplaconej za kurtke spada uzytecznosc krancowa czyli po kazda dodatkowo zainwestowana zlotowka w taka kurtke przynosi coraz mniejsza korzysc dlatego proponuje znalesc zloty srodek czyli dobra kurtke za rozsadne pieniadze bez popadania w skrajnosci...to tak jak dla przecietnego przedstawiciela klasy sredniej nie ma sensu jezdzic rozpadajaca syrenka ani rols roycem tylko autkiem klasy sredniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

Mateo , firma Pająk z Bielska B. szyła kurtki , plecaki i śpiwory wtedy , kiedy gości z Campusa i Spydera ojcowie w torbie na roraty nosili . To nie żaden polski Spyder - to firma Pajak , a właściwie Pająk , istniejąca już pewnie ze dwadzieścia pięć lat . Przepraszam , że tak marudzę ale ja geriatryk już jestem . :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

A tak,to prawda.Nie moga wszyscy jezdzic w kutkach jednej firmy.A co by to bylo, gdyby wszyscy jezdzili "syrenkami".Mysle ze nie kazdy pasuje do rols roysa z wielu powodow...a z jakich to niech kazdy sobie odpowie.

A co do korzysci z takiej odzieży renomowanych firm ,to moge powiedziec ze zrozumia te osoby ,ktore mialy okazje jezdzic w takich kurtkach i wiedza bez zagladania do ich srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki

A ja mam Alpinus Hydrotex z bodajże 1997 roku :)

Masakra, nie mogę jej rozwalić, nie przemaka (co najwzyej nie puszcza dużej ilości potu i jest wilgotna od środka). MAKABRA !!

Chciałym się jej pozbyć, ale jest nie do ściorania . . .

Drzewa, wywrotki, deszcz, śnieg - nic jej nie wykończy.

Nie wiem o co chodzi z tą kurtką, ale chciałbym kiedyś kupić sobie tak samo fajną . . .

Kupiłem w MAKS, Columbie Vertex ... po roku, mimo impregnowania, po dwóch, trzech we wrześniu w tatrach (był i descz i śnieg) niestety puściła wode. Dziewczyna ma Brugi z Makro i spokojnie spacerowała w deszczu, a ja musiałem zakupić "condoma górskiego" (peleryne).

Stary Alpinus lepszy od Columbii ? Niestety tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianxx3

Kurtki Rossignola z allegro

witam ja mam do sprzedania w siwetny model rossignola racing xcr powiem szczrze jest to kurtka idealnie zrobiona jak w sklepie;];];] wiec ja ja mam do oddania z 450 zł pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki Rossignola z allegro

Gdybym nie był w Chinach i nie widział, że takie "rossignole" i "spydery" sa tam po 100 zl, to moze bym w te cudowne ceny na allegro uwierzyl... Sam dalem sie nabrac, i kupilem zonie najbardziej wypasiona "columbie", gore-tex oczywiscie... z podpietym polarem. I niby wszystko OK, kurtka wykonana swietnie (szwy, zamki itp), polar jest OK, zestaw jest cieply i wygodny. I tylko 1 problem - przecieka jak dziurawy durszlak... wiec oczywiscie w ten gore-tex nie wierzcie tez w przypadku innych podrobek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...