Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki będzie sezon narciarski 20/21? ankieta


JC

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, waldek~ napisał:

Nie wiem dlaczego zakładacie ze w danym kraju wszędzie jest tak samo. Na przykład w Niemczech jak byłem nad jeziorami w okolicach Lipska to było pełno ludzi, ścisk, lokale pełne i nikt nie miał maseczki, w zoo było podobnie. Natomiast w Bawarii zdarza się że w środku lasu pacjenci mają maske. Przypuszczam że przepisy w Austrii są zbliżone do tych w Bawarii i wygląda to tak że każdy musi mieć opracowaną koncepcje ochrony i higieny czyli odstępy itd. Ci którzy potrafią czytać to to zrobili i u nich jest spokój, a Ci co nie nie potrafią to ganiają klientów po sklepie za brak maseczki. Kolega jest prawie co weekend w Austrii i powiedział że jest tam to co u nas, w jednym regionie nikt nie ma maseczki a gdzie indziej na stacji pani nie chciała przyjąć pieniędzy za paliwo jak czegoś nie założy. W Berlinie w lokalach większość obsługi nie miała maseczek, nawet nie zrobiły na nich wrażenia trzy policjantki które weszły do lokalu więc chyba tak tam jest.
Dla jednych noszenie maseczek to dyscyplina a dla mnie tresura. 
 

..przejechałem Europe w sierpniu dwukrotnie i mam podobne odczucia odnośnie "rejonizacji" podejścia do tematu - miałem wrażenie ze w okolicy Zgorzelca i w DDR.ku wirusa nie ma.. natomiast okolice Londynu odwrotnie...... przebieg granic nie ma znaczenia jak myślę w każdym kraju są rejony takie i takie  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexi napisał:

..przejechałem Europe w sierpniu dwukrotnie i mam podobne odczucia odnośnie "rejonizacji" podejścia do tematu - miałem wrażenie ze w okolicy Zgorzelca i w DDR.ku wirusa nie ma.. natomiast okolice Londynu odwrotnie...... przebieg granic nie ma znaczenia jak myślę w każdym kraju są rejony takie i takie  

Tankowałem na dużej stacji Aral pod Munchen, maski zapomniałem to obsługa od razu poprosiła bym zalożył, musiałem się wracać. Nie wszyscy maski mieli, ale większość tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 12:46, Jeeb napisał:

 

i jeszcze Tobie się nie znudziło ?

 

 

A dlaczego miałoby się znudzić, jak jadę na wyjazd narciarski to jedyne czego mi potrzeba to dobrze przygotowane stoki, a niewątpliwie takie są w całym val di sole. od rana zapinam narty i do ostatniej gondolki jestem na stoku. Jeden dzień zawsze przeznaczam dodatkowo na Pejo i jeden na Tonale. Trasy mi się nie nudzą, i tak można tak rozłożyć że nie będą się powtarzały. 

Dodatkowym atutem jest to że wychodzi zazwyczaj taniej niż we Francji czy Austrii. Uwielbiam Val di Sole, jeżdzę zawsze na święta-Nowy rok. Pogoda zawsze dopisuje, słońce świeci, Żyć nie umierać! :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...