Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, darek67 napisał:

Ludzie z ES nie można słuchać tego gościa co komentuje-kuzwa szok

A ja akurat lubię słuchać i Szafrańskiego i Baranowskiego, to chyba kwestia gustu,

ale oprócz wiedzy i doświadczenia mają jeszcze przyjemne do słuchania głosy,

a co do wpadek to są one nieodłączną częścią pracy komentatora sportowego i trzeba się do nich przyzwyczaić.

A poza tym o ile wybitnych (przynajmniej jak na nasze możliwości krajowe) byłych kolarzy mamy trochę, to z narciarzami już jest większy problem, więc Pan Marcin nie ma za bardzo konkurencji. I to w kraju w którym narciarstwo uprawia amatorsko kilka milionów ludzi. Nie ma kto startować, nie ma kto komentować. Smutne to.

No chyba że Piotrek Żyła weźmie się za komentatorkę :)

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Zdaje sobie sprawę, że on startował i na temat nart ma pewnie sporo do powiedzenia, dla tego podkreśliłem, że mam do chłopa generalnie szacunek, ale ciężko mi się go słucha jak notorycznie myli zawodnika, który akurat jedzie i opowiada o kimś zupełnie innym; mówi, że ktoś przegrywa, gdy zegar pokazuje, że jest dokładnie odwrotnie; opowiada, że ktoś dany odcinek trasy pojechał słabo, podczas gdy z zegara wynika, że akurat na tym odcinku zawodnik odrobił stratę itd. itd. - to po prostu denerwuje, bo wiedzę facet ma i to jest niezaprzeczalne, ale może już oko nie to, a może podzielność uwagi nie ta, nie wiem... wiem, że po prostu w praktyce wychodzi ten komentarz mocno średnio... 

Cześć

Oczekujemy pewnie czego innego od komentarza. Co się dzieje, kto jedzie itd. to ja wiem. Nie wie tylko Domański a jak się to zdarzyło Marcinowi to raczej rzadkość bo większość tych zawodników i zawodniczek po prostu zna, no wiesz, czasami się zapędzi w jakąś dygresję i czegoś nie zauważy. Wole to niż chamskie rzemiosło staruszka.

Była mowa o biathlonie... ale teraz jak komentuje Sikora to jest kopalnia wiedzy!!!

I o to mi chodzi. Wolę nawet łamany język wczesnego Małysza niż elokwentnego dziennikarzynę jak kurzajewski (mała literka zamierzona).

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sman napisał:

A ja akurat lubię słuchać i Szafrańskiego i Baranowskiego, to chyba kwestia gustu,

ale oprócz wiedzy i doświadczenia mają jeszcze przyjemne do słuchania głosy,

a co do wpadek to są one nieodłączną częścią pracy komentatora sportowego i trzeba się do nich przyzwyczaić.

A poza tym o ile wybitnych (przynajmniej jak na nasze możliwości krajowe) byłych kolarzy mamy trochę, to z narciarzami już jest większy problem, więc Pan Marcin nie ma za bardzo konkurencji. I to w kraju w którym narciarstwo uprawia amatorsko kilka milionów ludzi. Nie ma kto startować, nie ma kto komentować. Smutne to.

No chyba że Piotrek Żyła weźmie się za komentatorkę :)

Cześć

Dokładnie odkąd komentuje Baranowski staram się nie przepuścić nawet etapu z jego udziałem - genialne. Wiedza, którą przekazuje na temat kolarstwa jest nieprawdopodobna!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lexi napisał:

..nieodparcie przychodzi skojarzenie z duetem Mann/Materna... 😉

(na dźwięk głosu Babiarza wyskakują mi zawleczki z granatów)

Cześć

Obecnie mam podobnie z oczywistych względów. Jednak Babiarz to idealista (tacy są niestety najgorsi ale cenię pasję po prostu) rozumiejący ideę sportu i kochający go, w odróżnieniu od takich śmieci jak np, Kurzajewski.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Obecnie mam podobnie z oczywistych względów. Jednak Babiarz to idealista (tacy są niestety najgorsi ale cenię pasję po prostu) rozumiejący ideę sportu i kochający go, w odróżnieniu od takich śmieci jak np, Kurzajewski.

Pozdrowienia

Już nawet nie chodzi o "oczywistość"  o której piszesz, moje "uczucia" w stosunku do Babiarza są czysto irracjonalne a pojawiły się ze zwiększoną siłą gdy zaczął komentować skoki starając się być mądrzejszy od komentatorów siedzących w tym od lat (często z zona śmialiśmy się do rozpuku z jego fantazji) ... odbieram go jako karierowicza idącego tam gdzie "frukty"......słyszałeś żeby komentował biegi od czasu gdy brakło Justyny/sukcesów? Nie umniejszając jego wiedzy oczywiście, na tematy lekkoatletyczne na ten przykład.

Niekiedy ktoś komuś nie pasuje całkiem bez powodu - sposób mówienia, żartowania, tembr głosu. Nie lubię np. Tomaszewskiego (ojca tez nie trawiłem)... chyba ze względu na sposób mówienia - a przecież kopalnia wiedzy.

Pozdrawiam serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Vickhoff doznała złamania kości piszczelowej oraz strzałkowej. Teraz Norweżkę czeka operacja oraz długa i żmudna rehabilitacja. W podobnym stanie znajduje się także Schneeberger. Austriaczka najprawdopodobniej złamała kostkę goleni. Jej występy w tym sezonie są już wykluczone." (http://www.tvn24.pl)

ale się dziewczyny urządziły ☹️

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kibicowałem Marynie. Pewnie pół Zakopanego tam krzyczało.  Przed swoimi, to dodatkowa presja. Ładnie jeździ. Ale licza się wyniki. Mam prywatna analizę błędu. Ostatnie bramki do mety. Już dość plasko. Puszcza się narty, by jechały. Sił już brakuje. Minimalne spóżnienie skrętu i brakuje kilkadziesiąt cm, by nie wpakować się między tyczki....No cóż!  Zawodowe narty to gra błędów. Jak się ogląda transmisje.  Tylko najlepsi robią  ich najmniej. Ale każdemu się zdarzają.  Maryna jeździ bardzo ładnie technicznie.  Tu chyba nic nie brakuje. Teraz jest kwestią jej psychiki, czy się usadowi przez kilka następnych lat,  w tej piętnasce na stałe. A może jeszcze  i w supegigancie?  Byłby to silny bodziec dla trenujących dziewcząt w naszym kraju. Widzę ich coraz więcej na Mosornym.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ehhh, zjazdy i supergiganty na finałach w Lenzerheide odwołane.

Oznacza to że na 99% kryształową kulę zdobędzie Vlhova co akurat mnie nie cieszy.
Pinturault również z większymi szansami niż Odermatt na triumf w klasyfikacji generalnej.

Słaby koniec sezonu bez możliwości sprawiedliwej rywalizacji o główny cel. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...