Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najtrudniejsze trasy


Wombat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Z czystej ciekawości :P W jakich ośrodkach w Europie są najtrudniejsze trasy i jaka jest najtrudniejsza trasa w Polsce. Wiem ze nie ma jednej odpowiedzi ale jak to wyglada waszym zdaniem. I jak sie ma trasa czarna w Polsce do trasy czarnej np. we Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze trasy

No tak ... jednoznacznej odpowiedzi nie ma. W Polsce najtrudniejsza ... powiedzmy stroma ... Beskidek w Szczyrku, Sahara na Szyndzielni, czarna na Jaworzynie Krynickie ... oj początkowy odcinek jest bardzo stromy, początek Gąsienicowej, Nosal, teraz Harenda

... a co do Alp ... to np. są miejsca gdzie czarna trasa to trasa która nie jest przygotowywana przez ratraki i z reguły stroma. Polecam np. G2 w Obertauern, albo zjazd czarną trasą z Titlis

a tak na koniec to nie można porównać czarnej do czarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze trasy

trudna jest GOLGOTA w Szczyrku jak jest oblodzona lub FIS na skrzycznym - jezeli jest fajny puch to zawsze sie fajnie smiga trasa czarna to róniez Bienkula strona i wąska w czyrnej Szczyrk >>>> ja osobiście kocham snieg z nieba niz z armatki .dla osboby poczatkujacej kazda górka jest stroma .Narty to poezja zycia mają dawać frajde - wysiłek dla mięsni -wypoczynek dla umysłu - likwidacja stresuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...