Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wsparcie skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Jeeb napisał:

Może trzeba było wysłać w PLN a nie ojro ?

albo PayPal  ?

 

Wyboru waluty i kraju nie miałem. Robiłem to na tablecie 10.5 S6. Paypal mam i YT równierz mi zablokował dokończenie transakcji za niezgodność adresu z krajem. :) Różni youtuberzy korzystają z alternatyw, gdzie można przez PayPal, PayU, Google Pay, SMS i dane z karty wysłać ten donejt. Ponadto YT sporą część donejtu inkasuje dla siebie, mają najwyższą prowizję ze wszystkich platform. Naprawdę nie wiem dlaczego nie rozwiążą tego jak na Twitch, gdzie jest wiele sposobów donejtowania i mniejsza prowizja. Donejtowanie na YT w ogóle nie zachęca by skorzystać z tej opcji.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Myślę,że gdyby Pan Admin bardziej ambitnie podszedł do tematu imprez integracyjnych,to wsparcie przyszłoby samo.

Pozwole sobie przywołać pewien model-mój kolega,właściciel dużej firmy logistycznej,organizuje od kilku lat najdłuższy gigant w Polsce,dla kilkuset osób,w zeszłym roku z udziałem gwiazd TVNu i Dominiki Wielowiejskiej.

A zawody nazwał tak jak swoja firmę,bardzo a propos.I teraz krąg ludzi kojarzących ,co to jest Nolimit,jest spory...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

Myślę,że gdyby Pan Admin bardziej ambitnie podszedł do tematu imprez integracyjnych,to wsparcie przyszłoby samo.

Pozwole sobie przywołać pewien model-mój kolega,właściciel dużej firmy logistycznej,organizuje od kilku lat najdłuższy gigant w Polsce,dla kilkuset osób,w zeszłym roku z udziałem gwiazd TVNu i Dominiki Wielowiejskiej.

A zawody nazwał tak jak swoja firmę,bardzo a propos.I teraz krąg ludzi kojarzących ,co to jest Nolimit,jest spory...

Skoro jest właścicielem dużej firmy logistycznej, to ma mnóstwo sprzętu i zespoły ludzi ludzi, którymi może dowolnie dysponować przy organizacji tego typu imprez, nawet bardzo dużych z udziałem telewizji. JC tak fajnie nie ma. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ziemowit napisał:

Skoro jest właścicielem dużej firmy logistycznej, to ma mnóstwo sprzętu i zespoły ludzi ludzi, którymi może dowolnie dysponować przy organizacji tego typu imprez, nawet bardzo dużych z udziałem telewizji. JC tak fajnie nie ma. :)

Oczywiscie ,spora część personelu to byłi jego ludzie,których na tę imprezę ubrał nawet okolicznościowo.Wszystko było dopracowane do perfekcji,pisałem o tym na forum w relacji z zawodów.Ale nie znaczy to,że nie da się ambitnej imprezy zorganizować bez tego.Mam przegląd od lat,jak funkcjonowały cykle takie jak Family Cup,MPA,parę zagranicznych imprez.Jedne się rozkręcały jak kula sniegowa,inne podupadały.Na początku musi być śmiały pomysł i wiara w realizację...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 10:46, Ziemowit napisał:

Wyboru waluty i kraju nie miałem. Robiłem to na tablecie 10.5 S6. Paypal mam i YT równierz mi zablokował dokończenie transakcji za niezgodność adresu z krajem. :) Różni youtuberzy korzystają z alternatyw, gdzie można przez PayPal, PayU, Google Pay, SMS i dane z karty wysłać ten donejt. Ponadto YT sporą część donejtu inkasuje dla siebie, mają najwyższą prowizję ze wszystkich platform. Naprawdę nie wiem dlaczego nie rozwiążą tego jak na Twitch, gdzie jest wiele sposobów donejtowania i mniejsza prowizja. Donejtowanie na YT w ogóle nie zachęca by skorzystać z tej opcji.

Masz rację. YT pochłania dużą część wsparcia. Wkrótce, oprócz wpłat w trakcie LIVE'ów będzie możliwość używania opcji "Wspierania" kanału na YT, ale także pod filmami będzie link do Patronite, gdzie prowizja jest kilkukrotnie niższa.
Chciałem zrobić w grudniu pewien projekt, ale główny partner się wycofał. Nie chcę porzucić projektu, dlatego będę zbierał środki przez Patronite

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, że trzeba pewne decyzje podejmować samemu.

Chcę słuchać RNŚ (Mann itd) - odpalam złotówki na ten projekt i czuję, że są w pełni i dobrze zainwestowane.

To samo ze Skionline -do czasu, gdy  będzie to dla mnie wartość dodana - nie widzę problemu, żeby wejść w ten interes, np przez Patronite.

Dopóty, dopóki dyskusje na forum będą rozwijające,zobaczymy informacje z pierwszej ręki, nie będzie bezsensownych napier..lanek etc - warto funkcjonować w takim środowisku kosztem dołożenia paru centów na sprawy organizacyjne.

Myślę też, że JC byłoby wtedy łatwiej np. powiedzieć, żeby nie jechać tu i tam bo jest naprawdę do D., w sytuacji gdyby nie musiał korzystać jedynie ze wsparcia ocenianych sponsorów.  

A tak jest zawsze ten gram niepewności - czy faktycznie jest tak super, a może testerzy mają za pół ceny,  nakręcają itp. 

Pozdr,

G

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zadałem na forum pytanie, kto z Was forumowiczów zapłaci 1 zł abonamentu miesięcznie za czytanie skionline.pl. Gdyby każdy zaglądający na skionline.pl wpłacił tak "wielką kwotę" - czyli 6 zł za sezon, to nie musiałbym wyświetlać żadnych reklam, prosić o wsparcie, miałbym środki na pokrycie wyjazdów, realizacji vlogów i zostałoby jeszcze na życie.

Tylko 1 zł...

 

Zdradzę Wam, że w ubiegłym sezonie, który nie był najlepszy, tylko na forum weszło ponad 380 tyś użytkowników.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, JC napisał:

wego czasu zadałem na forum pytanie, kto z Was forumowiczów zapłaci 1 zł abonamentu miesięcznie za czytanie skionline.pl. Gdyby każdy zaglądający na skionline.pl wpłacił tak "wielką kwotę" - czyli 6 zł za sezon, to nie musiałbym wyświetlać żadnych reklam, prosić o wsparcie, miałbym środki na pokrycie wyjazdów, realizacji vlogów i zostałoby jeszcze na życie.

Tylko 1 zł...

 

Zdradzę Wam, że w ubiegłym sezonie, który nie był najlepszy, tylko na forum weszło ponad 380 tyś użytkowników.

..myślę ze jeśli ogarniesz sposób płatności tak aby był łatwy i szybki to każdy taki "abonament" wykupi bez problemu - no chyba ze na "piechotę" chcesz to robić to tez nie ma sprawy - dawaj numer konta albo jeszcze lepiej adres PayPal i jedziemy.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, JC napisał:

Swego czasu zadałem na forum pytanie, kto z Was forumowiczów zapłaci 1 zł abonamentu miesięcznie za czytanie skionline.pl. Gdyby każdy zaglądający na skionline.pl wpłacił tak "wielką kwotę" - czyli 6 zł za sezon, to nie musiałbym wyświetlać żadnych reklam, prosić o wsparcie, miałbym środki na pokrycie wyjazdów, realizacji vlogów i zostałoby jeszcze na życie.

Tylko 1 zł...

 

Zdradzę Wam, że w ubiegłym sezonie, który nie był najlepszy, tylko na forum weszło ponad 380 tyś użytkowników.

Jacek, niektóre fora ma opcje "Donator", "Mecenas". Mnie masz od razu, ale i obawiam się, że jest nas za mało na forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

Tylko 1 zł...

to jaki problem ? tylko trzeba to wprowadzić

użytkownicy, którzy wykupili abonament mają pełny dostęp do wszystkich informacji na portalu i mogą pisać na forum bez jakichkolwiek reklam

natomiast cała reszta czyta 10-20 % treści na portalu i widzi reklamy a forum może sobie tylko pooglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 20:42, lski@interia.pl napisał:

Oczywiscie ,spora część personelu to byłi jego ludzie,których na tę imprezę ubrał nawet okolicznościowo.Wszystko było dopracowane do perfekcji,pisałem o tym na forum w relacji z zawodów.Ale nie znaczy to,że nie da się ambitnej imprezy zorganizować bez tego.Mam przegląd od lat,jak funkcjonowały cykle takie jak Family Cup,MPA,parę zagranicznych imprez.Jedne się rozkręcały jak kula sniegowa,inne podupadały.Na początku musi być śmiały pomysł i wiara w realizację...

Cześć

No niestety myślę, że bez takiego zaplecza jakie Marcin uruchomił takiej imprezy zorganizować się nie da.

Pomysły by się znalazły ale mało kto może wysłać trzy czwarte logistyki swojej firmy do organizacji imprezy na miejscu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tatita napisał:

380 tysięcy indywidualnych użytkowników? Czy 380 tysięcy indywidualnych odsłon? 

380 tysięcy indywidualnych użytkowników! Odsłon ponad 2 mln

@Ziemowit wyjaśniając kwestię abonamentu. Nie było i nie ma takiej formy na stronie. Na ten temat była tylko dyskusja i praktycznie wszyscy stwierdzili, że nie będą płacić. 
Dodam jeszcze, że to było w czasach, kiedy nie było jeszcze płatnych usług w sieci (i proszę bez podtekstów ☺️)

@mysiauek sprawdzę jak to wygląda na tym forum, czy mam możliwość włączenia takiej opcji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...