Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Andora - ceny artykułów spożywczych


ziele_37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planujemy wyjazd na narty/snowboard w styczniu 2021. Co roku jeździmy do Francji i teraz zamarzyła nam się Andora, jednak chcemy dobrze obliczyć koszty wyjazdu ponieważ wyjdzie on raczej drożej niż Francja i nie każdego stać na taki wydatek.

Ceny apartamentów, karnetów, ubezpieczenia, kosztów podróży znamy.

Zastanawiamy się jak z wyżywieniem. Do Francji zawsze zabieramy wszystko ( oprócz pieczywa ) z Polski i sami robimy śniadania/obiady/kolacje. Do Andory jest jednak dalej, planujemy podróż busem w 9 osób i ciężko byłoby nam zabrać tyle spożywki.

Czy orientuje się ktoś jak wyglądają ceny w tamtejszych supermarketach ?

Czy warto zabierać coś z Polski czy kupi się tam w podobnej cenie?

Chodzi nam o takie produkty jak na przykład:

Chleb,

Maslo,

Szynka,

Ser żółty,

Pomidory,

Ziemniaki,

Ryż biały,

Pierś z kurczaka,

Mięso mielone.

Ceny alkoholu znamy :)

Na ogólnych stronach typu ,, ceny w Andorze" itp jest zbyt duża różnica żeby na tej podstawie obliczać koszty  ( chleb różnica między 4 a 7 złotych, pierś z kurczaka różnica między 30 a 60 złotych ), pomyślałem więc że więcej dowiem się na forum od kogoś kto tam był :)

Osobiście byłem w Andorze rok temu przez trzy dni, jednak mieliśmy swój prowiant a w tam kupiłem jedynie dwa litry balantaisa :) nie przyszło mi do głowy że będę chciał tan jechać na narty i żeby sprawdzić ceny :/

Docelowo jeżeli zdecydujemy się na Andorę to mieszkać będziemy w El Tarter.

 

proszę o odpowiedź

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziele_37 napisał:

mieszkać będziemy w El Tarter.

Doskonałe miejsce, byłem kilka lat temu na męskim wyjeździe w styczniu.

Tam po lewej stronie zaraz za parkingiem był duży supermarket z licznymi stoiskami reklamowymi,

na których można było się schlać i najeść do syta kiełbasy, sera, słodyczy  - nic nie kupując.

Ceny jakoś nie powalały chociaż pamiętam że był problem z zakupem świeżych jarzyn, owoców i mięsa

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka lat temu w Andorze dokładnie w La Massana, ale mieszkaliśmy w hotelu z wyżywieniem - była to całkiem niedroga opcja, może warto rozważyć. Nie pamiętam w ogóle żebym widział jakiś supermarket spożywczy lub dyskont, jedynie coś w rodzaju delikatesów. No ale zakładam że Wy będziecie samochodem to będziecie mogli podjechać, poszukać. Pod tym linkiem są ceny spożywki w Andorze http://hikersbay.com/prices/andorra?lang=pl.

Tak poza tym, samochodem do Andory - podziwiam, no chyba że nie z Polski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ziele_37 napisał:

Dziękuję za dwa linki. Pod pierwszym nie ma żadnych cen a pod drugim jest kilka produktów o które nie pytałem.

Jakby ktoś orientował się w cenach produktów o które pytałem to będę wdzięczny.

Straszny leń jesteś. Wystarczyło kilka razy kliknąć i masz: https://www.caprabo.ad/embotits-de-porc-i-altres-cuits_c551786/ resztę już sam poszukaj

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

no nie kartofle po 5 zł.

https://www.caprabo.ad/patata-rentada-1-kg_p8165166.htm

to może warto ze 2 worki zabrać do domu zamiast wstrętnego Balentainsa

W Zell w sklepie Billa są worki ziemniaków 5 kilo za 2.49 Euro, czyli 50 centów za kilo. Ile w PL kosztują bo nie pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...