Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

poCARVINGujemy co w tym sezonie?!...


woyto

Rekomendowane odpowiedzi

poCARVINGujemy co w tym sezonie?!...

Homar, narzekałes na tematy odnośnie porad,sprzedaży itp... To teraz rozwiń się,daj upust swojej radości w"innych temtach" jak raczyłeś to zauważyć powyżej. Może czytamy inne forum ale ja pare dni temu czytałem (śledziłem) dość zażartą i merytoryczna dyskusję na temat SZ.P Byrcyna i jego własności na Gubałowce. A swoją drogą w poscie "poCARVNIGujemy..." nie doszukałem sie żadnej wiadomości z której tak się cieszyłes????,lecz pytanie do ogółu forumowiczów. Ale ty raczej nie jesteś za tym aby,na forum udzielac porad ani wyrażac swojego zdania dla większego grona narciarzy(ci co jezdza na nartach mogą sie tak nazywac?). Reasumujac,to ze ktoś pyta bo go interesuje,a drugi odpowiada bo cos moze wiecej wie na dany temat,nie wpływa zle na forum...Poto ono istnieje,a ze jest to forum narciarskie a nie np. "chodowców kanarków" (lubie kanarki :)) to ludzie dopytuja sie o porady oraz zdanie innych narciarzy. Na koniec moze zeby jednak sprawić CI radośc ,terminów oraz dat zawodow nalezy poszukac na na innych stronach internetowych(bardziej oficjalnych np. PZN). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poCARVINGujemy co w tym sezonie?!...

...ani zdenerwował,ani zirytował. Jedynie wyraziłem swoje zdanie,odnośnie szkodliwosci pytań, próśb o pomoc na tym Forum. I mie miałem zamiaru po nikim jechać... Powtarzam,ze pytania( mniej doświadczonych narciarzy) odnośnie sprzetu oraz wymiana zdan na ten temat, NIE szkodzi tej stronie internetowej. W koncu została po to powołana,a ilosc odpowiedzi na pytania o sprzet swiadczy chyba raczej o tym ze budzi wieksze lub mniejsze zainteresowanie.Smiem twierdzic ze tego typu pytania przynoszą wiecej korzysci uczestniczącym w forum niż pytania "czy bedzie snieg w tym sezonie?"lub stwierdzenia -wołania ,"śniegu!!! a za oknem +10".I lepiej w tym wszystkim jak jedna osoba dowie sie np. jaki kask ma kupic ( to moze z "góreczki" wróci do domu z cała głową )niz dwadzieścia przeczyta stwierdzenie odkrycze ze w Polsce na dzień dzisiejszy nie ma śniegu... Pozdrawiam. P.S A ci co pytaja o śnieg? Odpowiadam,jak nie w tym sezonie to może w przyszłym bedzie... cierpliwości :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak.

No no oczywiscie to moze trzeba zmienic nazwe z forum na giełda... Bardzo mnie denerwują posty pt."sprzedam" a co do "co sądzisz" to nie chodziło mi o to ze to zle bo forum słuzy do dyskusji a nie do wystawiania ofert sprzedaży... tylko dyskutowac w wiekszosci nie ma o czym bo to pytania o narty dla początkujących wiec mozna tylko napisac co polecasz... a to co innego. Przepraszam jesli Kogos uraziłem ale forum od pewnego czasu ma bardzo mało ciekawych tematów.

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak.

A mnie nie przeszkadzają zapytania o model nart , butów czy czego tam jeszcze , ani ogłoszenia o sprzedaży . Czytam to wszystko i zawsze czegoś się dowiem . Zastanawiam się tylko dlaczego wielu z nas nie rozróżnia działów "ogólne" i "sprzęt" .

"Ogólne" - o wszystkim i o niczym , o śniegu , grzańcu i dupie Maryni .

"Sprzęt" - właśnie zapytania o sprzęt .

Łatwiej by było wtedy coś znaleźć .

Poza tym o.k.

:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...