Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By PioTREKs
      Witam. 
      Czy ktoś może mi podpowiedzieć w jaki sposób sprawdzić ustawienie i wyregulować siłę docisku w wiazaniach ???
      Że ta śruba dodatkowa z tyłu (ponoć nie we wszystkich wiązaniach) jest to wiem, ale co dalej?
      Z góry dzięki. 
    • By Lukasz1345
      Mam na sprzedaż narty jak w tytule. Stan perfekcyjny ślizg i krawędź przed pierwszą wizytą w serwisie fabryczna. Bez śladów zużycia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

• By brachol
      Witam
      Chciałbym kupić któreś z tych dwóch modeli nart. Czy jest ktoś może kto jeździł na obu i mógłby podzielić się wrażeniami z jazdy?
      pozdrawiam
    • By Karol1
      Cześć
      Mam dylemat w wyborze nart. Do tej pory przez 6 lat jezdziłem na atomic redster sl i byłem z nich bardzo zadowolony. Kilka razy wypożyczałem również nowsze modele i najbardziej zapamietałem czerwone doubledeck 3.0 z roku 15/16, testowałem też head isl 18/19 i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Teraz niestety nie mam okazji przetestować nart z tego lub zeszlego roku. Czy jest ktoś z was w stanie mi powiedzieć czy nowe modele poprawiły się względem tych starszych? Uwielbiam krótki skręt i agresywną jazdę. Który model polecicie?
    • By colin23
      Witam serdecznie,
      Mam do Was prośbę. Od 3 sezonów jeżdzę na Atomicach G9. Generalnie jestem bardzo zadowolony ale pomyślałem, że są dni lub trasy gdzie fajnie byłoby śmignąć na narcie gigantowej.
      Nie chcę jednak wydawać kasy na nówki za 2500, więc pomyślałem żeby kupić coś używanego w miarę nowego.
      Wiem że rynek zdominował Atomic i Head i to jest pewnie tak, że jeśli kupię G9, będę zadowolony, ale korci mnie żeby spróbować czegoś innego.
      Przeglądając ogłoszenia za ok.1000zł można kupić np.:
      Blizzard WRC Firebird  , sezon 19/20
      Rossignol Hero Elite LT  , sezon 19/20

Czy ktoś z Was jeżdził? W WorldSki test 19/20 te Rossignolki wypadają bardzo pozytywnie:
      https://www.skionline.pl/worldskitest/rossignol-hero-elite-lt-ti,testy,19-20,narty-high-performance-mezczyzni,1243.html
      O Blizzardach za wiele nie ma. Jedynie opis:
      https://nartykrakow.pl/product-pol-12544-NARTY-UZYWANE-BLIZZARD-FIREBIRD-WRC-19-20-170-cm-NR8258.html

Zastanawiam się też czy wziąć 170-172 cm czy 175-178? Sam mam 177cm. Ale skoro slalomki mam 165, to tu pójdę chyba bliżej 177 żeby mieć dwie różne narty.
      Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
      Oczywiście jeśli macie inne propozycje to poproszę. chciałbym zmieścić sie w budżecie max.1200zł.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...