Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Nie znalazłem takiego tematu, więc w sumie nie wiem czy jest to dozwolone, bo potencjał na prymitywny marketing szeptany ogromny, ale zaryzykuję...

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone biura organizujące wyjazdy narciarskie w sezonie? Chodzi mi o takie, które:

- jest nastawione na jazdę na nartach, a nie chlanie wódy i przebieranie się w pluszowe kombinezony na stok

- zapewnia transport, zakwaterowanie i karnet i w zasadzie tyle. nie potrzebuję dodatkowego organizowania czasu, integracji, i tym podobnych

- startuje z Warszawy lub przez nią przejeżdża

- zachowało się godnie podczas koronawirusowych perturbacji, tzn. nie umywało rąk i udawało, że odwołany wyjazd to wyłącznie problem uczestników

Znajdzie się coś takiego?

W dniu 22.09.2020 o 13:42, mnrdov napisał:

Nie znalazłem takiego tematu, więc w sumie nie wiem czy jest to dozwolone, bo potencjał na prymitywny marketing szeptany ogromny, ale zaryzykuję...

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone biura organizujące wyjazdy narciarskie w sezonie? Chodzi mi o takie, które:

- jest nastawione na jazdę na nartach, a nie chlanie wódy i przebieranie się w pluszowe kombinezony na stok

- zapewnia transport, zakwaterowanie i karnet i w zasadzie tyle. nie potrzebuję dodatkowego organizowania czasu, integracji, i tym podobnych

- startuje z Warszawy lub przez nią przejeżdża

- zachowało się godnie podczas koronawirusowych perturbacji, tzn. nie umywało rąk i udawało, że odwołany wyjazd to wyłącznie problem uczestników

Znajdzie się coś takiego?

Generalnie tego typu wyjazdy to nie moja bajka, ALE byłem raz jeden w uwielbianym przez Polaków Livigno z biurem, które nazywa się JAFI Sport. Co prawda ja korzystałem z dojazdu własnego i dodatkowo zależało mi jednak na zorganizowaniu czasu dla mojej wtedy pewnie 6-cio lub 7-letniej córki, więc miałem trochę inne nastawienie niż Ty, ale uważam że - organizacyjnie było to naprawdę fajnie ogarnięte i moje doświadczenie jest bardzo pozytywne dlatego ich polecam. 

• Like 1

Jeśli też mogę prosić, to będę wdzięczny.

A z innej beczki. Co myślicie o nadchodzącym sezonie? Zacząłem się powoli rozglądać w ofertach, ale gdzieś z tyłu głowy siedzi mi to, że znowu mogą coś pozamykać i trzeba będzie się użerać z biurem. Chciałem znaleźć takie, które zapewni mi jedynie hotel, a dojadę sam. Nawet dostałem namiary na takowe, ale poczytałem kilka opinii pocovidowych i już tak wesoło nie jest. Nie wiadomo co robić. Szukać noclegu na własną rękę? Jeśli tak, to są jakieś sprawdzone strony, nie licząc bookingu?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EpokaLodowcowa
      Witam,
      Szukam kontaktu do osób które miały jechać na wyjazd do Francji organizowany przez
      Gringo - Snowball do Serre Chevalier ( umowa podpisana z ABC-Holiday )
      w terminie 13.03.2020 - 21.03.2020

Wyjazd był ogłaszany tutaj:
      http://gringo.pl/www/strona/574.htmloraz na profilu FB snowball

Pokreślam szukam kontaktu do osób które miały jechać na ten konkretny wyjazd.

Wróć do Relacje z wyjazdów · Następny nieczytany temat →
    • By moloo
      Cześć,
      Mamy zarezerwowany 4 osobowy apartament w Mallnitz w terminie od 19-22.03 - blisko centrum, wieczorem można wyskoczyć na miasto.
      Apartament w Haus JoLoMo 
      Mamy dwa wolne miejsca - jedziemy w dwójkę.
      Koszt całości 1 160 zł / 4 = 290 zł
      Jedzenie we własnym zakresie.
      Wyjazd w nocy z 18/19 - jazda dwa dni na Moltku (20km) i dwa dni na Angokelu (2,7 km) - no chyba, że któryś będzie miał dużo lepsze warunki.
      Wyjazd - fajnie byłoby się spakować do 1 auta - z Bielska - Białej.
      Myślę, że zrobimy około 1 600 km + winiety.
    • By moloo
      Ktoś na Chopok by się nie wybrał z BB w niedzielę ?
      Chętnie bym pojechał, ale samemu paliwo się nie kalkuluje - niedziela ma być najlepsza pogodowo - po opadzie.
    • By mirekn
      Jadę jutro z Katowic na Pilsko. Wyjazd około 6:30-7:00, powrót tj. wyjazd z P około 14:30-15:00. Mam 2 miejsca i bagażnik na narty. Zabiorę nieodpłatnie zainteresowanych.

Pozdrawiam
      mirekn  
    • By Sportego360
      Cześć,
      Jak korona się nie wzmoże to pod koniec marca chciałbym się wybrać do Austrii i poeksplorować teren między Schladming a Saalbach. 
      Będę szukał stacji średnich, do zjeżdżenia i sfilmowania w ciągu jednego dnia. Wstępny koncept już ma ale chętnie posłucham dobrych rad i zrobię korekty.
      Wyjazd na tydzień - ambitny plan jeżdżenia od soboty do następnej niedzieli. Przy czym pierwszy i ostatni dzień to jakieś pół dnia na stoku.
      Plan:
      - sobota - Hochkar 
      - niedziela - Flachauwinkl
      - poniedzialek - Obertauern
      - wtorek - Zell am See
      - środa - Kaprun
      - czwartek - Saalbach
      - piątek - Kitzbuhel
      - sobota - Kitzsteinhorn
      - niedziela - Schladming
      Dajcie znać co myślicie o tym planie.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...