Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jasna-Chopok


torun

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy w okresie świąteczno-noworocznym możemy w ośrodku narciarskim jasna-chopok spowdziewać się śniegu?

zaliczka wysłana, warunków na nartki brak a do wyjazdu tylko trzy tygodnie zostały.

oby sypnęło śniegiem.oby.

może ktoś potrafi wyczarować śnieg? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna-Chopok

Ja potrafię wyczarować śnieg za 1900 + vat bo tyle mi brakuje na narty. Niewiadomo co gorsze brak śniegu czy zamknięty szczyt bo duje a duje tam 70% otwartych dni a nawet jak nie duje to w kasie i tak powiedzą że duje i będą zamknięte wyciągi w górnej części Co spowoduje zajebiste kolejki. Ale za 1900 + vat wszystko może ulec zmianie. A poważnie wybieram się do Szczawnicy i dalem na tacę. Życzę śniegu tobie i sobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna-Chopok

Witam,

My też wysłaliśmy zaliczke wszystko dopięte na okres świąteczno noworoczny. Pisałem maila do do nich i niestety piszą że śniegu ma nie byc do końca grudnia, także nie dobrze. My juz zmieniliśmy plany i jedziemy w tym okresie do zillertal tam o poniedziałku wszystko rusza, pozatym w zapasie jest zawze tux.

Także obym się mylili i śnieg był,

powodzenia,

Młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...