Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wsparcie skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Victor napisał:

Jeżeli piszesz o Kazimierzu Dolnym służę pomocą to mój rodzinny dom ,choć nie mieszkam na miejscu to kwestia kilku telefonów żeby ogarnąć bazę noclegowa a

i naprawdę uważasz że spotkanie kilku zgredów na narciarskim zadupiu w jakikolwiek sposób może wpłynąć na poprawę sytuacji finansowej firmy JC MEDIA ?

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, JC napisał:

Powiało optymizmem 

Na live próbowałem wysłać 10 ojro. Co z tego, że mam skonfigurowany Google Pay, YT i tak poprosił mnie o dane karty, no to podałem, potem poprosił o dane adresowe, też podałem i na końcu czepił się, że nie zgadzają się z danymi GPS (kraj się nie zgadza, zip jest nie taki) i nie mogłem nic wysłać, dlatego właśnie napisałem o dodaniu mniej kłopotliwych sposobów na zrobienie donacji.

Edytowane przez Ziemowit
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jeeb napisał:
23 godziny temu, Victor napisał:

 

i naprawdę uważasz że spotkanie kilku zgredów na narciarskim zadupiu w jakikolwiek sposób może wpłynąć na poprawę sytuacji finansowej firmy JC MEDIA ?

Gdybys przyjechał z wnuczka,córka ,żona,babcia i sąsiadka oraz tak by zrobiło ze 20 to może jakiś profit @JC by miał a tak to będzie ślizg po tyczkach,flaszka wieczorna i do domu 😉

pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Victor napisał:

Gdybys przyjechał z wnuczka,córka ,żona,babcia i sąsiadka oraz tak by zrobiło ze 20 to może jakiś profit @JC by miał a tak to będzie ślizg po tyczkach,flaszka wieczorna i do domu 😉

pozdrawiam

Dlatego w kontekście całego tego tematu i sytuacji JC Media niekoniecznie widzę sens dołożenia tych paru ostrzejszych zwrotów w wykonaniu między innym artix-a, że nic się nie robi dla userów. Zloty są bardzo miłe, ale jak kilkanaście osób przy flaszcze po nartowaniu miałoby zwiększyć obroty firmy, bo chyba o tym mowa. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę Panowie, że wy w ogóle nie czaicie o co chodzi w takich spotkaniach/wyjazdach. 

Komentarze są takie jakbyście nie mieli w ogóle, żadnych znajomych ani środowisk (celowo piszę środowisk a nie środowiska!) w których żyjecie i się realizujecie. Ja na przykład bardzo często organizując tego typu duże spotkania wyjazdy zabieram ze sobą paru znajomych - tak z piętnaście, dwadzieścia osób. Pozostała część to też są zazwyczaj jakieś grupy czy grupki bo rzadko kto chce być "sam" w tak dużej grupie. Ważne, żeby ludzie nie byli hermetyczni, żeby łączyć i szybko ich ze sobą poznawać, żeby wskazywać jednym zalety drugich i odwrotnie. Wtedy integracja następuje momentalnie i wszyscy dążą do przedłużenia a nie skrócenia czasu a to już sukces. 

Celem zawsze powinna być dobra zabawa a przy okazji coś tam się robi...

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mitek napisał:

Celem zawsze powinna być dobra zabawa a przy okazji coś tam się robi...

Tak, masz 200% racji. Zauważ jednak, że temat jest głównie o tym skąd wziąć na ZUS i US, stąd takie komentarze jak wyżej.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ziemowit napisał:

Tak, masz 200% racji. Zauważ jednak, że temat jest głównie o tym skąd wziąć na ZUS i US, stąd takie komentarze jak wyżej.

Cześć

Cenię bardzo Jacka i podziwiam wieloletnią i konsekwentną realizację wizji jaką w latach '90 stworzył. Ale... - jak wielokrotnie podkreślałem - nie identyfikuje się z żadnym internetowym bytem ani działalnością. Jacek - musi sobie sam poradzić z problemami na jakie napotkał bo takie są realia biznesu i nie wątpię, ze da radę. 

W swoim życiu zawodowym miałem różne koleje losu a ślady niektórych błędnych decyzji piętnują moje życie do dzisiaj choć, nikt nawet o tym nie wie bo tak naprawdę dobra zabawa była i jest nadrzędnym celem w moim życiu.

Zapewniam, że fajnie i wesoło może być nawet jak się negocjuje układ ratalny w ZUSie. ;)

Tyle w temacie. A co do spotkań czy innych forumowych integracji - jak tylko czas pozwoli wchodzę w to organizacyjnie.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Jacek - musi sobie sam poradzić z problemami na jakie napotkał bo takie są realia biznesu i nie wątpię, ze da radę. 

Fragment z pierwszego postu:

Cytat

Sezon zimowy, który jest moim główny źródłem przychodów zapowiada się... trudny, jak nie bardzo trudny. Ale muszę przetrwać, skionline.pl musi przetrwać. A bez Was tego nie da się osiągnąć. 

Turystyka to taka branża, że w dobie blokad, zakazów i koronastrachu "sam" to może być mega trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jeeb napisał:

i naprawdę uważasz że spotkanie kilku zgredów na narciarskim zadupiu w jakikolwiek sposób może wpłynąć na poprawę sytuacji finansowej firmy JC MEDIA ?

Co ma piernik do wiatraka? (czytaj WZF Forumowe z Firmą Jacka) @Jeeb, czy czasami myślisz, co Ty wypisujesz na forum?

A Zgredem, przynajmniej ze względu na to jak się zachowujesz na forum, to chyba jesteś Ty :D 

Inni w odróżnieniu do Ciebie, mimo tego, że na karku mają wiele lat, to w sercu młodość. A Ty co? Zombie? :D 

12 godzin temu, Plywak napisał:

To spotkanie sie nie uda. Raz, ze epidemia odwolala sezon, dwa, ze sniegu na nizinach nie bedzie.

W Kamieńsku ośrodek od chyba dwóch lat był unieruchomiony, w świętokrzyskim i lubelskim mimo słabej zimy coś tam można było pojeździć. Jestem dobrej myśli, że zima, ta która przed nami będzie lepsza :) 

@Plywakbyłoby fajnie gdybyś się zjawił jak przyjdzie co do czego :) 

3 godziny temu, Victor napisał:

Gdybys przyjechał z wnuczka,córka ,żona,babcia i sąsiadka oraz tak by zrobiło ze 20 to może jakiś profit @JC by miał a tak to będzie ślizg po tyczkach,flaszka wieczorna i do domu 😉

 

:D niezłe jaja :D 

2 godziny temu, Mitek napisał:

Widzę Panowie, że wy w ogóle nie czaicie o co chodzi w takich spotkaniach/wyjazdach. 

Komentarze są takie jakbyście nie mieli w ogóle, żadnych znajomych ani środowisk (celowo piszę środowisk a nie środowiska!) w których żyjecie i się realizujecie. Ja na przykład bardzo często organizując tego typu duże spotkania wyjazdy zabieram ze sobą paru znajomych - tak z piętnaście, dwadzieścia osób. Pozostała część to też są zazwyczaj jakieś grupy czy grupki bo rzadko kto chce być "sam" w tak dużej grupie. Ważne, żeby ludzie nie byli hermetyczni, żeby łączyć i szybko ich ze sobą poznawać, żeby wskazywać jednym zalety drugich i odwrotnie. Wtedy integracja następuje momentalnie i wszyscy dążą do przedłużenia a nie skrócenia czasu a to już sukces. 

Celem zawsze powinna być dobra zabawa a przy okazji coś tam się robi...

Dokładnie - kwintesencja takich spotkań :) 

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Tyle w temacie. A co do spotkań czy innych forumowych integracji - jak tylko czas pozwoli wchodzę w to organizacyjnie.

Dzięki @Mitek, zrobimy więc to razem :) Co dwóch, to nie jeden :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marboru napisał:

Co ma piernik do wiatraka? (czytaj WZF Forumowe z Firmą Jacka) @Jeeb, czy czasami myślisz, co Ty wypisujesz na forum?

A Zgredem, przynajmniej ze względu na to jak się zachowujesz na forum, to chyba jesteś Ty :D 

Inni w odróżnieniu do Ciebie, mimo tego, że na karku mają wiele lat, to w sercu młodość. A Ty co? Zombie? :D 

W Kamieńsku ośrodek od chyba dwóch lat był unieruchomiony, w świętokrzyskim i lubelskim mimo słabej zimy coś tam można było pojeździć. Jestem dobrej myśli, że zima, ta która przed nami będzie lepsza :) 

@Plywakbyłoby fajnie gdybyś się zjawił jak przyjdzie co do czego :) 

:D niezłe jaja :D 

Dokładnie - kwintesencja takich spotkań :) 

Dzięki @Mitek, zrobimy więc to razem :) Co dwóch, to nie jeden :) 

Cześć

Jeeb jest na etapie nazywania córki swoich dzieci "wnusią" a to ewidentny objaw zezgredzenia.

Kamieńsk jest raczej bez szans. Sam tam kiedyś negocjowałem (w o niebo lepszych dla  ośrodka czasach) i zaproponowane przez nich ceny i warunki były takie, że taniej byłoby wynająć śmigłowiec i latać na szczyt góry Kamieńsk z ekipą. 

Wymienione przez Mariusza świętokrzystkie górki w zeszłym sezonie dały dowód, że nawet jak nie ma w ogóle zimy, śniegu, wody, narciarzy i nie wiem czego jeszcze to da się zrobić idealny stok, utrzymywać go półtora miesiąca i czekać licząc na to, że może jakiś kosmita zabłądzi...

OK. Zaczynam myśleć o sprawie a to wiesz... sam rozruch systemów trochę trwa.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Victor napisał:

Gdybys przyjechał z wnuczka,córka ,żona,babcia i sąsiadka oraz tak by zrobiło ze 20 to może jakiś profit @JC by miał a tak to będzie ślizg po tyczkach,flaszka wieczorna i do domu 😉

pozdrawiam

fajnie by było ale na dzień dzisiejszy i następne 2-3 sezony musiał bym jechać w jedną stronę co najmniej 1000 kilometrów.

W tego typu imprezach biorę udział 1 w tygodniu, zawsze w środę po pracy spotykam się z grupą zapaleńców, ich dziećmi i wnukami. Zabezpieczamy trasę, stawiamy tyczki - dzieci i część dorosłych trenuje a reszta siedzi sobie przy napojach bezalkoholowych w knajpie.  Raz w roku organizujemy zawody dla ok. 100 uczestników. 2 razy do roku jest dłuższy wyjazd w Alpy. Nikt nie ma na tym żadnego profitu, mamy wprawdzie zaprzyjaźniony sklep narciarski, który sponsoruje nagrody i ustawia w czasie zawodów baner reklamowy ale oni też na tym żadnego interesu nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jeeb napisał:

W tego typu imprezach biorę udział 1 w tygodniu, zawsze w środę po pracy spotykam się z grupą zapaleńców, ich dziećmi i wnukami. Zabezpieczamy trasę, stawiamy tyczki - dzieci i część dorosłych trenuje a reszta siedzi sobie przy napojach bezalkoholowych w knajpie.  Raz w roku organizujemy zawody dla ok. 100 uczestników. 2 razy do roku jest dłuższy wyjazd w Alpy. Nikt nie ma na tym żadnego profitu, mamy wprawdzie zaprzyjaźniony sklep narciarski, który sponsoruje nagrody i ustawia w czasie zawodów baner reklamowy ale oni też na tym żadnego interesu nie robią.

Mistrz Forum, Mistrz narciarstwa, a na dodatek doskonały organizator 😮 

@Jeeb jesteś moim Idolem :D 

Edytowane przez marboru
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, marboru napisał:

Mistrz Forum, Mistrz narciarstwa, a na dodatek doskonały organizator 😮 

@Jeeb jesteś moim Idolem :D 

Skoro Jeeb co roku organizuje zawody dla 100 osób i nikt tu o tym nie wiedział, to może to zupełnie inne, pozaforumowe środowiska narciarskie... :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ziemowit napisał:

Skoro Jeeb co roku organizuje zawody dla 100 osób i nikt tu o tym nie wiedział, to może to zupełnie inne, pozaforumowe środowiska narciarskie... :)

w tym sezonie miały być 26. września ale niestety ze względu na COVIDa zostały odwołane,

jak masz ochotę wystartować w przyszłym sezonie to przyślę Tobie zaproszenie

ps.

jestem tylko jednym z organizatorów

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jeeb napisał:

fajnie by było ale na dzień dzisiejszy i następne 2-3 sezony musiał bym jechać w jedną stronę co najmniej 1000 kilometrów.

W tego typu imprezach biorę udział 1 w tygodniu, zawsze w środę po pracy spotykam się z grupą zapaleńców, ich dziećmi i wnukami. Zabezpieczamy trasę, stawiamy tyczki - dzieci i część dorosłych trenuje a reszta siedzi sobie przy napojach bezalkoholowych w knajpie.  Raz w roku organizujemy zawody dla ok. 100 uczestników. 2 razy do roku jest dłuższy wyjazd w Alpy. Nikt nie ma na tym żadnego profitu, mamy wprawdzie zaprzyjaźniony sklep narciarski, który sponsoruje nagrody i ustawia w czasie zawodów baner reklamowy ale oni też na tym żadnego interesu nie robią.

Nie chrzań chłopie. Jesteś tak estrawertyczny, że jak Ty czy ktokolwiek nawet otarłby się o tyczkę to już byłby na ten temat filmik itd. Przecież śledzę KN od lat regularnie, prawda?

Po co pisać takie bzdety.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...