Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wsparcie skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

Sytuacja na rynku turystycznym, jaka jest, pewnie większość z Was się domyśla. Ja straciłem praktycznie wszystkie przychody w marcu, kiedy to wycofane zostały wszystkie kampanie reklamowe. Letnie plany, które zapowiadały się bardzo obiecująco, wirus zdusił zanim jeszcze zaczęły się materializować. 
Sezon zimowy, który jest moim główny źródłem przychodów zapowiada się... trudny, jak nie bardzo trudny. Ale muszę przetrwać, skionline.pl musi przetrwać. A bez Was tego nie da się osiągnąć. 

Dlatego uprzejmie proszę Was o wsparcie!

Nie będę podawał numeru konta bankowego, bo nie to mam na myśli. Choć wiele portali, blogów, kanałów na YouTube właśnie w ten sposób gromadzi środki na działalność. Być może i ja będę zmuszony uruchomić konto na Patronite lub podobnej platformie, ale na razie...

Na ten moment proszę Was o wsparcie w innej formie, która w żaden sposób nie wpłynie na uszczuplenie Waszych portfeli.

1. Na stronie znajdziecie formularz booking.com, jeżeli dokonujecie rezerwacji hoteli w zimie i lecie, na wyjazdy prywatne, czy służbowe, proszę zróbcie to przez formularz na mojej stronie. Może Wasi znajomi planują rezerwację, szepnijcie im słowo, aby przeszli przez skionline.pl Wy nie stracicie na tym żadnych bonusów booking.com, ceny nie będą wyższe, a ja za każdą opłaconą przez Was rezerwację otrzymam drobną prowizję.

2. Każdy z Was ubezpiecza się przed wyjazdem na narty jak i przed letnim wypoczynkiem na słonecznych plażach. Na forum pojawił się formularz ubezpieczenia, który należy do rankomat.pl. Wkrótce będzie na wielu innych podstronach. Macie do wyboru wielu ubezpieczycieli i wiele wariantów ubezpieczeń. Tu zasad jest podobna jak na booking'u. Każda zakupiona przez Wasza polisa będzie wsparciem dla skionline.pl 

3. Reklamy. Nie nakłaniam Was do klikania w reklamy, bo to nie jest etyczne. Ale może Ci z Was, którzy mają włączone AdBloki dodadzą skionline.pl do listy stron, na których reklamy się pojawią. Reklamy na skionline.pl nie są nachalne, nie ma pop-up'ów zasłaniających ekran. Banery, to jedno z głównych źródeł moich przychodów, a blokowanie ich powoduje, że ja nie zarabiam.

4. Kanał na YouTube. To moje najmłodsze dziecko, które wchodzi w trzeci sezon życia. Jeżeli moje Vlogi są dla Was interesujące, uważacie, że warto je obejrzeć, że Wasi znajomi powinni je zobaczyć, oglądajcie i polecajcie. Tam przy filmach też pojawiają się reklamy, które grosik, po grosiku składają się na kolejne złotówki. Oglądając moje Vlogi, też mnie wpieracie

To tyle. Dziękuję za zrozumienie i będę Wam wdzięczny za każdą rezerwację, za każdą polisę, za każde wyświetlenie reklamy, za każde obejrzenie vloga.

Jacek / skionline.pl

  • Like 15
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, surfing napisał:

Na początek wyłączyłem Adblock

Faktycznie wyprzedaż cebulek -30 % :P   @JC jak najbardziej zakupię ubezpieczenie na najbliższy wyjazd przez Skionline, ale kurczę nie widzę nigdzie takiej możliwości... Gdzie tego szukać ? Na stronie głównej widzę booking, newsletter i reklamy :/ 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasazer85 napisał:

Faktycznie wyprzedaż cebulek -30 % :P   @JC jak najbardziej zakupię ubezpieczenie na najbliższy wyjazd przez Skionline, ale kurczę nie widzę nigdzie takiej możliwości... Gdzie tego szukać ? Na stronie głównej widzę booking, newsletter i reklamy :/ 

W tym momencie ubezpieczenie możesz rezerwować ze strony głównej Forum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JC napisał:

Sytuacja na rynku turystycznym, jaka jest, pewnie większość z Was się domyśla. Ja straciłem praktycznie wszystkie przychody w marcu, kiedy to wycofane zostały wszystkie kampanie reklamowe. Letnie plany, które zapowiadały się bardzo obiecująco, wirus zdusił zanim jeszcze zaczęły się materializować. 
Sezon zimowy, który jest moim główny źródłem przychodów zapowiada się... trudny, jak nie bardzo trudny. Ale muszę przetrwać, skionline.pl musi przetrwać. A bez Was tego nie da się osiągnąć. 

..będzie dobrze Jacku - sam jestem mocno związany z branżą turystyczna z ta różnicą ze u mnie wyniki całorocznej pracy pojawiają się wiosna i latem. W kwietniu i maju kalkulowałem wiec ile czasu dam rade "przeżyć" przy zerowych obrotach ewentualnie jakie ruchy podjąć żeby nie zmarnować wieloletniej pracy i zminimalizować straty.

Teraz okazało się ze "wynik meczu" jest niezły aczkolwiek był to okres bardzo zwariowany.

Wniosek jest taki ze ludzie nie wytrzymają w domu zbyt długo bez względu na jakiekolwiek koszty, w tym zdrowotne. 

..zima będzie dobra, trochę inna ale dobra...zobaczycie  👍

(korzystam z booking czasem - będę pamiętał - w ios prawdopodobnie można taki skrót zrobić żeby strona się odpaliła przez skionline, zastąpiło by to app booking)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na trochę szczerości. 

 

Kiedyś zależało mi na tym forum. Przebywanie tu sprawiało mi nawet przyjemność. Ale to się zmieniło. 

Rotacja useròw jak turystów na Floriańskiej. Nie dzieje się to bez powodu. 

Poznałem tu mega ludzi, a wielu z nich w realu. Ludzi z którymi od lat utrzymuje kontakt i staram się przy każdej okazji pojeździć razem na nartach. 

Ale poznałem ich bo sami te spotkania czy wyjazdy sobie zorganizowaliśmy.

Staraliśmy się umocnić więź forumowa bo czuliśmy się częścią tego wszystkiego.

Ale bez useròw nie ma forum.

Jacku, co ostatnio zorganisowaleś dla useròw ?

Edytowane przez artix
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jeeb napisał:

portal to nie biuro podróży

Cześć  

A szkoda, choć nie mówię żeby była , ale ma ku temu możliwości organizacji powiedzmy corocznego wyjazdu dla wyjadaczy jak i nowych użytkowników tego forum. Świetna forma zarobkowa jeżeli ktoś ma wejścia w hotele , ośrodki itp. Wystarczy podać kierunek np Austria termin, cenę, koszt pobytu i sadze ze śmiało 50 osób lub więcej raz w sezonie na takie specjalnie organizacyjny przez skionline wypad bu się znalazło . Każdy by coś zyskał a Skionline troche kasy na dalsza działalność . 
 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artix napisał:

Zatem mógł bym napisać "nie mam zamiaru nic bookowac przez skionline" czego nie myślę robić.

O to ci chodziło? 

Zatem napisz @artixproszę

co konkretnie     Twoim zdaniem miał by zorganizować Jacek?

Kulig ? świniobicie ? pieczenie barana ?

 

53 minuty temu, Victor napisał:

ale ma ku temu możliwości organizacji powiedzmy corocznego wyjazdu dla wyjadaczy jak i nowych użytkowników tego forum. Świetna forma zarobkowa jeżeli ktoś ma wejścia w hotele , ośrodki itp.

@Victor to już było kilka lat temu - zaproszenie Jacka do wyjazdu w Pireneje zostało delikatnie pisząc …...…….   (powiedzmy że nie doszedł do skutku)

Edytowane przez Jeeb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artix napisał:

Czas na trochę szczerości. 

 

Kiedyś zależało mi na tym forum. Przebywanie tu sprawiało mi nawet przyjemność. Ale to się zmieniło. 

Rotacja useròw jak turystów na Floriańskiej. Nie dzieje się to bez powodu. 

Poznałem tu mega ludzi, a wielu z nich w realu. Ludzi z którymi od lat utrzymuje kontakt i staram się przy każdej okazji pojeździć razem na nartach. 

Ale poznałem ich bo sami te spotkania czy wyjazdy sobie zorganizowaliśmy.

Staraliśmy się umocnić więź forumowa bo czuliśmy się częścią tego wszystkiego.

Ale bez useròw nie ma forum.

Jacku, co ostatnio zorganisowaleś dla useròw ?

Takie podejście mnie zadziwia zawsze i wszędzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

Cześć  

A szkoda, choć nie mówię żeby była , ale ma ku temu możliwości organizacji powiedzmy corocznego wyjazdu dla wyjadaczy jak i nowych użytkowników tego forum. Świetna forma zarobkowa jeżeli ktoś ma wejścia w hotele , ośrodki itp. Wystarczy podać kierunek np Austria termin, cenę, koszt pobytu i sadze ze śmiało 50 osób lub więcej raz w sezonie na takie specjalnie organizacyjny przez skionline wypad bu się znalazło . Każdy by coś zyskał a Skionline troche kasy na dalsza działalność . 
 

pozdrawiam

..no tak tylko w obecnych czasach utrzymanie biura podróży wymaga nielada samozaparcia i sporo szczęścia a rozruch nowego biura (czy jakiejkolwiek podobnej działalności) to szaleństwo.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexi napisał:

..no tak tylko w obecnych czasach utrzymanie biura podróży wymaga nielada samozaparcia i sporo szczęścia a rozruch nowego biura (czy jakiejkolwiek podobnej działalności) to szaleństwo.. 

...ale ja nie pisałem o tym...złe mnie zrozumiałeś .

Chodzi mi raczej o wynajęcie -powiedzmy całego hotelu i stworzenie konkurencyjnej oferty właśnie w stosunku do biura podróży dla użytkowników skionline. Wiesz ,znam fora np motoryzacyjne (nie będę wymieniał które ) które organizują tak zwane złoty weekendowe . W te Imprezy naprawdę ciężko się dostac bo są jakieś wytyczne kto może kto nie(chodzi tu bardziej o ocenę auta) . Fani modelu maja odskocznie weekendowa od codzienności przy dobrej zabawie a organizator zarabia przy tym naprawdę dobra sumę. 

33 minuty temu, Jeeb napisał:

zaproszenie Jacka do wyjazdu w Pireneje zostało delikatnie pisząc …...…….

Wiesz, nie wiem jak kiedyś było ,może to czasy bez 500+ i 13 emerytury 😂 

 

...a tak szczerze to cena mogła być nie konkurencyjna z oferta właśnie biur podróży w danym czasie organizowania tego wyjazdu ... np 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Victor napisał:

Wiesz ,znam fora np motoryzacyjne (nie będę wymieniał które ) które organizują tak zwane złoty weekendowe .

ależ przecież użytkownicy na tym forum tez sami potrafili się skrzyknąć w lecie czy zimie z tego co czytałem - potrzebna inwencja tylko - kombinuj ...będę Ci kibicował  🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexi napisał:
9 minut temu, Victor napisał:

 

ależ przecież użytkownicy na tym forum tez sami potrafili się skrzyknąć w lecie czy zimie z tego co czytałem - potrzebna inwencja tylko - kombinuj ...będę Ci kibicował  

Wiesz ,co innego skrzyknąć paru chłopaków na weekend a co innego organizacja pod nazwa skionline ! 

 

16 minut temu, artix napisał:

zawody typu puchar Skionline,

I trafiony w punkt moim skromnym zdaniem 

 

A tak bardzo szczerze to @JC powinieneś się mocno zastanowić nad taka organizacja imprezy przy swoich znajomościach personalnych . Przy wynajaciu hotelu można uzyskać naprawdę duże profity a nast stworzenie oferty dla chętnych forumowiczów i np ich rodzin . Jestem pewny ze jest to wykonalne . To oczywiście przyszłość ... 

 

a póki co,

21 godzin temu, JC napisał:

Być może i ja będę zmuszony uruchomić konto na Patronite lub podobnej platformie

z chęcią wpłacę pare € 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Victor napisał:

A tak bardzo szczerze to @JC powinieneś się mocno zastanowić nad taka organizacja imprezy przy swoich znajomościach personalnych . Przy wynajaciu hotelu można uzyskać naprawdę duże profity a nast stworzenie oferty dla chętnych forumowiczów i np ich rodzin . Jestem pewny ze jest to wykonalne . To oczywiście przyszłość ... 

Niestety, nie wolno mi organizować wyjazdów na narty, bo nie mam licencji biura podróży. Szkoły narciarskie, które organizują takie wyjazdy, w większości robią to omijając trochę przepisy. Czyli wykupujesz szkolenie, bo to im wolno, a nocujesz w hotelu wskazanym przez szkołę :). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, artix napisał:

Czas na trochę szczerości. 

 

Kiedyś zależało mi na tym forum. Przebywanie tu sprawiało mi nawet przyjemność. Ale to się zmieniło. 

Rotacja useròw jak turystów na Floriańskiej. Nie dzieje się to bez powodu. 

Poznałem tu mega ludzi, a wielu z nich w realu. Ludzi z którymi od lat utrzymuje kontakt i staram się przy każdej okazji pojeździć razem na nartach. 

Ale poznałem ich bo sami te spotkania czy wyjazdy sobie zorganizowaliśmy.

Staraliśmy się umocnić więź forumowa bo czuliśmy się częścią tego wszystkiego.

Ale bez useròw nie ma forum.

Jacku, co ostatnio zorganisowaleś dla useròw ?

Masz prawo do takiego podejścia. Mogę się z nim nie zgadzać, ale je szanuję.
Ja nie poprosiłem Ciebie o pieniądze. Wtedy mógłbyś napisać, to co napisałeś. Nawet Patronite opiera się na dobrowolnych datkach osób, którym działalność osoby podoba się i mają ochotę ją wesprzeć. CI, którym się nie podoba po prostu nie płacą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zaruski napisał:

Frajdę Adminowi sprawia cenzurowanie użytkowników i są efekty.🥺

Bzdura, nie można tak bardzo upraszczać. Gdy JC skasuje obraźliwe posty usera pokroju Kodomita to źle i ktoś się oburza, a gdy pozostawi na forum to też źle i ktoś się oburza. W tej materii JC jest między młotem a kowadłem, bo niestety niektórzy użytkownicy rezygnują z aktywności widząc bardzo chamskie kłótnie na forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, artix napisał:

Kiedyś zależało mi na tym forum. Przebywanie tu sprawiało mi nawet przyjemność. Ale to się zmieniło. 

Rotacja useròw jak turystów na Floriańskiej. Nie dzieje się to bez powodu. 

Poznałem tu mega ludzi, a wielu z nich w realu. Ludzi z którymi od lat utrzymuje kontakt i staram się przy każdej okazji pojeździć razem na nartach. 

Ale poznałem ich bo sami te spotkania czy wyjazdy sobie zorganizowaliśmy.

Staraliśmy się umocnić więź forumowa bo czuliśmy się częścią tego wszystkiego.

Ale bez useròw nie ma forum.

Jacku, co ostatnio zorganizowałeś dla useròw ?

@artix :D A ja myślałem, że już mnie masz dość i moich żartów z Twoich damskich nart ;) Rajli, czy cóś takiego ;) :D 

A tak na serio, to Artur, myślę, że jesteś zbyt wymagający od użytkowników forum, od Jacka? Tak głębiej jak się zastanowisz, to pewnie trudno Ci będzie to zdefiniować dokładnie, bo to co piszesz, to, sorry... marudzenie.

Użytkownicy odchodzą z forum, bo?... I tu przykład: rozmawiałem wiele razy z @johnny_narciarz dlaczego nie pisze już na skionline? Kilkakrotnie w jego odpowiedzi nie słyszałem żadnego narzekania, po prostu przestał pisać - przynajmniej mi nie podał konkretnego powodu. Pewnie podobnie jak to się dzieje, np. w pracy - wypalił się. Na pytanie, czy wróci do pisania tutaj? Nie zaprzeczył. Liczę więc, że wróci :) 

Oczekujesz od @JCorganizacji zlotów, zebrań... to Ci przypomnę - w ostatnim sezonie był przez niego zorganizowany test Fishera w Szczyrku...i co? Na palcach jednej ręki można napisać kto się pojawił. Sam z Paulą nie przyjechałem, bo coś mi wypadło, a z reguły pozytywnie odpowiadam na takie inicjatywy.

Chcesz drugi przykład: było zaproszenie na Targi, bodajże Snowexpo, na Narodowym, Jacek załatwił nawet sporo darmowych biletów... kto się zjawił? Ja, Paula, @Bumer@marionen @leitner i z tego co pamiętam... nikt więcej...

Sam organizowałem nasze spotkania - kilka się udało, było świetnie! Ale wiem, że to niestety mega trudne i na sukces złożyło się wiele czynników.

Kilka razy próbowałem skrzyknąć kilku Chłopa na narty w Alpy...udało się też 2, 3 razy... i? Zdechło :( 

Trudny temat.

Można wrócić do tych praktyk...ale na pewno nie pisząc i nie udzielając się na forum, nie pomagasz.

A mi brakuje naszych przepychanek słownych ;) 

Pozdro Stary!!!

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Masz prawo do takiego podejścia. Mogę się z nim nie zgadzać, ale je szanuję.
Ja nie poprosiłem Ciebie o pieniądze. Wtedy mógłbyś napisać, to co napisałeś. Nawet Patronite opiera się na dobrowolnych datkach osób, którym działalność osoby podoba się i mają ochotę ją wesprzeć. CI, którym się nie podoba po prostu nie płacą. 

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego że nie prosisz o wsparcie finansowe. Tak nisko Cię nie oceniam. Natomiast wsparcie jakiego oczekujesz było by napewno dużo większe gdyby forum działało jako jedna wielka rodzina narciarska. No ale może się mylę... Pożyjemy zobaczymy.

Pozostaje mi życzyć Ci aby biznes utrzymał się na powierzchni i przetrwał ten kryzys jaki spowodował wirus. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marboru napisał:

@artix :D A ja myślałem, że już mnie masz dość i moich żartów z Twoich damskich nart ;) Rajli, czy cóś takiego ;) :D 

A tak na serio, to Artur, myślę, że jesteś zbyt wymagający od użytkowników forum, od Jacka? Tak głębiej jak się zastanowisz, to pewnie trudno Ci będzie to zdefiniować dokładnie, bo to co piszesz, to, sorry... marudzenie.

Użytkownicy odchodzą z forum, bo?... I tu przykład: rozmawiałem wiele razy z @johnny_narciarz dlaczego nie pisze już na skionline? Kilkakrotnie w jego odpowiedzi nie słyszałem żadnego narzekania, po prostu przestał pisać - przynajmniej mi nie podał konkretnego powodu. Pewnie podobnie jak to się dzieje, np. w pracy - wypalił się. Na pytanie, czy wróci do pisania tutaj? Nie zaprzeczył. Liczę więc, że wróci :) 

Oczekujesz od @JCorganizacji zlotów, zebrań... to Ci przypomnę - w ostatnim sezonie był przez niego zorganizowany test Fishera w Szczyrku...i co? Na palcach jednej ręki można napisać kto się pojawił. Sam z Paulą nie przyjechałem, bo coś mi wypadło, a z reguły pozytywnie odpowiadam na takie inicjatywy.

Chcesz drugi przykład: było zaproszenie na Targi, bodajże Snowexpo, na Narodowym, Jacek załatwił nawet sporo darmowych biletów... kto się zjawił? Ja, Paula, @Bumer@marionen @leitner i z tego co pamiętam... nikt więcej...

Sam organizowałem nasze spotkania - kilka się udało, było świetnie! Ale wiem, że to niestety mega trudne i na sukces złożyło się wiele czynników.

Kilka razy próbowałem skrzyknąć kilku Chłopa na narty w Alpy...udało się też 2, 3 razy... i? Zdechło :( 

Trudny temat.

Można wrócić do tych praktyk...ale na pewno nie pisząc i nie udzielając się na forum, nie pomagasz.

A mi brakuje naszych przepychanek słownych ;) 

Pozdro Stary!!!

Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...