Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Les Menuires


Wombat

Rekomendowane odpowiedzi

Les Menuires

witaj,

Zaleznie od aury moze byc róznie, tzn -15 wiatr i zadyma oraz -5 i piekne słońce. Ubranie musisz zatem zabrać na każde warunki.

Jednego czego nie mozesz się obawiać to braku sniegu :))) bedzie go z metr przynajmniej :D

Zazdroszcząć pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les Menuires

Czesc

Jak dobrze trafisz z kwaterą to zaczynasz jazdę pod drzwiami. Jest sporo ciekawych tras i jak któregoś dnia zapragniesz odpocząć od tłoku w Val Thorens to jest się gdzie "zmęczyć". Jak ja bylem to jedyny problem miałem z wystartowaniem do góry (kolejka do starej gondoli i krzesla) ale podobno je wymienili na coś nowszego i teraz tylko musisz trzymać kciuki za pogodę.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les Menuires

Byłem w Les Menuires kilka razy. Jeśli chodzi o warunki sniegowe to nie masz się co martwić. Bardzo duzy wybór tras (wkońcu Les Menuires to część Trzech Dolin). Nowoczesne wyciągi, napewno nie bedzie kolejek do wyciągów. Nie ma mowy o dojeżdzaniu do wyciągów, objekty noclegowe są na stokach. Ja dostrzegam jeden minus - ochydna architektura, ale wkońcu jedziesz tam na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...