Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Victor

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, MarioJ napisał:

To jest Twój dość częsty problem, że piszesz krótko i dosadnie, przymiotnikowo i bez argumentów. Jeśli to jest ktoś nowy na forum, to w tym momencie stajesz się dla takiego człowieka zwykłym chamem. I on ma rację że tak Cię odbiera.

OK, w drugim swoim poście się wytłumaczyłeś, ale to pierwszego wrażenia już nie zmaże, w tym akurat przypadku.

 

Cześć

Ależ niech każdy odbiera jak chce. Ja z pewnością się już nie zmienię. Przynajmniej jest ktoś kto jest chamem i mu z tym dobrze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
18 minut temu, Victor napisał:

Panowie @marboru @Mitek @JC z racji obecnej pięknej zimy,świeżego puchu jak również możliwości organizacji zajęć edukacyjnych 😉,może warto coś zorganizować póki jest szansa ? 

Biorąc pod uwagę, to że baza noclegowa jest zamknięta i to, że w każdej chwili Sanepid, czy Policja może wpłynąć na zamknięcie ON, to takie przedsięwzięcie nie ma sensu. Trzeba poczekać do normalnych czasów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mitek napisał:

 

Cześć

A uważasz, że to jest dobra pogoda aby sugerować komuś organizowanie weekendowej imprezy narciarskiej z zawodami na 100 osób?

 

 Cześć

Tak właśnie uważam . Co więcej w tych czasach niepewnych gdzie nic nie funkcjonuje oprócz szkółek zawodniczych a z tego co czytam ON otwierają się na szkolenia edukacyjne,wiec dosc duża grupa gdyby miała możliwość bez napinki jazdy pewnie by skorzystała . 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarioJ napisał:

jedź na narty tam gdzie jest otwarte i nie myśl o czymś grupowym 

Spokojnie potrafię sobie zorganizować czas. Jeżeli uważasz ze lepiej siedzieć przed kompem i pisać tasiemca kiedy otworzą a kiedy nie ,to ja uważam ze możliwość organizacji jest może chęci nie ma to już co innego. Zapytać nie szkodzi i nic nie kosztuje .
A do prezesa od kota mi daleko bądź pewny nie moja bajka. 
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Victor napisał:

Spokojnie potrafię sobie zorganizować czas. Jeżeli uważasz ze lepiej siedzieć przed kompem i pisać tasiemca kiedy otworzą a kiedy nie ,to ja uważam ze możliwość organizacji jest może chęci nie ma to już co innego. Zapytać nie szkodzi i nic nie kosztuje .
A do prezesa od kota mi daleko bądź pewny nie moja bajka. 
Pozdrawiam

 

1. trochę niegrzeczne są Twoje sugestie do mnie o "siedzeniu przed kompem",
lajkujesz moje posty więc dobrze wiesz że jeżdżę na nartach cały czas, w sobotę jechałem autem cały dzień a w niedzielę poszedłem jeszcze rozprostować kości na skiturach

2. postaw się w roli osoby która miałaby zorganizować charytatywnie imprezę narciarską na 50 osób obecnie w Polsce i wziąć za to jakąś odpowiedzialność.

3. pewnie te zawody w jurgowie Cię zainspirowały, ale uważam że członek tego forum znacząco różni się od zawodnika na tych zawodach. impreza forumowa ma sens jeśli ludzie mogą po nartach razem siąść i napić się piwa etc. tego obecnie nie można przeprowadzić legalnie. dużo osób rozsądnie podchodzi do bezpieczeństwa i przepisów i nie chcą działać ostro po bandzie.

 

Edytowane przez MarioJ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

trochę niegrzeczne są Twoje sugestie do mnie o "siedzeniu przed kompem",
lajkujesz moje posty więc dobrze wiesz że jeżdżę na nartach cały czas, w sobotę jechałem autem cały dzień a w niedzielę poszedłem jeszcze rozprostować kości na skiturac

Wiesz, nie odnosiłem się do Ciebie w moim poście tylko do ogólnej sytuacji. Wielu chce a nie może . 
Jezeli są osoby które jada na dwa, trzy, cztery dni 1200km żeby pojeździć to uważam ze wsiąść w auto i pokonać np 300 km nie jest problemem nawet jeżeli trzeba by było wrócić spokojnie do domu na noc. Wiesz, wszyscy narzekają ON czy SN na brak zarobków ,wiec gdyby była możliwość organizacji z wynajęciem stoku pod program edukacyjny np. sadze ze jakaś grupa osób by skorzystała gdyż jest to szansa spędzenia czasu na stoku. A na pifko można poczekać  do lepszych czasów . Z drugiej strony gdy wszystko się otworzy to wątpię ze ktoś będzie miał czas na przyjazd gdyż wybierze odpowiedni ON żeby się totalnie wyszaleć za stracony okres.

Dalej napisze ze to tylko sugestia ( choć odp są już jednoznaczne ) jeżeli ktoś ma koneksje zna otoczenie osób i ma chęci .  Wszystko się da tylko trzeba chcieć . I nie trzeba organizować imprezy z pompą tylko możliwość wspólnej jazdy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...