Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzięki Paweł. Nie mogłem oglądać wczoraj. Objechanie całej czołówki na taki stoku świadczy o najwyższej klasie. I to objechanie w pełni kontrolowane, w sensie taktycznego rozwiązania przejazdu, a nie jazda na zabicie z cyklu - może się uda.

SZACUN WIELKI.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Godzinę temu, marboru napisał:

Cześć

A Ty ci spać nie możesz?? Szkoda tych zawodów. Dobre eliminacje spokojna 1/8 i pewna jazda na równo w 1/4 w parze z Liensbeger. Gdyby nie ten dość durny przepis 0,5 lub troszkę więcej szczęścia w losowaniu torów, sytuacja mogłaby być inna. To była wyjątkowo równa walka i myślę, że realna różnica wynosiłaby w tych biegach poniżej 0.05 s dla którejś z zawodniczek.

Za pół godziny ruszamy do Tumlnia.

Trzymaj się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

E tam , równie dobrze mogli zrobić losowanie z wiadra, transparentność i uczciwość była by na takim samym poziomie jak ten slalom 🤑

Ale dzisiaj w końcu gigant, trzymamy kciuki od 10. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pasazer85 napisał:

E tam , równie dobrze mogli zrobić losowanie z wiadra, transparentność i uczciwość była by na takim samym poziomie jak ten slalom 🤑

.......................

Cześć

Wszystko jest bardzo jasne i klarowne oraz określone przepisami na długo przed zbudowaniem torów więc raczej się zdecydowanie mylisz.

Natomiast przepis 0,5 jest p prostu przedziwny i sądzę, że jest to przepis typowo "telewizyjny".

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Wszystko jest bardzo jasne i klarowne oraz określone przepisami na długo przed zbudowaniem torów więc raczej się zdecydowanie mylisz.

Natomiast przepis 0,5 jest p prostu przedziwny i sądzę, że jest to przepis typowo "telewizyjny".

Pozdrowienia

Nie wszystko jest jasne i klarowne, za to dużo jest bez sensu...A mam wrażenie że sami twórcy tych zasad sami go nie rozumieją, co ten slalom udowodnił. 

Jeśli uważasz że nie mam racji to wyjaśnij mi proszę na jakiej podstawie przyznano dwa złote medale i dlaczego nie przyznano trzech złotych medali w slalomie równoległym pań ? 

0,5s na pewno pod TV, ale to kolejny przykład głupoty twórców regulaminu, czemu nie obowiązuje po zmianie stron? Kto wylosował szybszy tor do pierwszego przejazdu ma awans gwarantowany...

 

 

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pasazer85 napisał:

Nie wszystko jest jasne i klarowne, za to dużo jest bez sensu...A mam wrażenie że sami twórcy tych zasad sami go nie rozumieją, co ten slalom udowodnił. 

Jeśli uważasz że nie mam racji to wyjaśnij mi proszę na jakiej podstawie przyznano dwa złote medale i dlaczego nie przyznano trzech złotych medali w slalomie równoległym pań ? 

0,5s na pewno pod TV, ale to kolejny przykład głupoty twórców regulaminu, czemu nie obowiązuje po zmianie stron? Kto wylosował szybszy tor do pierwszego przejazdu ma awans gwarantowany...

Cześć

Widzę, że zaczynasz pisać jak miłośnik teorii spiskowych więc się wyłączam. Zasady są jasne i klarowne co nie zmienia faktu, że przepis 0,5 jak dla mnie jest bez sensu. W tym wypadku krzywdził jedną stronę w innym pomagał. W sporcie trzeba mieć też trochę szczęścia.

Jakby co to proszę:

https://assets.fis-ski.com/image/upload/v1591951870/fis-prod/assets/PAR_Rules_World_Cup_2021_final_12.06.2020.pdf

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...