Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki będzie sezon narciarski 20/21? ankieta


JC

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć,

Chciałbym Was prosić o wzięcie udziału w ciekawej i bardzo ważnej dla branży narciarskiej ankiecie. Badanie ma odpowiedzieć na pytanie: Jaki będzie sezon narciarski 20/21? Portal skionline.pl, jako jedyny z Polski, dołączył do grona partnerów badania "Snow Study 2020/21", które będzie przeprowadzane w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Belgii, Niderlandach i Włoszech.

W ramach podziękowania za udział w ankiecie, wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane 2 noclegi dla 2 osób z dwudniowym karnetem w Zugspitz Resort Ehrwald, 1 karta Tirol Snowcard na sezon 2020/2021 (ważna od 1.10.2020 do 15.5.2021), 3 x 3-dniowe karnety Dolomiti Superski i 10 x 1-dniowych karnetów obowiązujących w wybranych regionach narciarskich w Austrii, Niemczech lub Południowym Tyrolu (Włochy).

Link do ankiety: 
https://de.research.net/r/SP20_L8

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria napisał:

Problem powstaje, gdy mieszka się 10 km od stacji narciarskiej i większość wyjazdów jest jednodniowa... Ale to chyba autorzy ankiety odgadną z ilości :D 

Mogliby doprecyzować i rozbudować tę część. Jeśli narciarz w ostatnich 3 sezonach był 6 razy na 2 tygodniowych wyjazdach z karnetem DolomitiSuperski to wpisze 6. Inny narciarz ma kilka niewielkich stoków parenaście kilometrów od domu i tam głównie jeździł to za ostatnie 3 sezony wpisze liczbę np. 60. A przecież ten pierwszy ponartował dużo lepiej. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ponartował lepiej, to kwestia otwarta. 5 wyjazdów po dwa tygodnie w ciągu dwóch lat to mniej niż dwa takie rocznie, a ważna jest regularność jazdy - nie tylko od święta (czyli wyjazdowo). Ale absolutna racja, że trudno porównywać objeżdżenie przy takich pytaniach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tanova napisał:

Celem tej ankiety jest wysondowanie nastrojów przede wszystkim tych narciarzy, którzy wybiorą się (lub nie) na kilkudniowe wyjazdy do ośrodków alpejskich, a nie lokalsów, którzy mieszkają 10 km od wyciągu.

Racja, lubię czepiać się szczegółów. :) Co do samego sondowania to powątpiewam w skuteczność takiej formy ankietowania. Mianowicie osoby, u których nastroje narciarskie są złe ankiety po prostu nie wypełnią, być może nawet nie zobaczą tego wątku. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wbrew zapowiedziom ten sezon nie będzie stracony. Duży szum medialny (nie zawsze zgodny z faktami w 100%) będzie powodował znacznie ostrożniejsze planowanie wyjazdów narciarskich przez osoby średnio skoncentrowane na narciarstwie. Innymi słowy: prawdziwi maniacy pojadą na pewno. Ktoś kiedyś ostatnio już na innym forum wspomniał, że prawdopodobnie będą większe obostrzenia dot. dystansu społecznego na wyciągach, ale w efekcie jeździć będzie się dało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, artix napisał:

Ankieta wypelniona choc forma dosc slaba. Wiele niedoprecyzowanych pytan. A sprawy finansowe to juz porazka. 

poczekaj aż zaczniesz otrzymywać różne ciekawe oferty na adres @ , który podałeś w ankiecie

właśnie dostałem taki choć nigdy tam nie byłem a  w ankiecie kliknąłem Zillertal jako jedną z destynacji,

https://www.seetal.at/de/resort-seetal/

ale to może przypadek

 

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tankowiec napisał:

Osobiście nie panuję żadnych dalszych wyjazdów. Bo nie mam zamiaru spędzić go na kwarantannie ( bo ktoś w hotelu kichnie). Zostają lokalne stację min. Szczyrk oraz skitury.  Oby tylko zima dopisała.

Może nie będzie tak źle. W Tyrolu do gondoli obecnie wchodzą tylko ci co przyjechali razem i widziałem tabliczki z takim zaleceniem. Zamiast hotelu wziąć apartament z prywatnym wejściem tak, żeby nikt nie mógł się czepić, że ktoś kichnął obok nas.

Co do nieplanowania i nierezerwowania konkretnego wyjazdu teraz to bardzo dobra decyzja. Bezpieczniej jest zarezerwować i zapłacić na krótko przed samym wyjazdem, kiedy wiemy jaka mniej więcej będzie sytuacja.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziemowit napisał:

Co do nieplanowania i nierezerwowania konkretnego wyjazdu teraz to bardzo dobra decyzja. Bezpieczniej jest zarezerwować i zapłacić na krótko przed samym wyjazdem, kiedy wiemy jaka mniej więcej będzie sytuacja.

Można też zarezerwować z możliwością bezpłatnej anulacji krótko przed przyjazdem. Ja właśnie tak wstępnie zarezerwowałem, im bliżej wyjazdu tym więcej będzie wiadomo czy coś z tego wypali czy trzeba będzie szukać innego wariantu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, artix napisał:

Dziś  po ankiecie, szukałem jakiegoś lokum w Stubaital i Leogagng zaraz po wigili, na Booking. Nie ma nic wolnego 😳

 

Korona nikomu  nie straszna? 🤔

Może część jest jeszcze zablokowana przed rezerwowaniem, może trwa narada co do sytuacji i cen jakie ustawić 🤔
Przejrzyj też airbnb.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...